.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 06.maja.2024 15:29:44

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [80 B4 2.0 ABK] Kontrolka ciśnienia oleju pomocy
PostNapisane: 28.wrz.2007 18:29:12 
Użytkownik

Dołączył(a): 25.lut.2007 06:40:03
Posty: 64
Lokalizacja: świętokrzyskie
Witam zwracam się do was z prośbą pomocy dotyczącej kontrolki od ciśnienia oleju posiadam audi, b4 z silnikiem 2, 0E 115KM ABK z 1993r od niedawna przestała mi świecić kontrolka od ciśnienia oleju zacząłem od żarówki w zegarach okazało się, że żaróweczka jest ok., więc zacząłem szukać na forum ktoś polecałby kabelek od czujnika białego dotknąć do masy, więc tak zrobiłem i o dziwo po przekręceniu stacyjki gdzieś po 4 sekundach kontrolka zapala się, więc od razu wniosek jeden uszkodzony czujnik jadę i kupuje nowy załączam stacyjkę nadal nic kontrolka nie świeci się postanawiam ponownie z masować kabelek z czujnika z Masą i po przekręceniu kluczyka kontrolka świeci zakładam na czujnik kabelek kontrolka nadal nie świeci, więc masuje podobnie kabel od czujnika z masą i co dziwne kontrolka świeci wtedy wpadam na pomysł by odpalić silnik, gdy odpalam kontrolka gaśnie tak jakby było wszystko w porządku, ale nie jest, bo po prostu kabelek od czujnika jest zmasowany i nie jest w ogóle podpięty pod czujnik a zachowuje się tak jakby był, jeżeli może ktoś pomóc Bendę wdzięczny pozdrawiam

_________________
audi 80 b4 silnik 2,0e 115km instalacja lovato ,abs,poduszka centralny ,auto alarm fabryczny szyberdach elektryczny


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: