.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 05.maja.2024 03:37:07

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 24.gru.2006 20:54:08 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01.maja.2006 13:26:07
Posty: 540
Lokalizacja: WG
jarob3 napisał(a):
a raano jak odpalam na benzynie to chodzi strasznie nierówno i śmierdzi paliwem tak jakby się zalewał moze to sonda padła ?


Jak odpalasz rano to sonda jeszcze nie działa, jeżeli sprawna jest grzałka w sondzie to dopiero po upływie około 1,5 minuty zaczyna cokolwiek mierzyć, ale możesz sprawdzić czy działa, bo może mieć wpływ na pracę silnika po nagrzaniu. Jeżeli śmierdzi Ci paliwem to najwidoczniej zalewa Ci silnik. Sprawdź czy wszystko jest w porządku z układem zasilnia benzyną, w jednopunkcie o ile sie nie mylę to znajuje się w zespole przepustnicy regulator ciśnienia paliwa może to jego wina. W tym układzie zasilnia cisnienie benzyny jest chyba stałe względem ciśnienia atm i nadmiar benzyny przez regulator jest odprowadzana do zbiornika, może powrót jest przytkany.Jeżeli smierdzi paliwkiem to muszą to być duże ilości dolewane.

Co do regeneracji reduktorów to nie wiem czy nie lepiej jest jednak wymienic cały reduktor, bo oprócz starzejących się membran zużywają się dźwigienki i zaworki. :)

_________________
oooo A4 1.8 20V TQ


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24.gru.2006 23:19:27 
Użytkownik

Dołączył(a): 24.gru.2006 21:42:13
Posty: 3
Lokalizacja: łódż
przedewszystkim zawsze przy wymianie filtra powietrza powinno zrobic sie regulacje gazu. Miałem taki sam problem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26.gru.2006 17:33:37 
Użytkownik

Dołączył(a): 08.lis.2006 20:19:26
Posty: 72
byłem na regulacji ale jak mi wyregulował to ledwo co dojechalem do domu .
a czy krokowiec ma jakiś wpływ na obroty jak jest przełaczony na lpg bo jak go dotykam to słychać jak pyknie i obroty spadają, a z tymi obrotami to zauwarzyłem że jak auto stoi to jak przygazuję to obroty nie spadają tak nisko jak w czasie jazdy oczywiście na zimnym silniku bo na ciepłym to tak nisko nie spadają wlot powietrza mam odwrucony do tyłu .
Czy to wina parownika ?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: