.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 19.kwi.2024 05:33:54

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [100 C4 2.6 V6 ABC] DUŻY PROBLEM z manualną skrzynią
PostNapisane: 22.sie.2007 19:31:34 
Użytkownik

Dołączył(a): 16.sty.2005 02:19:35
Posty: 390
Czesc mam DUZY problem z manualna skrzynia.

Mam tylko wsteczny bieg i nie moge go wylaczyc na luz czy cokolowiek innego ,jest ciagle wlaczony

Wymienialem olej, pojechalem do mechanika ktory kiedys mi go wymienial,ale jak sie okazalo sprzedali mi zly olej i na zimym silniku nie wchodzila dwojaka dlatego kupilem Mobile syntetyczny taki jak powinien byc. Mechanik nie pamietal ktoredy go wlewal i od strony pasazera na skrzyni po lewej stronie poloski troche nad nia jest "sruba" na troxa a nad ta "sruba" plastik na 2 sruby, ja zaproponowalem zeby odkrecic ten plistik i zobaczyc czy mozna tamtedy wlac a on ze to nie to i wykrecil ta srube ktora okazala sie byc jakas tulejka, przestraszyl sie ze moze cos spac w srodku np jakas zebatka i wsadzil spowrtem, potem odkrecil srubke na torxa z tylu skrzyni i okazalo sie ze to tez nie to, wiec na koncu wykrecilem ten plastikowy "korek" na jego czesci ktora byla wewnatrz skrzyni jest jakas sprezynka i jakc tak jakby bolec tamtedy wlalismy olej zamontowalem wszystko spowrotem , wyjechalem z garazu na wstecznym doejchalem do domu uzywajac po drodze wszystkich innych biegow, kolo domu parkowalem na wsteczny i tak juz zostalo, mam tylko wsteczny nie moge wlaczyc innego biegu, nie moge tez z wstecznego wrzucuc na luz.

POMOCY!!!!!

Co prawda wrocilem do warsztatu na wstecznym ( niezla jazda :) )
ale nie wiem czy wezmie sie za to jutro, a tym bardziej ze nie ma pojecia co to moze byc.

_________________
Audi C4 2.6 V6
Pontiac Firebird 3.1 V6


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22.sie.2007 19:42:32 
Użytkownik

Dołączył(a): 26.gru.2006 11:59:46
Posty: 209
Lokalizacja: lubelskie
myślę że jak rozmontujesz skrzynie to przyczyna sie znajdzie,a przy okazji zaznacz sobie w trwały sposób korek wlewu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.sie.2007 19:22:45 
Użytkownik

Dołączył(a): 16.sty.2005 02:19:35
Posty: 390
No i juz wiem, korek ( ten na 2 torxy, plastikowy ze sprezynka) byl wlozony odwrotenie i walek ktory jest na sprezynce, wedlugo mnie pelni role odpowietrznika, wpadl do skrzyni i GOODBYE

Łatwo wyjąć i rozkrecic skrzynie? czy moze lepiej kupic tanio niz rozkrecac :) moze ktos akurat bezie mial taka co mu miejsce w garazu zajmuje :)

_________________
Audi C4 2.6 V6
Pontiac Firebird 3.1 V6


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: