.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 05.maja.2024 11:05:55

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [C4 AAT] Słabo przyspiesza.
PostNapisane: 19.mar.2010 23:18:05 
Użytkownik

Dołączył(a): 19.mar.2010 22:52:54
Posty: 2
Chciałbym zapytać o opinie dotyczącą audi100 C4 2,5TDI 92r a konkretnie, auto zakupiłem parę miesięcy temu i na dzień dzisiejszy stwierdzam że albo ja nie umiem jeździć albo z tym autem jest coś nie tak.Po pierwsze mam wrażenie że jest to auto strasznie zamulone, jadąc przykładowo z prędkością 60 km chciałbym nagle przyspieszyć to praktycznie nie mam możliwości, pedał przyspieszenia jakby nie reagował, znacząca reakcja następuję dopiero gdy zejdę z obrotów do około 1,5tysiąca i wtenczas dopiero czuć że turbina działa.Oświećcie mnie czy te stare diesle tak działają?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19.mar.2010 23:54:56 
Użytkownik

Dołączył(a): 08.mar.2004 21:36:17
Posty: 1946
Lokalizacja: Zielona Góra/Łuków...jak spot będzie to przyjadę
Najprościej będzie przejechać się setką z takim samym silnikiem i porównać...ale jak masz takie odczucia o których piszesz to może coś być nie tak z Twoim autem bo ogólnie mówią, że to strzała :D

_________________
stary dobry góral


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20.mar.2010 11:18:33 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10.lip.2005 10:09:55
Posty: 3209
Lokalizacja: Puck
Cytuj:
znacząca reakcja następuję dopiero gdy zejdę z obrotów do około 1,5tysiąca i wtenczas dopiero czuć że turbina działa.Oświećcie mnie czy te stare diesle tak działają?

To jak ? Przy 1500 obr/min ciągnie a przy wyzszych obrotach nie chce przyspieszać ? Powinno być dokładnie na odwrót.

_________________
Najlepsze auto ?
To takie, za które płaci Twój szef.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20.mar.2010 12:59:49 
Użytkownik

Dołączył(a): 19.mar.2010 22:52:54
Posty: 2
Panowie te auto zaczyna się czuć dopiero jak obrotomierz zejdzie do jakiś 1,5tyś obrotów i wciśnie pedał przyspieszenia na maksa, wtedy czuć że te auto ma 115 koni, lecz w momencie ustabilizowania prędkości przypuśćmy na 80 km/h i jadąc nią przez krótką chwilę a następnie chcąc przyspieszyć żeby wyminąć jakieś auto to samochód na wciśnięcie pedału przyspieszenia reaguje tak jakby jadąc na dwójce wrzucić nagle czwórkę i chcieć wyminąć tira.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: