.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 29.mar.2024 00:09:50

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [A6 C4 2.5TDI] kilka problemów z autkiem
PostNapisane: 01.mar.2007 01:56:57 
Użytkownik

Dołączył(a): 04.lut.2007 11:37:32
Posty: 32
Lokalizacja: londyn
Witam wszystkich zainteresowanych i z gory dziekuje za pomoc,kupilem AUDI A6 TDI V5 automat 1995 AVANT i mam z nim troche klopotow mianowicie:
-za siedzeniem kierowcy mokry dywan i woda stoi,
-cos stuka w silniku na niskich obrotach po paru minutach przestaje,dzwiek slychac ponownie gdy skrecam kierownica w prawo lub lewo na postoju
-wskaznik temperatury niedziala,czasami troszke sie podnosi do pierwszej kreski nic pozatym
-kontrolka plynu hamulcowego czasami sygnalizuje niski poziom podczas jazdy,zbiornik mam pelny,
-gdy wjade przednim lewym kolem w dziure rzuca autem w lewo
-czasami samochod przerywa przy wyzszych predkosciach 80 mph
-na zimnym silniku (kfile po odpaleniu) kierownica ciezko chodzi z przeskokami)


-naprawilem juz centralny zamek (nialem w nim wode ktora zaciagal ze zbiornika spryskiwacza tylnej wycieraczki)
-naprawilem rowniez tlomnik,obejma mi zgnila i przy wyzszych obrotach chodzil glosno(poczatkowo myslalem ze cos nie tak z turbina naszczescie to tylko tlumnik)
-samocho byl podlaczony do komputera w serwisie audi i nieznaleziono bledow,
-wymienilem deske zegarow,wstawilem z audi A6 2.0 benzyna z zegarami tem.oleju(ktory mi niedziala i niewiem jak go podlaczyc)i ladowania aku,obrotomierz ma troche wieksza skale ale nieprzeszkadza mi to...w mojej starej desce w miejscu tych zegarow byla polka no i moje zegarki niemialy srebrnych pierscionkow
-wymienilem tez filtr paliwa
-chcialbym wymienic pasek rozrzadu ale niejestem pewien jak to sie robi,nom to juz chyba wszystko jak tylko macie kfile na odpowiedz to piszcie ...

_________________
Bylo Audi A6 2.5Tdi Automatic+chip
Jest Sharan 1.9 tdi


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: