.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 19.kwi.2024 09:39:26

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [A6 1,9 110KM] Wybór sprężarki
PostNapisane: 18.lip.2014 09:58:46 
Użytkownik

Dołączył(a): 18.lip.2014 09:37:50
Posty: 6
Lokalizacja: Kraków
Auto: A6
Dostałem propozycję kupna zestawu klimatyzacji do mojego Audi A6 C5 1,9 110KM (wcześniej było 2,5 150KM), czyli węże, chłodnica wody (o tym dalej napiszę dlaczego ona też), chłodnica klimatyzacji, osuszacz, sprężarka klimatyzacji. Moje główne pytanie z tego tematu, to jaką sprężarkę wybrać i czy którakolwiek będzie do mnie pasować, a mam do wyboru sprężarki z: 1.8, 2.0, 2.4. Czy mocowania i reszta podejdzie? Pytanie drugie: czy któryś z tych zestawów będzie pasował do mojego silnika (1,9 110KM)? A teraz wyjaśnienie po co mi chłodnica wody:

po operacji swap'u okazało się, że mechanik jest druciarzem i wsadził mi od Passata chłodnicę wody, która jest za nisko i przez to jest szczelina między pasem przednim, a chłodnicą. Do tego mam tylko po to wsadzoną chłodnicę klimatyzacji z 2,5 żeby trzymała tą chłodnicę wody :P I to jest na takich kawałkach płaskowników, że inny mechanik to się za głowę złapał jak to zobaczył :) Silnik mam z Passata B5, dlatego też takie, a nie inne podzespoły się pojawiają.

2 propozycja zestawu jaką dostałem to zestaw z allroada 2.7 twin turbo. Czy ten spasuje?

_________________
Swap 2.5 150KM @ 1,9 110KM AFN Audi A6 C5 '98 Avant


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: