.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 23.kwi.2024 10:54:29

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: 100 C4 2.5 TDI Zerwany pasek rozrządu
PostNapisane: 17.lut.2011 18:22:10 
Użytkownik

Dołączył(a): 10.paź.2008 08:41:51
Posty: 25
Lokalizacja: slask
Witam wszystkich ponownie po kilku letniej przerwie.Tym razem jestem posiadaczem audi 100 91r 2.5tdi. Nie bede pisal ze szczesliwym bo szczescie mnie chyba opuscilo hehe. Otoz zakupilem ten model z przebiegiem 320tys a do 285tys byl serwisonany przynajmiej ost pieczatka byla o tym przebiegu. Tak czy inaczej przy 310tys byl wymienieniony rozrzad,przynajmiej tak twierdzi poprzedni wlasciciel. Generalnie wszystko bylo ok do czasu poza mala wada:nie reagowal zawsze na podanie gazu,obstawiam na potencjomet gazu,jak i smiecila kontrolka check. Po kupnie okazalo sie ze 2 swiece byly spalone,wymienilem i sie jezdzilo.Pompa wtryskowa tak jakby byla tez zle ustawiona bo nie mial regulacji w 1 str. Do rzeczy po 2 miesiecznej normalnej jezdzie nagle przy cofaniu cos brzeknelo i silnik zgasl, macha w gore patrze- zerwany pasek wyrwalo z oslon ,zeby bylo malo po zdjeciu pokrywy zaworow walek rozrzadu byl w 3 czesciach(moge wyslac zdj).Teraz kilka pytan
1)kto obstawia na co -jaka byla przyczyna itp?!
2)kogo winic i gdzie sie zglosic
3)dlaczego akurat najczesciej w 2.5 tak sie dzieje bo wiem ze moj przypadek nie byl 1.
4)troche z innej beczki kto kojarzy to auto bo gosc wystawial je kilka razy w roznych ,,posrednikach,, i nikt go nie kupil az tu nagle:
http://allegro.pl/super-audi-s6-4-2l-qu ... 62666.html

EDIT by KORU Przestańcie pisac help albo Pomocy w nazwie tematu. To nie Pogotowie Ratunkowe. Poprawiono nazwe tematu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17.lut.2011 18:44:55 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09.paź.2004 08:30:29
Posty: 10302
Lokalizacja: Siedlce
Auto: A4 B7 cabrio 2,0 Tfsi quattro. 200KM.
Tak mi coś śmierdzi urwanym zaworem, bo wygląda że go zablokowało na górze a potem urwało pasek. Może też sam wałek pękł , zaczął się kręcić kawałkiem i potem urwało pasek. Jak nie rozbierzesz nie dowiesz się.

_________________
Było dwanaście OOOO w tym siedem quattro, zostało cabrio B7 2,0TFSi quattro do zabawy+ Coupe quattro 8B 2.6 V6 syna.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron