.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 04.maja.2024 10:20:01

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [A6 aec]Adaptacja biegu jałowego
PostNapisane: 11.lut.2008 19:26:51 
Użytkownik

Dołączył(a): 07.lut.2007 17:58:24
Posty: 807
Lokalizacja: ŁÓDZ
Witam. Czy w mojej S6 1995r silnik AEC robi się wogóle coś takiego jak adaptację biegu jałowego i adaptację przepustnicy?
Proszę o szybką wskazówkę ponieważ koleś mnie wpisał w kajet a się długo czeka.
Chcę się upewnić czy mnie nie naciąga bo z różnych źródeł słyszę, że się albo robi albo jeszcze nie w tym roczniku.
I jeszcze jedno pytanie: czy to prawda, że w moim silniku diagnostyką VASem nic się nie wskura? Bo jeden mnie odesłał właśnie na VASa a ten nawet nie podpiął tłumacząc, że to dopiero w nowszych rocznikach.
Dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam

_________________
S6 4,2 AEC 1995 black-violet :) jest
Ducato 2,5 D :) było niestety ale cel nadrzędny
100 2,2T MC avant 1989 była [znowu jest :) ] Ukradli złodzieje :(
200 2,2T 1984 była


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11.lut.2008 22:02:37 
Użytkownik

Dołączył(a): 25.sty.2008 22:17:06
Posty: 1164
Lokalizacja: Łódź
Silnik AEC to jeszcze stare rozwiazanie i wyglada to inaczej niz w przypadku nowszych aut. Ten uklad zasilania paliwem nie posiada nowoczesnej przpeustnicy , a regulacja biegu jalowego odbywa sie za posrednictwem zaworu wolnych obrotow. Jesli zas chodzi o diagnostke to wszystkie auta po roku 92 maja dosc dobrze rozbudowany system diagnostyi pokladowej. Naturalnie ze w roku 95 nie bylo to tak zaawansowane jak w 2001 ale chce pwoedziedzec ze wspolczesne auta wymagaja nadal wielu innych urzadzen diagnostycznyh niz tylko komputer VAG , VAS czy KTS.. Jesli chcesz lub chcialbys dowiedziec sie wiecej na ten temat postaw konkretne pytanie. Czy masz jakis problem z wolnymi obrotami czy moze poprostu chcesz wiedziec czy nie naciagaja Cie na adaptacje :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: