.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 05.maja.2024 13:45:47

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 06.lis.2006 09:04:07 
Użytkownik

Dołączył(a): 01.gru.2003 18:23:22
Posty: 5629
Lokalizacja: Olesnica
Auto: T&C 3.8
Audi FAN napisał(a):
Mamba widziales kiedys silnik zalany syfem. To szkoda ze nie widziales bo nie pisalbys takich postow. Mnie to rybka Twoj silnik mozesz nawet zalac olejem jadalnym z Lidla, ale nierozumiem jednego jezdzac takim wozkiem lac byle co. KUPUJ WSZYSTKO W AUDI. Napewno G-12 i oliwke do wspomagania. Nie eksperymentuj.


Jakiś nadwrażliwy jesteś ;) . Zobaczyłeś jedno zapuszczone auto które włąściciel uzywał do wyciągania drzewa z lasu i panikujesz.
A potem piszesz takie dyrdymały i szkalujesz imię dobrej firmy :/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06.lis.2006 17:42:41 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.paź.2006 12:56:11
Posty: 68
Lokalizacja: Hilden
1.5 litrowa flacha G-12 kolor rozowy. Jezeli kupisz w serwisie to innego nie maja.

_________________
Audi A6 2.5TDI, Chip ABT 180 PS


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06.lis.2006 17:44:54 
Użytkownik

Dołączył(a): 24.lip.2006 16:08:26
Posty: 53
Kupiłem dzisiaj 1litrową butelke koncentratu w Skodzie za 19zł


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06.lis.2006 17:49:04 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.paź.2006 12:56:11
Posty: 68
Lokalizacja: Hilden
Adam jakiej firmy ? Krzak moze. A moze Twojej firmy Zdzichu plus Antek. To popularne w Polsce. A farmazony to ty pociskasz. Kup sobie ten twoj plyn i i zaoszczedzisz piataka. Kupisz sobie wate cukrowa i bedziesz mial usmiech od ucha do ucha ze zrobiles interes zycia. Jezeli sie facet pyta to mu pisze co o tym mysle a ty sie odrazu podniecasz.

_________________
Audi A6 2.5TDI, Chip ABT 180 PS


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06.lis.2006 21:32:15 
Użytkownik

Dołączył(a): 01.gru.2003 18:23:22
Posty: 5629
Lokalizacja: Olesnica
Auto: T&C 3.8
Audi FAN napisał(a):
Adam jakiej firmy ? Krzak moze. A moze Twojej firmy Zdzichu plus Antek. To popularne w Polsce. A farmazony to ty pociskasz. Kup sobie ten twoj plyn i i zaoszczedzisz piataka. Kupisz sobie wate cukrowa i bedziesz mial usmiech od ucha do ucha ze zrobiles interes zycia. Jezeli sie facet pyta to mu pisze co o tym mysle a ty sie odrazu podniecasz.


FEBI kolego to nie Zdzichu and Antek.
Widzę że Twoje pojecie na temat obsługi samochodu kończy się na wlaniu płynu do spryskiwacza i włączeniu zapalniczki. A resztę co ciekawszych żeczy o mechanice wyczytałeś w Autoświecie.

Może i masz trochę racji, bo jak kogoś stać to w sumie czemu by nie jechać do ASO po zarówkę do lampy stopu.
Enyway.Poziom Twojego drugiego postu jest trochę za niski dla mnie.
Kolejny bajkopisarz :/

Cytuj:
1.5 litrowa flacha G-12 kolor rozowy.


Na chwilę obecną wprowadzili w koloże fioletowym.Też G12.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06.lis.2006 23:25:30 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.paź.2006 12:56:11
Posty: 68
Lokalizacja: Hilden
Wprowadzili chyba w Lolesnicy. Po pierwsze takich bzdur nie czytam. Po drugie jezdze czesto do fabryk w München i Ingolstadt. Jak ty ogladasz obrazki w twoim swierszczyku ( ad nowych modeli ) to ja juz mam prototypy Ktore wejda na rynek za dwa lata w malym palcu. Takie kity to mozesz tym malolatom od golfow na tym forum pociskac. Uwazam ze jezeli kogos stac na wypasione Audi to nie zawraca dupy jaki drogi ma wlac olej czy plyn. Chyba ze jest dresiarzem i ma podprowadzony wozek wtedy to nawet opal leje. A tego twojego plynu to rzeczywiscie nie znam bo w tym kraju gdzie mieszkam czegos takiego nie sprzedaja i nie znaja. Widze ze mam doczynienia z cholernie wyksztalconym kozaczkiem. Reprezentujesz wysoki poziom, ale nie intelektualny. Jakbys byl normalny to bys w ten sposob z ludzmi nie rozmawial. Czujesz sie kims wyzszym a w rzeczywistosci jestes tylko zarozumialym prawdziwkiem. Widze ze wladasz biegle jezykami obcymi. Wrzuc posta to zobaczymy jaki jestes mocny w gramatyce. Tylko nie dwa krotkie wyrazy bo sie tylko osmieszysz inteligencie z Olesnicy. Pomimo tego zycze ci dobrej nocy.

_________________
Audi A6 2.5TDI, Chip ABT 180 PS


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06.lis.2006 23:29:46 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.sty.2005 23:50:02
Posty: 436
Lokalizacja: Elbląg
leci z nami jakiś moderator :?:
chyba wszyscy przybrowarzyli dzisiaj

_________________
Audi 80 B3 1.6TD+intercooler
-> TURBO BOOST 1.1 bar on Garrett T2 <-


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07.lis.2006 09:08:13 
Użytkownik

Dołączył(a): 01.gru.2003 18:23:22
Posty: 5629
Lokalizacja: Olesnica
Auto: T&C 3.8
Kolejny przykład na to że z "polaczkami" z Niemiec nie ma o czym rozmawiać.
Ten Niemiecki ustrój nieźle bije wam do główki.

Pozdrawiam i VTC :!!: [/quote]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07.lis.2006 14:49:30 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.paź.2006 12:56:11
Posty: 68
Lokalizacja: Hilden
Sluchaj buraczku ja nie zaczalem. A bic to tobie bije od samego poczatku. Jak pisze do goscia swoja opinie to ty wyjezdzasz z glupimi tekstami.Chyba ci czegos zal, albo masz kompleksy. Ja nie zaczalem z obcymi slowkami i nie swirowalem przed publika w przeciwienstwie do ciebie. A ustruj to ciebie zmienil , ale chyba jeszcze ten komunistyczny. Zegnam

_________________
Audi A6 2.5TDI, Chip ABT 180 PS


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07.lis.2006 14:52:16 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.paź.2006 12:56:11
Posty: 68
Lokalizacja: Hilden
Skoro normalny człowiek zwalnia przed zakrętem.....to ja muszę być zdrowo pojeba.... ...Prawda panie "flavios"

Z każdym dniem rośnie liczba osób mogących pocałować mnie w dupę. Wprost proporcjonalnie do moich wymuszonych wizyt w urzędach administracji. Jakiejkolwiek.

TO TEZ SWIADCZY O TOBIE JAKI JESTES. CHYBA JEDNAK JESTES ZDROWO PO......

_________________
Audi A6 2.5TDI, Chip ABT 180 PS


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07.lis.2006 16:37:32 
Użytkownik

Dołączył(a): 01.gru.2003 18:23:22
Posty: 5629
Lokalizacja: Olesnica
Auto: T&C 3.8
Ok ostatni raz w tym temacie.Możecie mnie nawet zbanować .

Cytuj:
Sluchaj buraczku ja nie zaczalem.


Nie :?: A tu to co było.

Cytuj:
Kupisz sobie wate cukrowa i bedziesz mial usmiech od ucha do ucha ze zrobiles interes zycia. Jezeli sie facet pyta to mu pisze co o tym mysle a ty sie odrazu podniecasz.


Tym cię uraziłem :

Cytuj:
Jakiś nadwrażliwy jesteś . Zobaczyłeś jedno zapuszczone auto które włąściciel uzywał do wyciągania drzewa z lasu i panikujesz.
A potem piszesz takie dyrdymały i szkalujesz imię dobrej firmy


Jeśli tak to zmień nick na AudiFanka


....A tego twojego plynu to rzeczywiscie nie znam bo w tym kraju gdzie mieszkam czegos takiego nie sprzedaja i nie znaja.......

www.febi.de
Widocznie ograniczyłeś się do Swoje wioski i tam założyłeś sobie klapki na oczy.

.....Jakbys byl normalny to bys w ten sposob z ludzmi nie rozmawial......

W jaki sposób.Co Ci nie pasuje.
Podałem dla autora ważne informacje i skrytykowałem Twoją nadgorliwość.Wyraziłem Swoje zdanie z którym nikt nie musi się zgadzać.
Bo to jest tylko i wyłącznie moja prywatna opinia.

.....Jak pisze do goscia swoja opinie to ty wyjezdzasz z glupimi tekstami.....

Pokaż mi te głupie teksty.


....Ja nie zaczalem z obcymi slowkami....

Aż tak bardzo Cię to boli??

....Skoro normalny człowiek zwalnia przed zakrętem.....to ja muszę być zdrowo pojeba.... ...Prawda panie "flavios"

Z każdym dniem rośnie liczba osób mogących pocałować mnie w dupę. Wprost proporcjonalnie do moich wymuszonych wizyt w urzędach administracji. Jakiejkolwiek.

TO TEZ SWIADCZY O TOBIE JAKI JESTES. CHYBA JEDNAK JESTES ZDROWO PO......

że tak powiem od podpisu to się szanowny panie FAN od.... .

Żegnam i obym więcej nie musiał z Tobą dyskutować.
Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę.

Ps Zapomniałeś jeszcze o jednej sprawie :!: Zapraszam http://www.audiklub.org/phpBB2/viewforu ... 46d6c2ceca


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07.lis.2006 18:19:06 
Użytkownik

Dołączył(a): 23.cze.2004 23:16:44
Posty: 2694
Lokalizacja: Trzebnica
Audi FAN napisał(a):
Sluchaj buraczku ja nie zaczalem. A bic to tobie bije od samego poczatku. Jak pisze do goscia swoja opinie to ty wyjezdzasz z glupimi tekstami.Chyba ci czegos zal, albo masz kompleksy. Ja nie zaczalem z obcymi slowkami i nie swirowalem przed publika w przeciwienstwie do ciebie. A ustruj to ciebie zmienil , ale chyba jeszcze ten komunistyczny. Zegnam
BURAKA to robisz z siebie "AudiFAN" idz na forum wiem lepiej i znam sie najlepiej, może Cie tam doceniom. BO jak piszesz swoje wypociny to .... ehh szkoda pisac. Nie czytaj Auto Świata :diabel:

_________________
Obrazek
było: B3,B4,B4,C4,C4q,C4q,A4q,A6q,A6C5q,A6C5,VW Bora 4Motion.A4 B6q,Bmw x5 4,4, BMW X5 3,0 , A6 C6 2,4q
jest: A8 D3 4.2 q


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07.lis.2006 18:36:34 
Użytkownik

Dołączył(a): 20.lip.2005 14:50:38
Posty: 101
Lokalizacja: wrocław
Witam - Panowie - spokojnie - poprosiłem o poradę - a tu nie tylko burza mózgów ale i jeszcze trochę to do MOCNYCH słownych utarczek - rękoczynów dojdzie .
szanuje Wasze wypowiedzi - wszystkich co postanowili tutaj napisać. Z audi mam pierwsze doświadczenie - dlatego zapytałem - bo czy nie lepiej to samo ( płyny) kupić nie w ASO - tylko w innym sklepie z oryginalnymi cześciami???
zostanie choćby na tą watę cukrową ( ;) - na która Was zapraszam do Wrocławia - przez smak naszego "dzieciństwa" :) porzucimy jakieś "nieporozumienia" - i jak małe dzieci powspominamy stare dobre czasy - jak na ulicach jeżdziły maluchy , 125p , skody i wołgi .
pozdrawiam i wyluzujmy :peace: .
Mamba75


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07.lis.2006 18:47:20 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01.wrz.2005 19:20:30
Posty: 1314
Lokalizacja: Zabrze
Wiec ja kupuje plyn zimowy w TESCO Rozowy 5 litrow za 18 zeta jak sie niemyle to jest to borygo do -35 ,nadaje cie do chlodnic aluminiowych .niejestem biedakiem kasy mam dość i niebede przeplacac i placic w ASO kupe kasy za jakis kosmiczny plyn .Wole róznice przepic ,bo dla mnie kazdy plyn to jeden h...j.


P.S A mowia ze to ja tu jestem najgorszy a koles mnie pobił ,Pozdrowienia dla parafi KRAKOWSKIEJ :):


EDITED by Baskecior: takiego poziomu wypowiedzi na naszym forum nie będziemy tolerować. Panowie, którzy wywołali awanturę otrzymali ostrzeżenia w postaci kartek. Sugeruję więcej rozsądku i ostrzegam, że takie zachowania będą tępione bezpardonowo. :!!:
Jeśli uwazacie że forum AKP jest rynsztokiem, to nie ma tutaj dla takich osób miejsca. Obowiązuje szacunek , dla innych użytkowników. Wojny prywatne proszę załatwiać na GG.


_________________
Audi 100 C4 2.8
Audi 80 1.6 rok
Audi 90 Quattro 2.3
Audi V8 3.6 { Full wypas ]
Audi 90 Quattro 2.3
VW Passat B5FL HIGHLINE 2.5 V6 TDI AKN 4MOTION.

"Dopóki nie użyłem Internetu nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: