.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 04.maja.2024 11:00:29

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 08.lip.2008 10:43:52 
Użytkownik

Dołączył(a): 11.wrz.2006 10:26:19
Posty: 304
Lokalizacja: W-wa
Skoro już powstał kompletny OT :D

Napisalibyście mi tutaj: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=80432

jakie wymiary ma IC w A6 2.5 TDi ;)

Zmierzyłby go któryś z dumnych posiadaczy A6 2.5 TDi?

Bo te moje popierdułki przy 30 st. nie dają sobie rady ;(

_________________
Obrazek Piszę poprawnie po polsku

Moja A4 B6 2.5 V6 TDi Quattro BDH:
http://public.fotki.com/and777rew/
http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b6/b6 ... 376.0.html

quattrocat
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08.lip.2008 14:03:01 
Użytkownik

Dołączył(a): 11.paź.2007 00:16:53
Posty: 153
Lokalizacja: Kraków
Piotruś napisał(a):
.
Dowodzi tego (o ironio) ... Faktura VAT


Potwierdzam.


Piotruś napisał(a):
i baaardzo szczegółowe rozliczenie usługi z opisem wykonanych czynności oraz spisem wymienionych części / elementów - warunkujących skuteczne zakończenie naprawy.


Potwierdzam , wszystko pięknie opisane... W sumie można byłoby nazwać cały ten opis "od A do Z" albo "zrób to sam" tak jak mówiłem , praca dyplomowa pisana językiem który pojmie nawet laik :peace: zawierająca mnóstwo wykresów , zdjęć , opisów...

Piotruś napisał(a):
Ponadto zanim Trzeniu sięgnął do portfela


Bałem się .... oj bałem :diabel: na szczęście nie było czego. Samochód naprawiany był ok 4 tyg. Zakres wykonanych czynności był porażający ( ostatnio to modne słowo) a pomimo tego baaardzo mile zostałem zaskoczony

Piotruś napisał(a):
- wykonaliśmy około 45 minutową jazdę próbną - w trakcie której ponownie cały zakres prac został szczegółowo przedyskutowany, a zapłata za usługę nastąpiła dopiero na koniec "przejażdżki" potwierdzającej w praktyce "omówioną teorię" ... .


To fakt. Rzadko kiedy po wykonanej pracy ktoś chce/musi wykonać 70km jazdę próbną i to na wyraźną prośbę osoby która wykonywała usługę. W sumie samochód od Piotra odbierałem przez ok 2,5h. Pierwszy raz w życiu spotkałem się z tak solidną , rzetelną i kompetentną osobą , oby więcej takich!!!

Poza tym na uwagę zasługuje fakt iż bardzo często byłem powiadamiany o tym co dzieje się z autem. Rozmowy telefonicznie trwały od ok 50min do 1,5h a było ich ok 3 tygodniowo.

Szkoda że kilka osób za wszelką cenę próbuje zmieszać z błotem takie autorytety jak Piotr oraz SSerwis... No ale cóż... Tak jak powiedział Piotr "prawda się obroni sama" a krzykacze niechaj krzyczą...

Na sam koniec , bo jeszcze tego nie zrobiłem pragnę podziękować Panu Janowi Sopie za soft MTMuktóry zagościł u mnie w samochodzie :peace:

Wbrew opini kilku "znawców" ten "gotowiec" świetnie się spisuje. Dzisiaj byłem na hamowni 4x4 i wykres można zacząć od cyfry 2xx więc wychodzi na to że chyba nie jest kiepski... Przypominam że to silnik BDH z blokadami.

Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku i proszę o jedno...

Szanujcie się wzajemnie

;)

Ps. Piotrze , serdecznie zapraszam Cię na spota A4-KLUBu w Krakowie :peace:

_________________
A4 B6 2.5 TDI BDH by Piotruś


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08.lip.2008 14:14:00 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09.sie.2003 22:57:31
Posty: 8869
Lokalizacja: Otwock
Auto: Renata
Trzeniu napisał(a):
Wbrew opini kilku "znawców" ten "gotowiec" świetnie się spisuje. Dzisiaj byłem na hamowni 4x4 i wykres można zacząć od cyfry 2xx więc wychodzi na to że chyba nie jest kiepski... Przypominam że to silnik BDH z blokadami.


no to na co czekasz .... dawaj wykres .... :): :peace:

_________________
1.9 DCI :D by edc-tuning.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08.lip.2008 14:57:56 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27.gru.2007 20:20:09
Posty: 974
Lokalizacja: Kołobrzeg/Bristol Obecny od 27.05.2007
Ciekawe, czy zagości tu kiedyś wykres po sofcie dla 2.5 TDI ,np. AYM z FSC ? Może będę pierwszy ? :peace:
A tak bliżej tematu - jako użytkownik jestem pod ogromnym wrażeniem pracy Piotra. Nie chcę słodzić, ale nie wiele osób znam, które mają tak ogromne serce i tyle życzliwość jak on (o wiedzy i umiejętnościach nie będę już wspominał) . W okresie ponad roku poznałem wiele takich przykładów z jego strony. Tacy jak On dają nam - użytkownikom - sens posiadania i użytkowania naszych CCCO.
Sorki za OT.

_________________
A6 2.5 TDI SE AYM 2002 FSC
Po adrenaline wskocz tutaj:
http://pl.youtube.com/watch?v=sKq6HmEM79Q
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08.lip.2008 17:03:02 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28.maja.2005 18:38:44
Posty: 3228
Lokalizacja: Pomorze
Auto: C7
Gdybym miał bliżej do Piotra ;) to może skusiłbym się jeszcze raz na 2.5V6 TDI :D :peace:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 08.lip.2008 17:13:23 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.lis.2007 12:34:27
Posty: 1902
Lokalizacja: Wroclaw
Cytuj:
Moje motto na dziś : PRAWDA ZAWSZE OBRONI SIĘ SAMA .

Siedze sobie w pracy, jak zawsze zerkam z ukradka na forum.. widze watek, Twoj post... czytam szbyko po lebkach (jak to wpracy) i stwierdzam, ze to opowiesc o wymianie filtra powietrza.. ok, mysle niemozliwe by ktos tyle tekstu nawalil by napisac, ze wymienil filtr powietrza!.. czytam jeszcze raz, wolniej.. no nic... tekst o wymianie filtra + zdjecia czegos brudnego, jakies info o niezjedzonych krzywkach i wzmianka o partnerskich firmach.. mysle o co wiec chodzi?... no chyba o marketing bo nic innego mi do glowy nie przychodzilo
Z mojej strony (co podkreslilem) zadnego obrzucania blotem nie bylo.

a ja myslalem ze chlopy ze Slaska sa konkretne...
Pozdrawiam,
Przemek

_________________
TDI VP, PD: Analizujemy Logi - przepływomierz
TDI VP:Analizujemy Logi TDI - kąt wtrysku


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21.lis.2008 19:32:43 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.cze.2008 22:44:18
Posty: 30
pragnę poinformować o kolejnym "narywającym" 2,5TDI,które zostało wyleczone przez dr.Piotrusia :D

Trzeniu,pisałeś,że twoje 2,5 jest w pierwszej 10 w europie,ja śmiem twierdzić iż moje 2,5 jest najlepsze w europie,a z całą pewnością niema lepszego,może być co najwyżej równe,przepraszam za brak skromności :)


Piotruś dzięki,jesteś mistrzem :peace:


PS.do wszystkich którzy zechcą podnosić zarzuty,jakobym wystawiał laurkę Piotrusiowi:


NIE WIECIE CO CZYNICIE,NIEWIERNI,NAWRÓĆCIE SIĘ I BĘDZIECIE ULECZENI

_________________
A4 B7 2,5 TDI BDG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21.lis.2008 22:48:34 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22.sty.2008 21:13:24
Posty: 1195
Lokalizacja: Gorlice
tomeks32 napisał(a):
PS.do wszystkich którzy zechcą podnosić zarzuty,jakobym wystawiał laurkę Piotrusiowi:


NIE WIECIE CO CZYNICIE,NIEWIERNI,NAWRÓĆCIE SIĘ I BĘDZIECIE ULECZENI


Popieram :peace:

Co Ty pleciesz - moje 2,5 jest najlepsze ;) :): :!:

_________________
Pozdro Sławek :peace:
CCCO Allroad AKE Tip by SSerwis - 230PS 440nm :smokingdevil:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.lis.2008 10:02:39 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31.paź.2005 00:05:45
Posty: 2821
Lokalizacja: Beskid Śląski
Stamlej napisał(a):
Co Ty pleciesz - moje 2,5 jest najlepsze ;) :): :!:


Stamlej ... :D . To jakiś koszmar ;) , bo jeszcze kilka dni temu tak samo myślałem o swoim silniku :P - nawet nie przyjmując do wiadomości, że "pod własnymi skrzydłami" wychowam sobie konkurencję :/ :): , no ale fakty są dla nas ... takie jakie są ... :(: :): :peace: ... .
Ośmieliłbym się chyba powiedzieć, że aktualnie BDG Tomka32 pracuje równie cicho jak np. 2,7TDi z CR ... . Oczywiście bez drgawek :D :
http://rapidshare.com/files/164189709/16112008014.mp4
http://rapidshare.com/files/164189710/16112008013.mp4

:) :peace:

PS: Gratuluję Tomeksowi32 jednego z najładniejszych S-line'ów z jakimi miałem do czynienia :d . No i wzorowej kondycji technicznej CAŁEGO samochodu :peace:

_________________
Obrazek
Z cyklu złotych myśli:: Chipować może każdy ... lecz nie każdy powinien ... .
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.lis.2008 13:37:58 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22.sty.2008 21:13:24
Posty: 1195
Lokalizacja: Gorlice
Piotruś napisał(a):
Stamlej ... :D . To jakiś koszmar ;) , bo jeszcze kilka dni temu tak samo myślałem o swoim silniku :P - nawet nie przyjmując do wiadomości, że "pod własnymi skrzydłami" wychowam sobie konkurencję :/ :): , no ale fakty są dla nas ... takie jakie są ... :(: :): :peace: ... .

:): :peace:
Hehe - to Twój zacny silnik został zdetronizowany. Pokonałeś siebie własną bronią ;)
Teraz jeszcze auto Trzenia dodaj do zestawienia i wychodzi że nasze motory to... no żeby ładnie nazwać rzeczy po imieniu - "są trochę odstające od szeregu" ;)
:evilbat:


Piotruś napisał(a):
[i]Ośmieliłbym się chyba powiedzieć, że aktualnie BDG Tomka32 pracuje równie cicho jak np. 2,7TDi z CR ... . Oczywiście bez drgawek :D
:) :peace:

Niestety pierwszy link nie działa, ale za to dźwięk z drugiego naprawdę brzmi jak muzyka dla moich skacowanych uszu :peace: :): Aż mnie głowa przestaje powoli boleć jak tego słucham ;) :):


Piotruś napisał(a):
PS: Gratuluję Tomeksowi32 jednego z najładniejszych S-line'ów z jakimi miałem do czynienia :d . No i wzorowej kondycji technicznej CAŁEGO samochodu :peace:

Ja też mu gratuluję - zwłaszcza że widać wkład Twojej pracy... Auto pod machą lśni aż miło! :):

Wracając to tekstu tomka o niewiernych - zabił mnie! Myślałem że poskładam się ze śmiechu i spadnę pod stół :): :diabel:

_________________
Pozdro Sławek :peace:
CCCO Allroad AKE Tip by SSerwis - 230PS 440nm :smokingdevil:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.lis.2008 14:44:51 
Użytkownik

Dołączył(a): 11.wrz.2006 10:26:19
Posty: 304
Lokalizacja: W-wa
Piotruś napisał(a):
(...) że aktualnie BDG Tomka32 pracuje równie cicho jak np. 2,7TDi z CR ... . Oczywiście bez drgawek :D [/i]:
http://rapidshare.com/files/164189709/16112008014.mp4
http://rapidshare.com/files/164189710/16112008013.mp4


A macie filmik sprzed naprawy? Możnaby wtedy porównać ... :peace:

_________________
Obrazek Piszę poprawnie po polsku

Moja A4 B6 2.5 V6 TDi Quattro BDH:
http://public.fotki.com/and777rew/
http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b6/b6 ... 376.0.html

quattrocat
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.lis.2008 15:20:53 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.cze.2008 22:44:18
Posty: 30
Piotruś napisał(a):
Stamlej napisał(a):
Co Ty pleciesz - moje 2,5 jest najlepsze ;) :): :!:


Stamlej ... :D . To jakiś koszmar ;) , bo jeszcze kilka dni temu tak samo myślałem o swoim silniku :P - nawet nie przyjmując do wiadomości, że "pod własnymi skrzydłami" wychowam sobie konkurencję :/ :): , no ale fakty są dla nas ... takie jakie są ... :(: :): :peace: ... .
Ośmieliłbym się chyba powiedzieć, że aktualnie BDG Tomka32 pracuje równie cicho jak np. 2,7TDi z CR ... . Oczywiście bez drgawek :D :


Stamlej napisał(a):
wychodzi że nasze motory to... no żeby ładnie nazwać rzeczy po imieniu - "są trochę odstające od szeregu" Wink
n


no przecież nie będę za to przepraszał :601:
:peace:

auto chodzi tak cudownie,że do domu wracam okrężną drogą,czekam aż ktoś poprosi "...przywieź,zawieź,podwieź,odwieź...",zgłaszam się na ochotnika,byle tylko jeździć,jeździć,jeździć... :599:

AndyN napisał(a):
A macie filmik sprzed naprawy? Możnaby wtedy porównać ... n



no szkoda,ale mogę cię zapewnić,że był byś w szoku :059: ,skoro zdecydowałem się naprawiać to i jeszcze gonić na drugi koniec Polski,to samo to powinno dać ci obraz jak pracował mój silnik :),zresztą na ostatnim zlocie klubu-A4 w Sobieszewie kilku kolegów z forum siedziało w moim aucie przy odpalonym silniku i paru stwierdziło wprost "...jednak te 2,5 to kibel..."

_________________
A4 B7 2,5 TDI BDG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.lis.2008 19:21:48 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27.gru.2007 20:20:09
Posty: 974
Lokalizacja: Kołobrzeg/Bristol Obecny od 27.05.2007
Szkoda, że obydwa linki nie działają. Ale wierzę, że tak jest jak powyżej napisane. Do tej pory myślałem, że to mój jest ten Naj :peace: :diabel:

_________________
A6 2.5 TDI SE AYM 2002 FSC
Po adrenaline wskocz tutaj:
http://pl.youtube.com/watch?v=sKq6HmEM79Q
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24.lis.2008 00:31:24 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.cze.2008 22:44:18
Posty: 30
Paw1972 napisał(a):
Szkoda, że obydwa linki nie działają. Ale wierzę, że tak jest jak powyżej napisane. Do tej pory myślałem, że to mój jest ten Naj :peace: :diabel:


nagram filmik i wkleję na forum,zobaczysz,miodzio :D

_________________
A4 B7 2,5 TDI BDG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24.lis.2008 00:58:41 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31.paź.2005 00:05:45
Posty: 2821
Lokalizacja: Beskid Śląski
Szkoda, że filmiki już nie działają, bo szczególnie na jednym nie tylko słychać ale i widać praktycznie puste pudełko papierosów (w środku trzy fajki) - stojace dęba na pokrywie silnika (tej z napisem TDI) ... .
Jeżeli ktoś chce -rzućcie we mnie adresem @ (na PW).

OT do Pawła i Stamleja: Na pewno odpiszę, przepraszam ... .

_________________
Obrazek
Z cyklu złotych myśli:: Chipować może każdy ... lecz nie każdy powinien ... .
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25.lis.2008 00:21:52 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22.sty.2008 21:13:24
Posty: 1195
Lokalizacja: Gorlice
Niestety tego z fajkami nie mam ale tu wrzuciłem drugi filnik :)
http://www.youtube.com/watch?v=o2bnNZsWjtc

OT - Piotruś nie ma sprawy (doskonale rozumię brak czasu) :/
Ale dzięki za pamięć! :): :peace:

_________________
Pozdro Sławek :peace:
CCCO Allroad AKE Tip by SSerwis - 230PS 440nm :smokingdevil:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26.lis.2008 20:54:48 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27.gru.2007 20:20:09
Posty: 974
Lokalizacja: Kołobrzeg/Bristol Obecny od 27.05.2007
Piotruś napisał(a):
Szkoda, że filmiki już nie działają, bo szczególnie na jednym nie tylko słychać ale i widać praktycznie puste pudełko papierosów (w środku trzy fajki) - stojace dęba na pokrywie silnika (tej z napisem TDI) ... .
Jeżeli ktoś chce -rzućcie we mnie adresem @ (na PW).

OT do Pawła i Stamleja: Na pewno odpiszę, przepraszam ... .

Ten link podany przez Stamleya z Youtube działa. TDI chodzi wręcz aksamitnie i nawet przez chwilę myślałem, że to mój :peace: Oczywiście żart - mimo wspaniałego serwisu mam już przelatane ponad 240 tys. km i nigdy nie będzie już chodził jak jakieś 150 tys. km temu ;)
Piotruś już widziałem kiedyś na jednym ze zdjęć twój silnik - czysto i wzorcowo, tylko pozazdrościć ;) .
pozdrawiam :peace:
Paweł
ps. Wiem, że jesteś bardzo zaganiany i czasu mało na wszystko. Usprawiedliwione :peace: Liczy się pamięć ;)

_________________
A6 2.5 TDI SE AYM 2002 FSC
Po adrenaline wskocz tutaj:
http://pl.youtube.com/watch?v=sKq6HmEM79Q
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26.lis.2008 23:11:19 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31.paź.2005 00:05:45
Posty: 2821
Lokalizacja: Beskid Śląski
Paw1972 napisał(a):
mimo wspaniałego serwisu mam już przelatane ponad 240 tys. km i nigdy nie będzie już chodził jak jakieś 150 tys. km temu ;)


Ten na filmie ma ok. 167 tkm. :): :) ... ale to nieważne, bo wszystkie silniki na B (bez BFC) mają nowy typ rozrządu dlatego dźwięk ich pracy jest zupełnie ale to zupełnie inny.
Chcę Ci jednak powiedzieć, że jest na AKP A8 AFB '97r., którego naturalne obroty biegu jałowego zawierają się w zakresie przynależnym do przedziału 696 obr./min. i po wymianie hydrauliki żal odchodzić od komory silnika .
Zresztą właściciel tego auta zadzwonił do mnie kilka dni temu z pretensjami :): , że wszyscy jesteśmy w błędzie, bo to właśnie jego A8 pracuje najładniej ... :) .
Chcę Ci przez to powiedzieć, że po wymianie hydrauliki Ty też będziesz "zaskoczony" dźwiękiem swojego silnika, a wspomnienie po "niby-wysokim" przebiegu ok. 250 tkm. - pozostanie tylko na liczniku ... . Zresztą - sam zobaczysz :D .

Paw1972 napisał(a):
ps. Wiem, że jesteś bardzo zaganiany i czasu mało na wszystko. Usprawiedliwione :peace: Liczy się pamięć ;)


Uff ... . Dzięki :-) :d !!!

Stamlej - bardzo Ci dziękuję za poratowanie kontem na youtube !!!
Szlachetny czyn, Panie !!! :peace:

_________________
Obrazek
Z cyklu złotych myśli:: Chipować może każdy ... lecz nie każdy powinien ... .
Obrazek


Ostatnio edytowano 27.lis.2008 00:42:41 przez Piotruś, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27.lis.2008 00:03:38 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22.sty.2008 21:13:24
Posty: 1195
Lokalizacja: Gorlice
Piotruś napisał(a):
Chcę Ci jednak powiedzieć, że jest na AKP A8 AFB '97r., którego naturalne obroty biegu jałowego zawierają się w zakresie przynależnym do przedziału 696 obr./min. i po wymianie hydrauliki żal odchodzić od komory silnika .
Zresztą właściciel tego auta zadzwonił do mnie kilka dni temu z pretensjami :): , że wszyscy jesteśmy w błędzie, bo to właśnie jego A8 pracuje najładniej ... :)

Ze mną też się dzisiaj kłucił! ;)
Trzeba mu skopać tyłek i będzie po sprawie :peace: :diabel: ;)
Przecież każdy wie że moje v6 jest najlepsze :peace: :D

Piotruś napisał(a):
Stamlej - bardzo Ci dziękuję za poratowanie kontem na youtube !!!
Szlachetny czyn, Panie !!! :peace:

Nie ma problemu - zawsze możesz liczyć Piotrze na moją pomoc :peace:
Jak będziesz miał jeszcze jakieś zacne filmiki to wiesz gdzie uderzać :):
W sumie to mi się upiekło że nie muszę Tobie opłat za prawa autorskie uiścić ;)

A teraz to już kompletny OT:
Wczoraj robiłem zimowy serwis swojego auta (natchniony zakupem nowej probówki za całe 3zł :): ) i tak się złożyło że wymieniłem filtr paliwa.
Zapalam pochodził i zgasł :/ Głupi nie dodałem gazu po odpaleniu (albo mi się w łeb dostanie albo łeb pochwalisz za to co napiszę dalej) i pompa nie przepchała powietrza :/
Obadałem sprawę że jak się nie doda gazu w stylu wrrrum wrrrrum parę razy to powietrze znajdujące się w filtrze zatrzyma silnik i nie wróci powrotem do baku... I tu cały psikus - robienie wruum wruum puki pompa ciągnie jeszcze ropę z zasilania od filtra (o ile dobrze kombinuję) powoduje że podczas schodzenia z obrotów silnik napędza pompę ale pompa nie daje ciśnienia na wtryski i powierze z filtra leci sobie mimochodem spowrotem a filtr się odpowietrza.
Pewnie nic nowego nie odkryłem ale poczułem potrzebę wylania swoich myśli ;)

PS - jak się wreszcie odezwiesz ;) to Ci sprzedam sposób na niezapowietrzenie VP nawet jak pompa stoi bez przewodów wysokiego ciśnienia i przelewów nawet miesiąc (sam to wymyśliłem :peace: i się sprawdza )

Pozdr 4all

_________________
Pozdro Sławek :peace:
CCCO Allroad AKE Tip by SSerwis - 230PS 440nm :smokingdevil:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27.lis.2008 12:00:41 
Użytkownik

Dołączył(a): 21.lip.2008 11:26:07
Posty: 74
Lokalizacja: Kraków
Usmialem sie do lez :)
niepojete dlaczego tak trudno wam to pojac, przeciez to proste: naturalnie ze moje 2.5 jest najlepsze!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: