.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 28.kwi.2024 00:54:13

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: AUDI B4 1.9 TDI 1Z - falujące niskie obroty
PostNapisane: 21.lis.2007 22:54:11 
Użytkownik

Dołączył(a): 16.kwi.2006 19:23:42
Posty: 15
Lokalizacja: Krotoszyn, WLKP
witam,
czytalem juz wiele postow o tym zjawisku, lecz rozwiazania nie znalazlem. Objawami sa falujace niskie obroty, gdy auto jest na luzie poczatkowo faluja, po 3-4sek ustaja i sa normalne obroty, nastepnie gdy przygazuje od 1.5-2tys obrotow to auto schodzac do poziomu 900obrotow znow dziwnie pracuje, faluje, tak jakby nie dostawal paliwa lub cos podobnego. Rowniez jak jade ze stala predkoscia(60km/h na czworce to jakby sie dlawiil i troche szarpnie). Czytalem ze to prawdopodobnie nastawnik, lecz sprawdzilem odpinajac podlaczenie z predkosciomierzem i to obroty nadal falowaly po przygazowaniu(podobnie probowalem z obrotomierzem). Mam audi z 93 roku i nie wiem jaki mam ten nastawnik, czytalem ze jesli nie indukcyjny to niezle kosztuje nowy:( zaznacze ze obroty zaczely mi falowac od poniedzialku(3dni temu) po myciu auta. Macie jakies pomysly?
pozdrawiam.

Bylem wlasnie u mechanika, przyczyne upatruje albo w nastawniku, pompie lub wtrysku sterujacym. ma dopiero termin na przyszly tydzien by to zrobic, ale polecil mi jechac do kolesia do podpiecia pod kompa. jutro do niego jade. Jesli to ten wtrysk to jest on w stanie kompem ten blad skasowac? jakie ewentualne koszta tego wtrysku?
pozdrawiam

_________________
Audi B4 1.9 TDI '93
Co Nie Uśmierci To Podwójnie Wzmocni Mnie


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 124 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: