.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 07.maja.2024 02:15:48

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [B4 1Z]Przerywa i gaśnie
PostNapisane: 22.wrz.2006 11:51:49 
Użytkownik

Dołączył(a): 10.kwi.2006 15:42:50
Posty: 16
Lokalizacja: Ostrzeszów
Problem zaczoł sie od tego ze 2 dni temu zawiesił mi sie rozrusznik przy odpalaniu ale autko nie zapaliło wiec taj jak szybko było to mozliwe odłaczyłem akumlator walnołem pare razy w rozrusznik kluczem i od tego czasu pali bez najmniejszych problemów.Ale od tego momentu silnik zaczoł pzrerywac podczas jazdy,najczesciej na 2 biegu i zapala sie wtedy zółta kontrolka od elektryki motoru :/ zdarza sie tez ze całkiem zgasnie.Czytałem wiel postów na temat pzrerywania i gasniecia i wiem ze moze to byc pompa itd. ale chciałbym sie dowiedziec czy to ze zawiesił sie rozrusznik moze miec wpływ na to co sie dzieje. jak dla mniejest to mało prawdopodobne bo pzreciez jak silnik pracuje to rozrusznik nie ma pradu wiec nawet jesli cos sie tam spaliło to nie powinno powodowac zwarcia.Dodam tylko ze do tej pory autko nie gasło ani nie przerwało ani razu a jezdze nim 6 miesiecy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22.wrz.2006 13:21:15 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09.gru.2003 15:35:15
Posty: 17274
Lokalizacja: Pabianice /EPLL/LCJ
Auto: AFN quattro,AVG quattro, CFHF 4x4
Dla mnie sprawa wydląda tak: podczas uderzania kluczem w rozrusznik przywaliłeś w wiązkę przedowów biegnącą do przepływomierza ... ewentualnie okolice wiązki pompy wtryskowej. BYć może uszkodzona zostła jakaś złaczka (przepływka, pompa) Może to być również zbieg okoliczności , ale w takowe nie wierzę.
Generalnie - zaświecenie się zółtej kontrolki powoduje odłożenie błedu w ECU. Podepnij się VAG`iem i odczytaj błedy - myslę że to naprowadzi Cię na ślad problemu.
Zdejmij również pokrywę silnika i obejrzyj bardzo dokładnie wszelkie połaczenia elektryczne, może znajdziesz zdartą ilozację na którymś z przewodów, lub pękniętą wtyczkę ...
Tak na koniec pozostawiam awarię immobilizera, ale tutaj nie pojawiałaby się zółta lampka :/

_________________
A4 AFN quattro 134 KM @ 344 Nm
A4 AVG quattro - już nieseryjne.
Caddy Maxi CFHF 4 Motion 194 KM @ 437 Nm


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: