.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 02.maja.2024 05:34:11

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [A4 B5 2.8 ACK] Leci olej. Jak wymontować górną miskę?
PostNapisane: 19.sty.2013 19:03:51 
Użytkownik

Dołączył(a): 05.gru.2010 02:40:58
Posty: 36
Witam, Panowie mam problem. Od momentu zakupu A4 z silnikiem ACK olej leje się gdzie popadnie. Wymieniłem uszczelki pod napinaczami łańcuszków, uszczelki pod pokrywami, zaślepki z tyłu silnika, kompletny rozrząd i przy okazji wszystkie uszczelniacze na wałkach oraz na wale. Uszczelnione zostały przewody od wspomagania (nowe opaski zaciskowe) oraz od chłodniczki skrzyni biegów. W aucie przestało śmierdzieć palonym olejem. Góra silnika zrobiła się sucha (patrząc z kanału). Po zrobieniu dłuższej trasy na misce olejowej znów olej. Patrząc z kanału widać jakby wyciekał z łączenia górnej miski z blokiem silnika oraz dolnej miski z miską górną. Wyżej sucho. Podglądając w ETKA zaważyłem, że nie mam uszczelki na dolnej misce tylko silikon. Według ETKI nie ma uszczelki między blokiem a górną miską. Całość jest składana na silikon. Czy ktoś z was próbował wymontować górną miskę olejową? Co trzeba do tego rozebrać? Czy sanki nie będą przeszkadzały? Żal mi zostawić ten wyciek zwłaszcza, że zainwestowałem już w uszczelnienie silnika dość sporo pieniędzy, a przedewszystkim czasu i serca. Będę wdzięczny za każdą pomoc.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: