.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 06.maja.2024 22:35:02

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [a41.9 tdi,1z] drgania
PostNapisane: 16.kwi.2007 18:57:14 
Użytkownik

Dołączył(a): 13.sty.2006 10:06:10
Posty: 81
Lokalizacja: białystok
Problem polega na tym że od dawna w samochodzie coś drga i burczy podczas przyśpieszania na 4 i 5 w zakresie odrotów 1800-2100 .dzieje się to już od ponad roku a ja nie wiem co to jest. wymieniłem już chyba z płł samochodu i dalej to samo i cały czas się nasila. teraz to już tak jakby ktoś młotkiem walił. I wogóle nie mam żadnej przyjemności z jazdy autem. dzisiaj wyciągnąłem poduszkę silnika bo dziwnie drgała jak ruszałem za silnik i słychać było przy tym dziwne dzwięki . Jutro zakładam nową ale już w nic nie wierzę. Już nie mam siły na wyszukiwanie usterki i jeśli do końcatygodnia sprawa się nie wyjaśni będe zmuszony sprzedać auto. Proszę o pomoc i pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [a41.9 tdi,1z] drgania
PostNapisane: 16.kwi.2007 19:00:43 
Użytkownik

Dołączył(a): 13.paź.2004 21:14:46
Posty: 649
Lokalizacja: mazury
piotr_w5 napisał(a):
Problem polega na tym że od dawna w samochodzie coś drga i burczy podczas przyśpieszania na 4 i 5 w zakresie odrotów 1800-2100 .dzieje się to już od ponad roku a ja nie wiem co to jest. wymieniłem już chyba z płł samochodu i dalej to samo i cały czas się nasila. teraz to już tak jakby ktoś młotkiem walił. I wogóle nie mam żadnej przyjemności z jazdy autem. dzisiaj wyciągnąłem poduszkę silnika bo dziwnie drgała jak ruszałem za silnik i słychać było przy tym dziwne dzwięki . Jutro zakładam nową ale już w nic nie wierzę. Już nie mam siły na wyszukiwanie usterki i jeśli do końcatygodnia sprawa się nie wyjaśni będe zmuszony sprzedać auto. Proszę o pomoc i pozdrawiam.


taka mala sugestia, auto na 100% ma seryjny soft?

_________________
pozdrawiam
sampek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16.kwi.2007 19:16:46 
Użytkownik

Dołączył(a): 13.sty.2006 10:06:10
Posty: 81
Lokalizacja: białystok
na 99% soft nie jest seryjny, tylko czemu to jest coraz mocniejsze?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16.kwi.2007 20:58:44 
Użytkownik

Dołączył(a): 13.paź.2004 21:14:46
Posty: 649
Lokalizacja: mazury
piotr_w5 napisał(a):
na 99% soft nie jest seryjny, tylko czemu to jest coraz mocniejsze?


no to pewnie w tych obrotach jest "za duzo" i motor nie wyrabia.
rownie dobrze moge zupelneinie wiem racji , bo buczenie a buczenie to czesto rozne rzeczy :)

_________________
pozdrawiam
sampek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16.kwi.2007 21:47:26 
Użytkownik

Dołączył(a): 13.sty.2006 10:06:10
Posty: 81
Lokalizacja: białystok
to jest taki metaliczny dzwięk jakby metal walił o metal, ostatnio wymieniałem skrzynię biegów i po wymianie 2 dni było ok, a teraz to powróciło z podwójną siłą, ten dzwięk pojawia się ewidentnie przy tych samych obrotach, może spróbować wprowadzić silnik w tryb serwisowy np przez odpięcie przepływki i sprawdzić co wtedy będzie, tylko jeśli chodzi o soft to moim zdaniem nie powinno to się nasilać a jednak jest coraz gorzej


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: