.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 07.maja.2024 13:40:54

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 07.lut.2008 14:32:11 
wodnik szuwarek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30.wrz.2007 12:17:37
Posty: 2235
Lokalizacja: Ostrołęka / Biała Podlaska
zaworoowa napisał(a):
Poza tym autor wątku nie sprecyzował czy chodzi mu o 100 C4 czy A6 C4

Wlasnie. Nie odezwal sie tez od zalozenia watku. Pewnie przestraszyl sie atakow dislowcow :)

_________________
Skoda Yeti CDAA 1.8T manual 4x4, '10, Rosso Brunello - "Wisieńka"
Renault Megane Scenic 2.0 + LPG - "Popierdułka", krótki epizod
Audi A6 C5 Allroad ARE 2.7BT automat + LPG BRC, '01, Highland Green - "Zielona Skarbonka" - sprzedane
Audi A6 C4 ACK 2.8 manual avant quattro + LPG BRC, '97, Europa Blue Mica - "Kaprys" - sprzedane
Audi A6 C4 ACK 2.8 manual avant, '96, Ming Blue Mica - "Smoczek" - rozbite, sprzedane


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07.lut.2008 15:52:44 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06.paź.2003 17:09:27
Posty: 4593
Lokalizacja: Białystok
Auto: przeważnie starsze Audi
scob napisał(a):
Od lato 80-tych zeszłego stulecia (tak tak) silniki przystosowano do paliw nie "dosmarowujących" silnika ołowiem (twardsze zawory i gniazda).


zeszłego tysiąclecia :):
...
apropo sporow gaz-diesel to moge dodac, ze diesle sa brudne :p
jak wyglada olej silnikowy w gazolocie a jak w gnojowozie ?

_________________
200 10V turbo quattro, Pastuch "quattro" 2,8


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07.lut.2008 18:27:46 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31.gru.2006 14:08:18
Posty: 470
Lokalizacja: Ireland
SebastianS napisał(a):
Jasne... w dyzlach moment pojawia się jak się obudzi turbina, przez 2000 obrotów jest pałer, po czym następuje... odcięcie :): Od tego punktu benzyna ciągnie jeszcze przez co najmniej drugie tyle... I nic tu nie pomoże żadnemu gnojem pędzonemu traktorowi nawet najbardziej ekstremalne międzymordzie (pol.: interfejs) czy świńska dupa (pol.: piggyback) w technologii PLUG and PRAY :diabel:


Nie wiem jakie silniki diesla masz na mysli, bo chyba jezdziles Truckem swojej zony :D

SebastianS napisał(a):
Czekałem na to... Z dużą niecierpliwością, zacierając radośnie łapki! :diabel:
Wiecie na co? Aż jakiś napalony fan silników na olej fistaszkowy zacznie porównywać osiągi doładowanego dyzla z wolnossącym benzyniakiem - jak to powiedział Premier Kaziutek - Yes, Yes, Yes!

Porównaj sobie, przyjacielu mojej żony, wyniki co do mocy i momentu pomiędzy silnikiem 1.9 TDI i 1.8 TFSI, proponuję.
Odczytaj, przedumaj i wróć przeprosić :peace:


Nie jestem napalonym fanem silnikow na olej fistaszkowy - ostatni raz taka uwaga z twojej strony, swiadczy to tylko o twoim poziomie. Troche za bardzo sie buldoczysz, spokojnie. Faktycznie z twoja zona znam sie dobrze, powiedzialbym nawet ze bardzo dobrze - goraca z niej kobitka :P
Chyba za duzo reklam nowych silnikow VAG sie naogladales, ale pisz konkrety. Porownalem silniki z tych samych lat produkcji, podobnej pojemnosci (na korzysc benzynowego), podobnych mocy, chodzilo o udowodnienie w jakich obrotach uzyskuja one max. Nm, i KM - znow sie pogubiles.

Reszty cytowac nie ma sensu, bo to jakies banialuki przygotowane dla nieswadomych klientow twojego zakladziku, ale po rozciaglosci twoich postow wnioskuje ze nie masz zbyt wiele pracy :peace: , ale czekaj cierpliwie. Ja w przeciwienstwie do ciebie nie mam tyle czasu.

P.S. Pozdrow zonke :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07.lut.2008 18:54:34 
Użytkownik

Dołączył(a): 19.sty.2008 23:51:05
Posty: 1
Lokalizacja: Łódź
:D witam ja całe życie jezdziłem pięciocylindrowcami na gazie 2.2 2.3 az do "NG" i tak jak poprzednicy mechaniczny wtrysk chodzi na gazie TYLKO
1 dobre kable
2 dobre świece
3 aparat ipalec
4 no i regulacje (nie na oko) tylko na analizatorze
ja imój następca wykręciliśmy 700 tyś przebiegu na WC i tylko remont głowicy(prowadnice zaworOw wylot. i uszczelniacze) i autko dalej gania 5000 quattro rok 1985!
ja ganiam b4 2.3 (ng) ilata na gazie ale elektryka NGK lub beru

_________________
celek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07.lut.2008 19:18:06 
Moderator

Dołączył(a): 31.lip.2006 12:05:41
Posty: 5398
Lokalizacja: mazowieckie
Auto: S6 C4
kolego Garrett o co Ci tak naprawdę chodzi? odzywasz się w każdym poście nt.LPG a pojęcia o tym nie masz i co ważniejsze nie masz nic do powiedzenia. Nie wcinaj się jeśli Cie to nie interesje! Pomyśl że są użytkownicy którzy mają inne zdanie niż Ty. Autor wątku wyraźnie napisał że interesuje go C4 z LPG. Moim zdaniem wątek powinien zostać zamknięty a Ty powinieneś dostać drugiego warna. Widocznie pierwszego bez powodu też nie dostałeś :!:

_________________
S6+Avant 4.2 V8 AHK quattro Gmbh LZ5M Nogaro Blau - jeeest
S6 C4 limo 4.2 V8 AEC quattro manual LZ5U - jest
A4 B7 Avant 1.8T BFB LPG quattro - jest...

+
CFFB


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07.lut.2008 19:33:08 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31.gru.2006 14:08:18
Posty: 470
Lokalizacja: Ireland
zaworoowa napisał(a):
kolego Garrett o co Ci tak naprawdę chodzi? odzywasz się w każdym poście nt.LPG a pojęcia o tym nie masz i co ważniejsze nie masz nic do powiedzenia. Nie wcinaj się jeśli Cie to nie interesje! Pomyśl że są użytkownicy którzy mają inne zdanie niż Ty. Autor wątku wyraźnie napisał że interesuje go C4 z LPG. Moim zdaniem wątek powinien zostać zamknięty a Ty powinieneś dostać drugiego warna. Widocznie pierwszego bez powodu też nie dostałeś :!:


Odpowiedzialem na post SebastianaS w ktorym napisal o silnikach diesla i pojazdach w ktorych, jego zdaniem, najlepiej sie sprawdzaja - zatem mam duzo do powiedzenia bo sam jestem uzytkownikiem takowego silnika. Nie wcinam sie, tylko napisalem swoje zdanie na temat silnikow diesla (czytaj dokladnie). Nie pisze postow w dziale paliwa - prawde mowiac zadko ten dzial przegladam - dlatego nie odzywam sie w kazdym poscie o LPG. Wiem ze kazdy jezdzi czym mu sie podoba, i czym jezdzic ma ochote - ale szanuje tych uzytkownikow w przeciwienstwie do Sz.P. SebastianaS.

Nie tobie decydowac o tym kiedy dostalem warna (ostrzezenie :D ) i za co, skoro go dostalem widocznie byl ku temu powod - czy to takie skomplikowane. To ty sie teraz wcinasz.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: