.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 25.kwi.2024 21:43:35

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: 80 B4 ABT monowtrysk
PostNapisane: 30.mar.2008 21:56:07 
Użytkownik

Dołączył(a): 14.lip.2005 20:01:12
Posty: 8
Witam - jako czytacz tego forum w większości kłopotów z moim autem dawałem radę sam przy Waszej pomocy. Teraz trafiłem na rondo i nie mogę zjechać.
Otóż po awarii akumulatora dostała pompa paliwa i ponoć monowtrysk. Tu już niestety auto zjechało na warsztat- dokonano wymiany pompy akumulatorek też poszedł do wymiany. W miejsce uszkodzonego wtrysku Ważny Pan na warsztacie powiedział mi że do chwili zakupu pokrywy monowtrysku od silnika 2 litrowego mogę jeździć na tym co mi tam włożył, że jest to mono wtrysk od innej audicy o mniejszej pojemności. Fakt auto jeździ a raczej powoli się przemieszcza.
Szukam namiętnie monowtrysku Bosch o nr 3 435 201 579 bo taki był oryginalny czy mógłby mi ktoś kto ma dostęp do nr katalogowych części podać numery monowtrysków jakie były montowane do silników ABT 90KM, wdzięczny będę bo nie mogę niunią jeździć :)
Sam starałem się ściągnąć jakiś programik do sprawdzenia samemu ale co zassam z sieci to się nie da zainstalować.
Dziękuję za ewentualną pomoc.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: