.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 06.maja.2024 10:17:12

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [V8 4.2 V8] automat - bagnet olejowy
PostNapisane: 31.paź.2007 19:13:43 
Użytkownik

Dołączył(a): 28.wrz.2007 16:38:53
Posty: 298
Lokalizacja: konstantynów łódzki
klubowicze mam audi v8 4.2 w automacie auto bardzo dobrze się sprawuje i nie zamienie go na żaden inny , prośba jest następująca chciałem sprawdzić poziom oleju w skrzyni biegów lecz brak mi bagneta i tu jest problem poniewarz nie mogę dostać takiego.prosze o pomoc bo olej w skrzyni to podstawa i oczywiście jego stan .jeżeli ma ktoś taki bagnet to chciałbym go odkupić lub chociaż zmierzyć poziom interesują mnie okolice łodzi. pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31.paź.2007 19:53:23 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09.paź.2004 08:30:29
Posty: 10303
Lokalizacja: Siedlce
Auto: A4 B7 cabrio 2,0 Tfsi quattro. 200KM.
Nikt Ci go nie sprzeda, ale mozesz sobie go zwymiarowac i dorobić z linki od licznika, albo przerobić inny bagnet.
Ten klubowicz -> http://www.audiklub.org/phpBB2/profile. ... ile&u=5202
ma taki bagnet w Swoim V8 na 100% , skontaktuj sie z nim a napewno Ci go zwymiaruje.

_________________
Było dwanaście OOOO w tym siedem quattro, zostało cabrio B7 2,0TFSi quattro do zabawy+ Coupe quattro 8B 2.6 V6 syna.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [V8 4.2 V8] automat - bagnet olejowy
PostNapisane: 02.lis.2007 00:00:46 
Klubowicz

Dołączył(a): 21.lis.2006 12:54:43
Posty: 1516
Lokalizacja: Łódź
v8quattro napisał(a):
klubowicze mam audi v8 4.2 w automacie auto bardzo dobrze się sprawuje i nie zamienie go na żaden inny , prośba jest następująca chciałem sprawdzić poziom oleju w skrzyni biegów lecz brak mi bagneta i tu jest problem poniewarz nie mogę dostać takiego.prosze o pomoc bo olej w skrzyni to podstawa i oczywiście jego stan .jeżeli ma ktoś taki bagnet to chciałbym go odkupić lub chociaż zmierzyć poziom interesują mnie okolice łodzi. pozdrawiam


jeśli jesteś tym gościem co nie sprzedał mi (umówionych!!!) foteli do V8 to zapomnij :diabel:
jeśli jest inaczej to oczywiście użyczę bagnetu na pomiar (zaglądnij na spoty) :peace:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: