.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 19.kwi.2024 19:44:24

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [A6 C5 2.5]Multirtonik kiedy padł, ile jeździ po naprawie?
PostNapisane: 19.mar.2010 19:59:15 
Użytkownik

Dołączył(a): 02.sty.2010 21:42:30
Posty: 20
Lokalizacja: Wrocław
Witam, proponuję aby użytkownicy multitroników podzielili się informacją na temat naprawy tej skrzyni, proponuję poniższe dane:

- 2.5 TDI BDG, skrzynia GJT, zaczęła delikatnie szarpać przy przebiegu 229 tys km wcześniej nie naprawiana, naprawiona w Sserwisie SOPA - podejście do klienta profesjonalne, koszt naprawy 3700 zł., przejechałem po naprawie 1000 km - jeździ OK, spadło zużycie oleju napędowego.

_________________
A6 C5 2.5 TDI BDG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19.mar.2010 20:31:08 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10.sty.2009 11:50:51
Posty: 1187
Lokalizacja: Śląsk
Auto: E34
Jeżeli zrobiona na dobrych materiałach to powinna przejechac 200tyś bez problemu ;)

_________________
Było: 100 C4 94' 2.5TDI -> 100 C4 93' 2.3 -> S4 C4 92' 2.2t


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20.mar.2010 11:25:31 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10.lip.2005 10:09:55
Posty: 3209
Lokalizacja: Puck
Nie jestem uzytkownikiem tej skrzyni i nie chce być ;) ale to ile automatyczna skrzynia przejedzie po naprawie zależy od bardzo wielu czynników, szczególnie od rzetelności mechanika .
Przy prawidłowej naprawie ( multi miały wady fabryczne , które zostały wyeliminowane dopiero w 2002 r wcześniejsze roczniki sypały sie na potęge i popsuły opinie tym skrzyniom ) i przy umiejetnej dalszej eksploatacji powinna przeżyc silnik, szczególnie ze to 2.5TDI :D
Sopa wie o co chodzi z tymi skrzyniami .

_________________
Najlepsze auto ?
To takie, za które płaci Twój szef.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20.mar.2010 21:01:51 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.lis.2007 12:34:27
Posty: 1902
Lokalizacja: Wroclaw
ZiPi napisał(a):
które zostały wyeliminowane dopiero w 2002 r wcześniejsze roczniki sypały sie na potęge i popsuły opinie tym skrzyniom ) i przy umiejetnej dalszej eksploatacji powinna przeżyc silnik, szczególnie ze to 2.5TDI :D
Sopa wie o co chodzi z tymi skrzyniami .

nie mam zamiaru psuc temu mechanikowi/wlascicielowi warsztatu opini bo go na oczy nie widzialem ale tutaj na forum jeden taki (z 2.5tdi) odwiedzal wielokrotnie ten warsztat i skrzynia nie dziala w 100% sprawnie. Inny taki chyba nerwowo nie wytrzymal i oddal im skrzynie, ktora naprawiali (odkupili) i poszedl wswap na manuala (tez chyba 2.5) wiec jak narazie jest 2:0 dla v6tki tdi
Ja bym chcial byc uzytkownikiem bezstopniowej skrzyni biegow - ale nie chce musiec studiowac jak to sie adaptacje przeprowadza, czy mam 5, 10 a moze 15 tarczek i nie chcialbym co roku jezdzic cos tam w niej naprawiac - manual to najgorsza skrzynia pod sloncem do auta osobowego ale jest prosta jak siekiera i kazdy mechanik rozumie jej dzialanie a gdzyby nie 2masowe sprzeglo to i nawet jego pad bylby pryszczem
Przemek

_________________
TDI VP, PD: Analizujemy Logi - przepływomierz
TDI VP:Analizujemy Logi TDI - kąt wtrysku


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 41 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: