.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 09.maja.2024 01:08:30

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [A6 C5 2,5TDI AYM 2002] - gdzie wymiana rozrządu z gw. na km
PostNapisane: 22.sie.2007 14:32:42 
Użytkownik

Dołączył(a): 25.lip.2007 18:30:35
Posty: 32
Lokalizacja: Legnica
Witam kolegów klubowiczów !
W moim nowo kupionym aucie czeka mnie wymiana rozrzadu. Mieszkam w Legnicy, najbliższy salon Audi mam w Lubinie - tam za wymiane kompletnego rorządu wraz z pompą wody, paskiem wielorowkowym, paskiem klimy i termostatem wołają wstępnie 3000zł brutto (w tym za robociznę liczą 900zł). Oczywiście wszystko robią na oryginałach, ale gwarancji dają tylko na 2 lata a nie ma przebieg :zly:

I to mi sie nie usmiecha, bo ja rocznie robie ok 15-20tyś i jeżeli wymieniał bym rozrząd na oryginalnych częsciach to wolałbym jakaś gwarancję na przebieg.

Bedę zatem wdzieczny za jakieś konkretne namiary wraz z telefonami na serwisy AUDI, ASO itp. które dają gwarancję przy wymianie rorządu na przebieg. Mile widziane ceny, wskazówki itp. Interesuję mnie tylko wymiana na oryginały ! Najlepiej lokalizacja na dolnymśląsku, ale moge podjechać gdzieś w pobliże jeżeli zrobia mi to dobrze


Pozdrawiam.

p.s.
Tylko nie namawiajcie mnie przy okazji tego wątku na zamienniki, bo mam w tym temacie bardzo sprecyzowane zdanie. Mam kolegę który pracuje w fabryce produkującej paski dla koncernu Toyoty. Paski idą na cały świat. Robią też tam zamienniki i poprostu wiem na 100% że różnica pomiedzy oryginałem a zamiennikiem nie polega tylko na tym, że te drugie nie mają oryginalnych nadruków. Zamienniki maja poprostu inny skład materiałowy, są mniej trwałe i dlatego TAŃSZE :!:

Auto kupiłem dla siebie, chcę pojeździć nim 3-4 lata (aż stanieją nieco C6 :/ ), a przy koszcie robocizny poprostu uwarzam że oryginały wyjdą mnie relatywnie taniej niż zamienniki. Do końca urzytkowania tego auta zamierzam tylko raz wymienić rozrząd - stad moje nastawienie na oryginał.

_________________
bylo wiele aut...
ostatnio A4 B5 1,6
obecnie A6 C5 Avant 2,5TDI AYM 2002


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22.sie.2007 18:07:43 
Użytkownik

Dołączył(a): 05.lut.2007 08:44:26
Posty: 303
Lokalizacja: Gostynin / Wólka Nosowska
Myślę że 3 koła od ASO Audi za tą robotę to bardzo dobra propozycja, ja już robiłem rozeznanie i poza ASO wychodzi niewiele taniej a gwarancję dają na 10-15 tysięcy km, myślę że warto w ASO.

_________________
S6 C6 5,2 BXA Quattro 2011>>??
S6 C5 4,2 AQJ Quattro M6 2009>>2011
A6 C5 2,5TDI AKE Quattro M6 2007>>2009


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: