.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 27.kwi.2024 03:05:30

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: A4 B5 Olej przed przepustnicą
PostNapisane: 15.gru.2010 14:04:47 
Użytkownik

Dołączył(a): 28.paź.2010 22:29:22
Posty: 55
Lokalizacja: Stare Siedlisko
Witam :) Panowie mam problem z olejem przed przepustnicą no i może w przepustnicy ale tego jeszcze nie sprawdzałem. W rurze która idzie z filtra do przepustnicy zauważyłem olej a tak naprawdę to takie mleko. Olej znajduje się w miejscu gdzie do rury od filtra wchodzi gumowy przewód(od odmy???) przed samą przepustnicą. Przy próbie odpalenia z samego rana przy -15 C spotkała mnie przykrość bo Audi nie chciało odpalić i dopiero po dodaniu gazu załapało ale to ciężko więc puściłem gaz a ta zgasła, więc próbowałem ponownie i z tym samym skutkiem. Żeby nie gasła to musiałem trzymać ją na lekkim gazie i jak się lekko rozgrzała to puściłem gaz i spadła na 500 obr. i tak już się trzymało. Po przejechaniu 5 km auto falowało na obrotach od 900 do 1500 obr. Po ponownym odpaleniu auto chodziło już całkiem normalnie. Czy to odma jest winna że olej znajduję się przed przepustnicą czy jeszcze coś innego? W dodatku cieknie mi olej spod pokrywy zaworów więc może odma jest zapchana i olej cieknie najsłabszymi punktaki?

_________________
Audi A4 B5 1.8 ADR :)

Byl: VW Golf MK4 1.4 16V-Szatan na drodze:)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: