.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 02.maja.2024 04:23:18

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: a8 tdi coż to za objawy????
PostNapisane: 15.kwi.2008 11:47:59 
Użytkownik

Dołączył(a): 08.wrz.2006 00:16:02
Posty: 144
Lokalizacja: dolnyśląsk
witajcie koledzy.

Proszę wypowiedzccie sie na temet działania mojgo deselka.
Sprawa wygląda nastepująco. Auto po postoju kiedy silnik ostygnie i jak mniemam opadnie olej, podczas odpalania wyrażnie słychac metaliczny stokot ktory ustepuje po sekundzie. W casie pracy też jakby troszkę glośniej tyka, ale z podkreśleniem troszke. Nasila się do od jakiegoś czasu. Udałem sie do miejscowego :/ fachowca i stwierdzil że to (gomki popychacze czy coś w tym stylu) stwierdzil ze wystarczy zastosowac gestszy olej i problem powinien się rozwiązac, ewentualnie owe gómki do wymiany.

Jak napisałem wyżej diagnozowal to tzw Pan Kaziu pnieważ ASO odpada w tej chwili ze względow ekonomicznych. Dlatego proszę was o wypowiedź, znacie waszę autka znakomicie, i napewno ktoś juz to przerabial.

Mam nadzieje że sprawę załatwi wymiana olej, ale jeśli nie obejdzie się bez wymiany tych gómek napiszczie jaki jest to orientacyjny koszt, i czy wymiana jest klopotliwa, czy trzeba bedzie demontować walki czy można się dostać do tego w inny sposób, wiem że w niektórych silnikach jest to możliwe. Oraz czy znajdą się częsci zamienne czy tylko ASO.

Jest to A8 z 2004 roku 3.0 TDI ma przejechane blisko 200 tyś.

Z góry dzieki za podpowiedźi.


Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: