.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 25.kwi.2024 07:56:27

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [A6 C4 ABC Automat] Uciekający płyn chłodniczy
PostNapisane: 16.sie.2014 16:49:13 
Użytkownik

Dołączył(a): 12.maja.2014 14:08:38
Posty: 4
Lokalizacja: Strzegom
Auto: A6 C4
Witam, mam "mały" problem, mianowicie ucieka mi płyn. Sam nie wiem skąd, sytuację pogarsza fakt, że jestem na wakacjach w Kołobrzegu, 500km od domu...
Dymi i śmierdzi jak parujące borygo. W zeszłym miesiącu wymieniłem nagrzegwnicę i chłodnice, więc nie sądzę, żeby to one były przyczyną. Płyn ścieka pod ścianą grodziową po stronie pasażera, lecąc po kolektorze wydechowym, skrzyni biegów i prawym wahaczu. Mam tylko nadzieję, żeby nie wydmuchało mi uszczelki pod głowicą, ani nie było nic ze skrzynią, chociaż tam jest obieg oleju a nie płynu jak mi wiadomo.
Auto 2 dni temu oddaliśmy do tutejszego zakładu, powiedzieli, że opaska na wężu idącym do nagrzewnicy była źle dociśnięta czy coś i wzięli za to 60zł, ale mniejsza o to. Później zrobiliśmy ponad 100km i nic się nie działo, dolałem tylko trochę płynu bo wydawało mi się, że było lekko pod kreską min. Teraz tylko wyjechałem kawałek i jak wjechałem autem na parking, borygo znowu zaczęło parować. Odkręciłem korek na pracującym silniku i płyn wyszedł mi pod sam korek, praktycznie się ulało trochę, ale bąbelków nie było.
Proszę o szybką pomoc, bo chciałbym widzieć co może być przyczyną, żeby mechanik nas w wała nie zrobił a za 4 dni mamy wracać. Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: