.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 29.mar.2024 15:59:04

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: [2.5TDI BDH]Problem z porannym odpaleniem
PostNapisane: 20.lut.2008 17:50:38 
Użytkownik

Dołączył(a): 06.lut.2007 14:07:42
Posty: 22
Lokalizacja: podkarpacie
W zwiazku, ze wczesniejszy moj temat zostal zamkniety
http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=73350
z przyczyn dla mnie nie zrozumialych a wydaje sie, ze problem zostal rozwiazany zakladam nowy temat.
Wstawielm auto do serwisu i wydaje sie, ze sprawa sie wyjasnila. Tzn najpierw prosilem o ponowne sprawdzenie za rada (Lotus, Menszrum, Baskecior-dziekuje) kata wtrysku po wymianie rozrzadu. Mechanik wiedzial z czym sie to je. Zadalem pytanie a on znal odpowiedz. W wyniku sprawdzenia okazalo sie, ze kata wtrysku jest dobrze ustawiony. Wiec poprosilem znowu za rada kolegow z forum (szczegolnie Piotrusia-dziekuje) o sprawdzenie swiec. I wyszlo szydlo z worka - 3 swiece spalone.
A teraz pytanie - wymieniac wszyskie czy tylko uszkodzone?
Pozdrawiam
Krzysztof


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22.lut.2008 20:40:17 
Użytkownik

Dołączył(a): 25.sty.2008 22:17:06
Posty: 1164
Lokalizacja: Łódź
W tm silniku nalezy niestety bardzo ostroznie podejsc do tematu odkrecanai i przykrecania swiec. Sa to drobnozwojne gwiny z otworem malej srednicy.

Bardzo czesto te gwinty sa przeciagane , a nastepne odkrecanie konczy sie zerwaniem gwintu na swiecu a czasem w glowicy,

Jesli bedziesz mial doczynienia z kims kto ma ochhte + wyposazenie mzoesz wymienic wszystkie .. Ale jak ma to byc zrobione niestarannie to im mniej grzebania tym lepiej..

Pilnuj w kazdym razie dokrecajacego , sa w prawdzie systemy napracze Helii Coli i mozna naprawic gwint bez zejmowanai glowicy ale lepiej nie naprawiac ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22.lut.2008 20:54:52 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27.gru.2006 22:46:38
Posty: 2773
Lokalizacja: Koszalin Białogard
Wymieniaj tylko i wyłącznie wszystkie sześć świec żarowych...
Żadnych półśrodków :/
Piotruś kiedyś pięknie opisał jak możne je pięknie i bezinwazyjnie, a przede wszystkim bezpiecznie odkręcić - poszukaj... Temat z zeszłej zimy...

_________________
A4 1.9 TDi Avant AWX '03 130 PS - dla żonki ;-)
A6 2.5 TDi V6 Avant AFB tiptronic 200 PS / 436 Nm


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22.lut.2008 20:59:17 
Użytkownik

Dołączył(a): 25.sty.2008 22:17:06
Posty: 1164
Lokalizacja: Łódź
Mhmmmm , ja to wszytsko zbyt komplikuje . Wszak swiat jest taki prosty i piekny :)

A wystarczylo napisac: Wymieniaj wszystkie

hahaha


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22.lut.2008 21:01:33 
Klubowicz

Dołączył(a): 17.sie.2004 08:34:00
Posty: 7309
Lokalizacja: mazowieckie
Lotus ma rację - strachu miałem co nie miara jak się gwint na świecy uwalił - zastosowaliśmy metodę brutalną, ale jak się okazało skuteczną. Ja zmieniłem wszystkie świeczki i pali pięknie. Trzeba było od tego zacząć :) Naprawdę trzeba przy tym uważać, a jak ktoś robi rozrząd w motorach V6 to świeczki czy dobre czy nie trzeba wymienić - później gdyby coś poszło nie tak przy wymianie to znowu rozpierducha całego przodu :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22.lut.2008 21:02:49 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27.gru.2006 22:46:38
Posty: 2773
Lokalizacja: Koszalin Białogard
Lotus, bo ja prosty chłopina jestem... :peace:
I mówię to co myślę - w przeciwieństwie do "skrytożerców" plujących jadem dookoła w bardzo zawoalowany sposób... :) :):

_________________
A4 1.9 TDi Avant AWX '03 130 PS - dla żonki ;-)
A6 2.5 TDi V6 Avant AFB tiptronic 200 PS / 436 Nm


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22.lut.2008 21:17:51 
Użytkownik

Dołączył(a): 28.paź.2005 12:36:56
Posty: 1696
Lokalizacja: Zielona Góra 32 w zwi... hehe
Masz najlepszy V6 2,5 Tdi z "paskiem" jakie wychodzily i przy takim niskim koszcie swiec zarowych wymieniaj wszystkie bo pracy jest troche a one nie sa wieczne i inne zaczna padac powoli. Polecam BERU srebrne lub Bosch tez srebrne. Chodzi o kolor elektrody. Te ciemne szybko padaja. Zdrowy Tdi odpala bez swiec spokojnie ale przez kilka sekund bedzie telepalo silnikiem . Zaznacza zdrowy :peace:

_________________
(103KW)chip133 KW 375Nm AEL Tdi avant 6 gear
Q7 4.2 Tdi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22.lut.2008 21:45:41 
Użytkownik

Dołączył(a): 25.sty.2008 22:17:06
Posty: 1164
Lokalizacja: Łódź
Carlnowa , ja nie mam nastawienia wrogiego lecz takie ktore nie dla kazdego jest zrzumiale na pocztaku znajomosci.

Zwroc uwage ze budze w nas chec do dyskusji , nie jest nudno a przy tym kazdy cos bedzie weidzial nowego w tym i ja... Najwiekszy zarozumialec na tym forum :)

I nie mow prosze ze jestes "prosty chlopak "i tak dalej ... Mysle ze wiele osob rywalizuje tu ze soba , a ze Lotus jest najbardziej pyskaty i przy tym ma sporo wiedzy to sie za nim nieprzepada ale sie go lubi .... hahhaha

Chodzi tylko o jedno , o przeplyw informacji. Mysle ze dialog w tym tonie przyniesie wiecej informacji wszytskim dookola wlacznei ze mna niz doalog tego typu...


Temat 1.9 tdi slabo odpala

Odpowiedz:

Podlacz VAGA

Opdowiedz

Masz Logi ?

Opdowiedz:

Mam

Opowiedz:
Zle zrobiles te logi

Odpwoeidz:
Panowie juz naprawione ,dziekuje za pomoc ale ropy mi braklo :)

Przeprasza za zlosliwosc :) ale pokazuje mniej wiecej jak wyglada ta pomoc.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22.lut.2008 23:30:29 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27.gru.2006 22:46:38
Posty: 2773
Lokalizacja: Koszalin Białogard
Lotus napisał(a):
I nie mow prosze ze jestes "prosty chlopak "i tak dalej ... Mysle ze wiele osob rywalizuje tu ze soba , a ze Lotus jest najbardziej pyskaty i przy tym ma sporo wiedzy to sie za nim nieprzepada ale sie go lubi .... hahhaha


Lotus, ja tu nie widzę rywalizacji...
Jesteś jeszcze za krótko na tym forum, ale z pewnością niedługo już zrozumiesz meandry i zawiłości obsesyjnej chęci dominacji jednego z naszych kolegów...
I poczujesz je na własnej skórze... :):
Co do drugiej części powyższego zdania - skromnością rzeczywiście nie grzeszysz.
Ja nie mam powodu, aby Cię lubić, albo nie przepadać za Tobą...
Co do wiedzy - sprawa dyskusyjna - zamiast się nią chełpić - daj coś od siebie na tym forum zamiast tworzyć bzdurne egzaminy i quizy z wiedzy o TDI...

Zacząłeś trochę nie z tej strony i kilku naszych kolegów już zwracało Ci na to uwagę....

Popraw się Lotus, a wszystko będzie OK :peace:

_________________
A4 1.9 TDi Avant AWX '03 130 PS - dla żonki ;-)
A6 2.5 TDi V6 Avant AFB tiptronic 200 PS / 436 Nm


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.lut.2008 00:06:28 
Użytkownik

Dołączył(a): 25.sty.2008 22:17:06
Posty: 1164
Lokalizacja: Łódź
Carlnova

WIdzisz to jest tak, to co dla Ciebie wydaje sie bzdurne , w rzeczywsyosci moze niesc za soba glebokie przeslanie :)

To czy rozumiesz takie przeslanie czy nie to inna sprawa. Jesli chodzi o zmiany to nie zmaierzam zmieniac siebie , a raczej ton prowadzenia dyskusji .na tym forum.

Zamierzam doprowadzic do tego zeby sluchal ( czytal ) kto czytac powinien i mowil ( pisal) ten ktory pisac powinien. :)

Jesli chodzi o forum to mam juz obraz rzeczywisty i widze ze jest tu kilka osob majacych zarowno wiedze jak i doswiadczenie ale odbiera sie im glos zasypywaniem trescia nudncyh i bezcelowych postow. Chcialbym zeby osoby ktore zasluguja na to by byc traktowane jako autorytety tak traktowane byly. I zapewniam Cie iz mimo duzego zarozumialstwa nie mam na mysli siebie , a zupelnie inne osoby.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.lut.2008 09:16:15 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09.gru.2003 15:35:15
Posty: 17274
Lokalizacja: Pabianice /EPLL/LCJ
Auto: AFN quattro,AVG quattro, CFHF 4x4
Lotus napisał(a):
Carlnowa , ja nie mam nastawienia wrogiego lecz takie ktore nie dla kazdego jest zrzumiale na pocztaku znajomosci.

Zwroc uwage ze budze w nas chec do dyskusji , nie jest nudno a przy tym kazdy cos bedzie weidzial nowego w tym i ja... Najwiekszy zarozumialec na tym forum :)

I nie mow prosze ze jestes "prosty chlopak "i tak dalej ... Mysle ze wiele osob rywalizuje tu ze soba , a ze Lotus jest najbardziej pyskaty i przy tym ma sporo wiedzy to sie za nim nieprzepada ale sie go lubi .... hahhaha

Chodzi tylko o jedno , o przeplyw informacji. Mysle ze dialog w tym tonie przyniesie wiecej informacji wszytskim dookola wlacznei ze mna niz doalog tego typu...


Temat 1.9 tdi slabo odpala

Odpowiedz:

Podlacz VAGA

Opdowiedz

Masz Logi ?

Opdowiedz:

Mam

Opowiedz:
Zle zrobiles te logi

Odpwoeidz:
Panowie juz naprawione ,dziekuje za pomoc ale ropy mi braklo :)

Przeprasza za zlosliwosc :) ale pokazuje mniej wiecej jak wyglada ta pomoc.

Nadal brniesz , choć zupełnie tego nie rozumiem ...

" 1,9 TDI nie odpala"
" Wiem , ale nie powiem, logów się nie robi, nie słuchajcie amatorów z laptopami i viakenem. Jestem narcyz i w dupie mam wszystkich. Przyjedźcie do mnie , zostawcie kilka $ a może Wam pomogę, a może zrobię kolejny wykład jakimi jesteście idiotami ..."

Ja też przepraszam za odrobinę złośliwości ...

Jeśli miałem odrobinę nadziei, to teraz ją straciłem. Robisz sobie reklamę a wiedzy masz tyle ile przeciętny mechanik.
Na to forum wszedłeś nie po to aby pomagać, ale po to aby się po cichu dokształcać, robiąc ludziom wodę z mózgu, stosując stare techniki, co jest żenujące w mojej opinii.
O ile jeszcze jakichś czas temu miałem ochotę do Ciebie podjechać i zweryfikować twoje przechwałki o tyle w tej chwili widzę, że nie ma to sensu.

_________________
A4 AFN quattro 134 KM @ 344 Nm
A4 AVG quattro - już nieseryjne.
Caddy Maxi CFHF 4 Motion 194 KM @ 437 Nm


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.lut.2008 09:24:19 
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06.lis.2006 09:18:37
Posty: 8134
Lokalizacja: W-wa/Końskie
Auto: Audi S4
Kolega kkriss to ma pecha - co sobie temat otworzy to mu OT robia i temat znow polegnie z ręki moda. Dobrze ze sie dowiedzial co z tymi swiecami. :diabel:

A tak BTW - odczucia co do kolegi Lotusa mam identyczne jak Basket.

Pozdrawiam serdecznie

_________________
Diagnostyka czyni cuda
"The force is with you young Skywalker but you are not a Jedi yet."

S4 B5 Avant quattro ..AGB.. szybka czarnulka

Była : B5 Avant quattro ..APU..
Była : B3 Limo ..SB..
Była : C4 TDi Avant quattro ..AEL..
Była : B5 TDi Avant quattro ..AFN..
Była : B3 Limo ..SF..
Była : B5 TDi Avant ..AFN..
Była : B5 TDi Limo ..AFN..
Była : B4 TDi Avant ..1Z..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.lut.2008 09:37:27 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19.wrz.2004 22:11:37
Posty: 5122
Lokalizacja: Łódź / Warszawa
Lotus napisał(a):
(...)
Zamierzam doprowadzic do tego zeby sluchal ( czytal ) kto czytac powinien i mowil ( pisal) ten ktory pisac powinien. :)
(...)



władza ludowa mając za sobą aparat państwowy nie była w stanie tego osiągnąć przez 45lat w społeczeństwie pozbawionym jakiejkolwiek informacji...

...a co dopiero na forum dyskusyjnym, opartym na wolności wypowiedzi.
zatem, albo pozwól sprawom się dziać, albo marny trud. każde forum to organizm, który reaguje samodzielnie na swoje potrzeby.
każda osoba zasługuje na szacunek, o czym ewidentnie zapomina Twój przedmówca psycholog, a o czym powinieneś tutaj pamiętać.

jak na razie, pouczający ton nie sprawił na nikim wrażenia... poza tym, nie odpowiedziałeś, choćby w 10%, na moje pytanie o lmm.




w temacie,

kkris, jakim dokladnie narzędziem mechanik sprawdzał kąt? VAG/VAS'em, czy może skanerem diagnostycznym [takim małym kolorowym]? to ważne, gdyż większość prostych skanerów nie posiada funkcji nastaw podstawowych, które są niezbędne do sprawdzenia kąta.
poza tym, nie napisałeś w efekcie jaki ten kąt jest...

co więcej, nadal uważam, że powodem problemu z rozuchem jest źle ustawiony kąt wtrysku. napisz skąd jesteś, to może zaufany klubowicz sprawdzi wiarygodnie kąt.

_________________
Diagnostyka TDI
Czyszczenie przepływomierza masowego Bosch stosowanego w silnikach AFB/AKN
Problematyka wibracji biegu jałowego silników 2.5TDI - dokumentacja serwisowa

Anthem Advanced 1

:P(|)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.lut.2008 09:59:17 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.lut.2007 14:11:20
Posty: 43
Lokalizacja: Sofia,Bulgaria
Witam,
a propos swiec zarowych,tez autko trudno sie palilo,dlugo krecielem a pozniej przez chwile tak trelepalo ze bebeche sie przywracaly.Raz akumulatora musialem dac do ladowanie przez noc(wtedy w gorach bylo 18 C na minusie) a pozniej zapalilem jednak.Tydzien temu zmiemili mi 6 slownie szesc swiec zarowych bo byly spalone.Meszrum nie przesadza AFB mozna zapalic przy calkowitego braku podgrzewania .
Pozdrawiam.

Olek

_________________
Subaru 1.8 combi,demolka
Skoda Octavia 2.0 okradli
BMW 520i okradli(a może dobrze)
AUDI A6 99 Avant tip.Q 2,5 TDI sprzedany
AUDI ALLROAD 2.7T 2004 MANUAL(chip na 300 p.s.)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.lut.2008 10:00:13 
Użytkownik

Dołączył(a): 25.sty.2008 22:17:06
Posty: 1164
Lokalizacja: Łódź
Baskecior :)

Jesli chodzilo o wizyte u mnie to mialem obawy czy odwazysz sie przyjechac do mnie bo to nie ty zweryfikowabys stary moje wiadomosci a odwrotne..
Duza szansa ze poleglbys na calej lini :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.lut.2008 10:05:43 
Użytkownik

Dołączył(a): 25.sty.2008 22:17:06
Posty: 1164
Lokalizacja: Łódź
Meszrum

Nie moglbys napisac normalnym drugiem :) Chybze ze nie jestes pewien i nie chcesz by kazdy czytal... heheh

Ale nie denerwujcie sie kolego Meszrum odsuniecie od wladzy wam nie grozi , tak wiec stosowanie sabotazu nie bedzie potrzebne. Biorac tym bardziej pod uwage ze wasza wiedza ogranicza sie do jednej jednostki napedowej tylko :) zagrozeniem dla ustroju nie bedziecie....

Pozoooozdrawiam ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.lut.2008 10:09:39 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09.gru.2003 15:35:15
Posty: 17274
Lokalizacja: Pabianice /EPLL/LCJ
Auto: AFN quattro,AVG quattro, CFHF 4x4
Lotus napisał(a):
Baskecior :)

Jesli chodzilo o wizyte u mnie to mialem obawy czy odwazysz sie przyjechac do mnie bo to nie ty zweryfikowabys stary moje wiadomosci a odwrotne..
Duza szansa ze poleglbys na calej lini :)

1000% szansy że poległbym. Upadłbym na gres od samobójczego ciosu kluczem do kół.
Poza tym - powody dla których "nie chce mi się z Tobą gadać" poznamy wkrótce wszyscy ...

_________________
A4 AFN quattro 134 KM @ 344 Nm
A4 AVG quattro - już nieseryjne.
Caddy Maxi CFHF 4 Motion 194 KM @ 437 Nm


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.lut.2008 10:26:06 
Klubowicz

Dołączył(a): 17.sie.2004 08:34:00
Posty: 7309
Lokalizacja: mazowieckie
@Lotus:
To już kolejny wątek, w którym piszesz posta pod postem! Jest taki przycisk jak edytuj! i jego używaj w takich sytuacjach. Jak się nie zastosoujesz będę zmuszony wyciągnąć konsekwencje.

@Lotus2:
Czy w każdym wątku, w którym się odzywasz musi być zaraz sprzeczka? Oficjalnie piszę - każda sprzeczka z Twoim udziałem będzie kasowana lub blokowana bo nie do tego służy forum.

@Lotus3:
Mam prośbę - usuń z podpisu namiary na Twoją firmę - jak ktoś będzie chciał Cię znaleźć to napisze Ci PW... a tak jak patrzę to wygląda na próbę zdobycia choć jednego klienta przez to forum.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.lut.2008 12:01:54 
Użytkownik

Dołączył(a): 25.sty.2008 22:17:06
Posty: 1164
Lokalizacja: Łódź
Grzes B nie stresuj sie .... :)

Jest dobrze ... obiecuje ze nie bede sie wdawal z Basceeeeciorem w sprzeczki , zreszta i tak w pewnej chwili zrobilo by sie to nudne

Baskecior ..... nie gadam juz z Toba :)


I jeszcze jedno GrzesB ..

Rozumiem Twoje watpliowsci bo jak inaczej skoro mnei nie znasz .. Ale spojrz na to inaczej . Ja tylko daje szanse na dobra obsluge. Glownie tym ktorzy jej szukaja. Czy chce pozyskac klijentow.. Nie mam nic przeciw , ale powinienes wiedziec ze termin w Lotusie to okolo dwa tygodfnie oczekiwan a ludzie znajacy sprawe , wola zaczekac. Dziekii temu forum przez ostatnie dni rozwiazany zostal problem klimatyzacji S6 ktore wisialo bez efektow na pulpitach , jeezdzac od jednego do drugiego klijent wydawal pieniadze, a prawdziwe rozwiazanie dostal gratis od Lotuska :) Przyjechal do nas Pan z Chorzowa z Lupo 3 L TDI ktore od miesiecy szarpalo a po wizycie w Lotusku nie szarpie.Zrobilismy S8 rozrzad ktore zostalo na ostatnia chwile uratowane z rak rzeznika a klijent dostal gwarancvje na 120 000 km :)

Spojrz obiektywnie , czy jest to koszysc dla Lotusa , no pewenie.... Ale jaka oszczednosc dla posiadaczy aut :) A Ty kazesz mi zdejmowac dane firmy ...
Milosnik tej marki nie chce ratowac swiata Audi ? Ja robie to z pasja , pieniadze sa tylko nagroda..

I pamietajcie wszyscy , najwazniejsze Motto Lotusa

Wasze samochody jezdza dobrze dopki nie okaze sie ze moga jezdzic lepiej... :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.lut.2008 12:06:03 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09.gru.2003 15:35:15
Posty: 17274
Lokalizacja: Pabianice /EPLL/LCJ
Auto: AFN quattro,AVG quattro, CFHF 4x4
Lotus napisał(a):
Grzes B nie stresuj sie .... :)

Jest dobrze ... obiecuje ze nie bede sie wdawal z Basceeeeciorem w sprzeczki , zreszta i tak w pewnej chwili zrobilo by sie to nudne

Baskecior ..... nie gadam juz z Toba :)


I jeszcze jedno GrzesB ..

Rozumiem Twoje watpliowsci bo jak inaczej skoro mnei nie znasz .. Ale spojrz na to inaczej . Ja tylko daje szanse na dobra obsluge. Glownie tym ktorzy jej szukaja. Czy chce pozyskac klijentow.. Nie mam nic przeciw , ale powinienes wiedziec ze termin w Lotusie to okolo dwa tygodfnie oczekiwan a ludzie znajacy sprawe , wola zaczekac. Dziekii temu forum przez ostatnie dni rozwiazany zostal problem klimatyzacji S6 ktore wisialo bez efektow na pulpitach , jeezdzac od jednego do drugiego klijent wydawal pieniadze, a prawdziwe rozwiazanie dostal gratis od Lotuska :) Przyjechal do nas Pan z Chorzowa z Lupo 3 L TDI ktore od miesiecy szarpalo a po wizycie w Lotusku nie szarpie.Zrobilismy S8 rozrzad ktore zostalo na ostatnia chwile uratowane z rak rzeznika a klijent dostal gwarancvje na 120 000 km :)

Spojrz obiektywnie , czy jest to koszysc dla Lotusa , no pewenie.... Ale jaka oszczednosc dla posiadaczy aut :) A Ty kazesz mi zdejmowac dane firmy ...
Milosnik tej marki nie chce ratowac swiata Audi ? Ja robie to z pasja , pieniadze sa tylko nagroda..

I pamietajcie wszyscy , najwazniejsze Motto Lotusa

Wasze samochody jezdza dobrze dopki nie okaze sie ze moga jezdzic lepiej... :)

:/
Żenada do kwadratu ...

_________________
A4 AFN quattro 134 KM @ 344 Nm
A4 AVG quattro - już nieseryjne.
Caddy Maxi CFHF 4 Motion 194 KM @ 437 Nm


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: