.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 20.kwi.2024 11:10:09

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [A6 C4/A6 C5]Te same silnki, inne modele.Czy kupić części?
PostNapisane: 22.paź.2006 00:35:20 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15.mar.2006 14:29:21
Posty: 519
Lokalizacja: Dallas TX
Auto: 1995 audi 80 cabrio
Witam. :peace: Proszę o pomoc, mam A6 C4 2,8 V6 30v i pękniętą jedną łopatkę śmigła od wentylatora przykręconego do tego silnika. Z tego co wiem, jest tam wiskoza, bo jak się rozgrzeje bardzo silnik, to to śmigło sie załącza.Chcę to śmigło wymienić.

Stoi sobie na pewnym szrocie A6 C5 z silnikiem 2,8 albo 2,4 V6 30v zmasakrowana, lecz ma sprawne to śmigło.Nie jestem pewien teraz czy był to 2,8 czy 2,4 ale chyba 2,8 bo obudowa filtra powietrza jest taka jak w moim.A w 2,4 jest chyba inna, większa.To śmigło w tym rozbitku trochę się różni od mojego.Jest trochę drobniejsze. 2,4 jest jest bardzo podobny do 2,8.Czy pomimo tej różnicy mogę kupić to smigło, będzie to pasowało? Czy śmigło z 2,4 w 2,8 nie będzie stwarzało jakichś problemów jak się rozgrzeje silnik, bo jest przecież trochę mniejsze? Czy smigło z A6 C4 2,8 V6 30v różni się od śmigła A6 C5 2,8 V6 30v?Jak to śmigło się wykręca?Tam jest w środku jedna duża nakrętka.Wystarczy ją odkręcić?Jeśli toś z was zna odpowiedź choć na jedno pytanie, albo może sprawdzić to w etce czy gdzieś to będę bardzo wdzięczny za odpowiedź. :)

Podobne pytanie się tyczy tylnych kompletnych zacisków od hamulca ręcznego.Nie mam ręcznego, bo coś tam jest pozapiekane,jakieś gumki czy coś(mechanik mi mówił) i trzeba wymienić całe zaciski.Czy z A6 C5 będą pasowały do A6 C4?Bo też je mogę wyciągnąć z tego rozbitka.Proszę o pomoc i z góry dziękuję.POZDRAWIAM. :peace:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: