.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 02.maja.2024 14:25:25

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 19.lip.2007 09:42:00 
Użytkownik

Dołączył(a): 03.lut.2006 19:02:37
Posty: 87
Lokalizacja: Wąbrzeźno/Powidz
Witam!!
dobrze, ze sie udalo i wszystko ci dziala:)ale chcialem dodac swoje zdanie, ze do takiego starszego silniczka uwazam, ze powinno sie zalac polsyntetyk, bo full synetyk to do nowych furek. syntetyki maja to do siebie, ze sa rzadkie. kumpel kiedys tez wlal mobil1 pelny syntetyk do golfa II z 88r. mrugala mu kontrolka oleju, bo byl rzadki jak woda. zmienil olej i bylo ok. poza tym tak na marginesie to w polsce mobil 1, castrol i lotos leci z jednego kurka... niestety. ja osobiscie jezdze na liqui-moly polsynetyki z dodatkiem dwusiarczku molibdenu-nie narzekam.a jezdze A4 1.8 z 96r.
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19.lip.2007 09:48:28 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23.cze.2006 20:13:26
Posty: 194
daniel061081 napisał(a):
Witam!!
dobrze, ze sie udalo i wszystko ci dziala:)ale chcialem dodac swoje zdanie, ze do takiego starszego silniczka uwazam, ze powinno sie zalac polsyntetyk, bo full synetyk to do nowych furek. syntetyki maja to do siebie, ze sa rzadkie. kumpel kiedys tez wlal mobil1 pelny syntetyk do golfa II z 88r. mrugala mu kontrolka oleju, bo byl rzadki jak woda. zmienil olej i bylo ok. poza tym tak na marginesie to w polsce mobil 1, castrol i lotos leci z jednego kurka... niestety. ja osobiscie jezdze na liqui-moly polsynetyki z dodatkiem dwusiarczku molibdenu-nie narzekam.a jezdze A4 1.8 z 96r.
pozdrawiam


Witam Nie zgodzę sie z Tobą . Ja mam zalany full sytnetyk Valvoline synpower 5W40 i niuńka zachowuje sie bardzo dobrze ciśnienie jest super chodzi cicho i bez żadnych zastrzeżeń zużycie jest ok 0,1l na 1,5k i wogóle nie klepią mi popychacze rano. Po prostu same korzyści :) /Pozdrawiam

_________________
B4 ABT only pb


Ostatnio edytowano 19.lip.2007 09:55:41 przez STROKE, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19.lip.2007 09:54:45 
Użytkownik

Dołączył(a): 03.lut.2006 19:02:37
Posty: 87
Lokalizacja: Wąbrzeźno/Powidz
nie powiedzialem, ze absolutnie nie mozna lac pelnego syntetyka. nie wiem na jakim oleju jezdzilo wczesniej kolegi autko. jesli na polsyntetyku to powinien byc lany polsyntetyk. full syntetyk wyplukuje silnik i moze go wtedy rozszczelinic. a jak masz silnik w dobrej kondycji, a z tego co piszesz to uwazam, ze tak to i dobrze jezdzi na pelnym syntetyku:)
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26.wrz.2007 12:14:43 
Użytkownik

Dołączył(a): 31.paź.2006 11:10:51
Posty: 27
Lokalizacja: Sosnowiec
Dokladnie, ja mam to samo, jak zostawie auto pod gorke, pochodzi chwile na wolnych (gorzej klekoce niz diesel), potem gazem lekko i po chwili zaskakuje :)
sandal w opor to nie za dobry pomysl, bo nie ma smarowidla...

_________________
B4 2.0 - ABT ' 92


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21.wrz.2008 23:38:14 
Użytkownik

Dołączył(a): 16.cze.2005 12:08:19
Posty: 252
Lokalizacja: Zabrze
Auto: A4 B5
hej ja miałem podobną sytuacje w służbowym peugeocie 307 SW Pojechałem na wymianę do serwisu wkręcili filtr oleju zalali nowym odpalam i istny czołg. Komp wywalił zaraz STOP i że brak ciśnienia oleju. Jak się okazało filtr był wadliwy i nie obracał się w osłonie. W dodatku złamał się taki dings co miał go na szycie i były problemy z wyciągnięciem go z silnika. Po instalacji nowego filtra i poniownym zalaniu olejem silnik chodził jak nówka. Wiem że to nie Audi ale może komuś coś to da na przyszłość

_________________
Audi 100 C4 2,0 E (brata :P)
Polonez Caro 92r 1,5 LPG już zezłomowany :P
Ford Ka 1997 1,3 Endura E [był] - 2000 1,3 Endura E [jest] (dziewczyny)
[url=http://a4-klub.pl/index.php?/topic/219539-all-b5-devilowe-wozidlo-30-17/]


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: