.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 05.maja.2024 09:00:21

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 180 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [A6 AYM 2002r] Po naprawie multitronica w Sserwis.
PostNapisane: 04.cze.2014 10:41:55 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10.maja.2008 10:25:57
Posty: 26
Niestety Płocka nie, ale Wawy tak. Gość sprawdzony rowniez pod katem kosztow. Skrzynke u kumpla pieknie poskladal za okolo 5 tys- wchodzila w stan awaryjny i stracila "przelozenia".


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A6 AYM 2002r] Po naprawie multitronica w Sserwis.
PostNapisane: 04.cze.2014 12:17:03 
Użytkownik

Dołączył(a): 27.kwi.2008 18:27:20
Posty: 102
Lokalizacja: Wielkopolskie
Być może to tylko sterownik skrzyni biegów. Odczyt błędów z ECU skrzyni powie nam więcej...

_________________
A4 2.0 2000 ALT 96kW (Multitronic)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A6 AYM 2002r] Po naprawie multitronica w Sserwis.
PostNapisane: 04.cze.2014 12:47:51 
Użytkownik

Dołączył(a): 10.mar.2014 21:55:57
Posty: 8
Lokalizacja: płock
Auto: audi a4 b6 1.9 tdi 186km 2004
Tak jak kolega wspomnial ! to sterownik ! zalany olejemy i spalony ! zajmie sie tym facet z borowiczek ASB Serwis ! Pocieszyl mnie faktem ze skrzynia pod katem mechanicznym jest w swietnym stanie ! Wstepna rozmowa o cenie to od 800 do 1600 z robota ! Jakie efekty ? napisze to po naprawie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A6 AYM 2002r] Po naprawie multitronica w Sserwis.
PostNapisane: 15.cze.2014 07:08:15 
Użytkownik

Dołączył(a): 10.mar.2014 21:55:57
Posty: 8
Lokalizacja: płock
Auto: audi a4 b6 1.9 tdi 186km 2004
Witam ! Auto odebrane i jest w fazie adaptacji, w ciagu kilku dni mam przejechac sporą ilość km, jazda mieszana miasto - trasa ! Jak narazie cos tam delikatnie poszarpuje chodź zapewniano mnie w serwisie że to efekt normalny podczas tej adaptacji. Nie wiem zobaczymy co będzie po tych kilku dniach!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A6 AYM 2002r] Po naprawie multitronica w Sserwis.
PostNapisane: 15.cze.2014 17:46:06 
Użytkownik

Dołączył(a): 27.kwi.2008 18:27:20
Posty: 102
Lokalizacja: Wielkopolskie
Co to za bzdury Panowie! Skrzynia po naprawie nie ma prawa szarpać!

_________________
A4 2.0 2000 ALT 96kW (Multitronic)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A6 AYM 2002r] Po naprawie multitronica w Sserwis.
PostNapisane: 18.cze.2014 15:43:46 
Użytkownik

Dołączył(a): 10.mar.2014 21:55:57
Posty: 8
Lokalizacja: płock
Auto: audi a4 b6 1.9 tdi 186km 2004
Jest juz wszystko ok ! Adaptacja przebiegła pomyślnie ! koszty jak wspominałem skończyły się na kwocie 1500 ! iii co ??? oby się już nie psuła :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A6 AYM 2002r] Po naprawie multitronica w Sserwis.
PostNapisane: 18.cze.2014 16:11:57 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28.maja.2005 18:38:44
Posty: 3228
Lokalizacja: Pomorze
Auto: C7
adikzo86 napisał(a):
Jest juz wszystko ok ! Adaptacja przebiegła pomyślnie ! koszty jak wspominałem skończyły się na kwocie 1500 ! iii co ??? oby się już nie psuła :D

Teraz jak już chodzi ta skrzynia to sprzedaj parcha.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A6 AYM 2002r] Po naprawie multitronica w Sserwis.
PostNapisane: 18.cze.2014 22:37:46 
Użytkownik

Dołączył(a): 27.kwi.2008 18:27:20
Posty: 102
Lokalizacja: Wielkopolskie
Nie rozumiem dlaczego nie wykonano adaptacji po naprawie... :|

_________________
A4 2.0 2000 ALT 96kW (Multitronic)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A6 AYM 2002r] Po naprawie multitronica w Sserwis.
PostNapisane: 15.paź.2014 20:20:42 
Użytkownik

Dołączył(a): 10.mar.2014 21:55:57
Posty: 8
Lokalizacja: płock
Auto: audi a4 b6 1.9 tdi 186km 2004
Panowie !!!
Opowiem wam cala historie mojej a4 b6 AVF MULTI
Kupilem auto w stanie idealnym ze skrzynia multitronic, wszystko bylo pieknie az po uplywie 2 mc :D sterownik skrzyni i adaptacja 1500pln i znow jest swietnie az do kolejnych 4mc tym razem skrzynia bardziej szarpie i ma problem z ruszeniem, znowu naprawa z tym ze na nowym sterowniku 2000 pln ! Po 2 dniach ZNOWU to samo wraca na reklamacje ! mechanik proponuje naprawe skrzyni ! ?????
Halo cos nie tak ! twierdzil non stop ze sterownik a nagle skrzynia ! pffff
Polecany przez wszystkich TEN !!! Pan Sopa - jak wielu twierdzi profesjonalista !!!! oki jedziemy do niego daleko ale trudno. Na miejscu przywitano mnie jakbym byl 1 pacjentem multi ! to mi sie spodobalo umowa 2 dni robocze. Nastepnego dnia telefon, ze lancuch i beben do wymiany oraz kolo dwumasowe ! .... No trudno jak trzeba to trzeba tym bardzie ze zapewniano mnie ze ta skrzynka bedzie smigac dalej !
Odbior auta po 4 dniach cena 5500pln ..... zaplacic trzeba !
Tego samego dnia powrot do domu 400km , po przejechaniu 300 auto nie ma sily samo jechac po spuszczeniu hamulca ! wrrrr......
Wracamu tym razem juz wkurw.... dziwna reakcja wlasciciela ale twierdzi ze do jutra to naprawi ! i tak tez zrobil
Tym razem :D po uplywie 1.5mc usterki te same. Dzwonie do tego czarodzieja ! i jak twierdzi ze nie naprawi tej skrzyni w ramach gwarancji bo nie..... "pewnie pan zle jezdzi" ?????
Skonczyla mi sie cierpliwosc i chec wywalania pieniedzy w to auto ! Wyczytalem opinie przekladki na manual ! Wszystkie oczywiscie karygodne, ze to grzech itd po za tym nikt nie opisal efektow po przekladce. Aaaaaaa jednak postanowilem sie skusic dostalem namiary na pewien warsztat kolo Miescowosci Turek !, w ktorym podobno te grzechy sa niesmiertelne.
Na miejscu, przed warsztatem bylo 6szt a4b6, 2 szt a6 c5, i kilka passatow, ktore wlasnie czekaly na przekladke! Po rozmowie z wlascicielem, ktory okazal sie swietnym szczerym facetem zostawilem mu auto do swapa ! Odebralem auto po 3 dniach tak jka bylismy umowieni. Na miejscu podczas odbioru zostalem zaproszony pod auto do MEGA czystego kanalu ! gdzie pokazano mi kazdy element ktory zostal wymieniony na nowy lub zastapiony uzywka, zaproponowano mi wspolna jazde probna w celu zaakceptowania wsadzonej pracy w to auto !
Jestem naprawde zadowolony z tego swapa na manual ! auto nie odbiego wg od org ! skrzynia 6 biegowa od nowszego tymu !galke mieszki plastiki otrzymalem od sline ! uzywane, ale wygladaja jak nowe !
Przejechalem tym autem od swapa okolo 50 tys iiii co ??? nic !! jest ok :D co najlepsze pokazano mi moja skrzynie multi ktora przy mnie rozebrano ! ta ciekawostka byl fakt za ani lancuch ani beben nie byl nowy !!!!! byla ingierencja naprawcza ale nie na nowych podzespolach ! W dalszej rozmowie dowiedzialem sie jak dzialaja warsztaty pseudo naprawa skrzyn automatycznych (napewno nie wszystkie), otoz takie elementy sa montowane !z czego wlasciciel warsztatu sam handluje takim warsztata uzywane czesci po przekladkach ! Zaproponowano mi odkupienie kompletu multi, ucieszylem sie bo ja nie mialem zamiaru targac do domu tej kupy zlomu ! wlasciciel mi zaproponowal 600pln ! to mnie jeszcze bardziej ucieszylo bo mi te elementy nie byly potrzebne wg. Wiele osob stwierdzi ze trzeba bylo zabrac i samemu sprzedac hehe ja nie mam na to ochoty czasu i cierpliwosci
Wiele osob opisuje koszty przekladki i dziwne tanie koszty napraw multi, twierdza ze sie nie oplaca itd ze koszta te same lub podobne ! Mnie ta zabawa kosztowala 3000pln !i nie zaluje ! czekam teraz na krytykow :D
Tak wiec polecam serdecznie przekladke w tym warsztacie ! Nie pamietam dokladnej nazwy miejscowosci kolo Turka !Posiadam tylko kontakt telefoniczny ! ktory odam na priv !Jezeli kogos interesuje podam tez tel na priv jesli pojawia sie jakies pytania !
Tyleee.............


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A6 AYM 2002r] Po naprawie multitronica w Sserwis.
PostNapisane: 15.paź.2014 21:18:35 
Użytkownik

Dołączył(a): 27.kwi.2008 18:27:20
Posty: 102
Lokalizacja: Wielkopolskie
Widzisz kolego... Problem polega właśnie na tym, że mało kto potrafi Multitronika porządnie i prawidłowo naprawić. Od m.in takiego podejścia mechaników rodzi się następnie cała legenda związana z CVT pakowanego do Audi. Ludzie mają dość pakowania pieniędzy i decydują się na przekładkę - rozwiązanie jak najbardziej na miejscu biorąc pod uwagę, że kapitalny remont tej skrzyni może sięgać obecnie połowy wartości samochodu.

Z przekładką dobrze trafiłeś - Robert robi tego sporo więc w temacie swapa jest dobrze ogarnięty. Ja jednak dalej będę obstawał przy swoim - Multitronika można naprawić tak aby nie sprawiał problemów. Musisz tylko trafić dobry warsztat ;)

Życzę bezawaryjnej jazdy :)

_________________
A4 2.0 2000 ALT 96kW (Multitronic)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A6 AYM 2002r] Po naprawie multitronica w Sserwis.
PostNapisane: 13.mar.2015 22:55:29 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28.cze.2004 22:06:22
Posty: 847
Lokalizacja: Śląsk
Auto: RS6 Avant C5 MTM
adikzo86 napisał(a):
Panowie !!!
Opowiem wam cala historie mojej a4 b6 AVF MULTI
Kupilem auto w stanie idealnym ze skrzynia multitronic, wszystko bylo pieknie az po uplywie 2 mc :D sterownik skrzyni i adaptacja 1500pln i znow jest swietnie az do kolejnych 4mc tym razem skrzynia bardziej szarpie i ma problem z ruszeniem, znowu naprawa z tym ze na nowym sterowniku 2000 pln ! Po 2 dniach ZNOWU to samo wraca na reklamacje ! mechanik proponuje naprawe skrzyni ! ?????
Halo cos nie tak ! twierdzil non stop ze sterownik a nagle skrzynia ! pffff
Polecany przez wszystkich TEN !!! Pan Sopa - jak wielu twierdzi profesjonalista !!!! oki jedziemy do niego daleko ale trudno. Na miejscu przywitano mnie jakbym byl 1 pacjentem multi ! to mi sie spodobalo umowa 2 dni robocze. Nastepnego dnia telefon, ze lancuch i beben do wymiany oraz kolo dwumasowe ! .... No trudno jak trzeba to trzeba tym bardzie ze zapewniano mnie ze ta skrzynka bedzie smigac dalej !
Odbior auta po 4 dniach cena 5500pln ..... zaplacic trzeba !
Tego samego dnia powrot do domu 400km , po przejechaniu 300 auto nie ma sily samo jechac po spuszczeniu hamulca ! wrrrr......
Wracamu tym razem juz wkurw.... dziwna reakcja wlasciciela ale twierdzi ze do jutra to naprawi ! i tak tez zrobil
Tym razem :D po uplywie 1.5mc usterki te same. Dzwonie do tego czarodzieja ! i jak twierdzi ze nie naprawi tej skrzyni w ramach gwarancji bo nie..... "pewnie pan zle jezdzi" ?????
Skonczyla mi sie cierpliwosc i chec wywalania pieniedzy w to auto ! Wyczytalem opinie przekladki na manual ! Wszystkie oczywiscie karygodne, ze to grzech itd po za tym nikt nie opisal efektow po przekladce. Aaaaaaa jednak postanowilem sie skusic dostalem namiary na pewien warsztat kolo Miescowosci Turek !, w ktorym podobno te grzechy sa niesmiertelne.
Na miejscu, przed warsztatem bylo 6szt a4b6, 2 szt a6 c5, i kilka passatow, ktore wlasnie czekaly na przekladke! Po rozmowie z wlascicielem, ktory okazal sie swietnym szczerym facetem zostawilem mu auto do swapa ! Odebralem auto po 3 dniach tak jka bylismy umowieni. Na miejscu podczas odbioru zostalem zaproszony pod auto do MEGA czystego kanalu ! gdzie pokazano mi kazdy element ktory zostal wymieniony na nowy lub zastapiony uzywka, zaproponowano mi wspolna jazde probna w celu zaakceptowania wsadzonej pracy w to auto !
Jestem naprawde zadowolony z tego swapa na manual ! auto nie odbiego wg od org ! skrzynia 6 biegowa od nowszego tymu !galke mieszki plastiki otrzymalem od sline ! uzywane, ale wygladaja jak nowe !
Przejechalem tym autem od swapa okolo 50 tys iiii co ??? nic !! jest ok :D co najlepsze pokazano mi moja skrzynie multi ktora przy mnie rozebrano ! ta ciekawostka byl fakt za ani lancuch ani beben nie byl nowy !!!!! byla ingierencja naprawcza ale nie na nowych podzespolach ! W dalszej rozmowie dowiedzialem sie jak dzialaja warsztaty pseudo naprawa skrzyn automatycznych (napewno nie wszystkie), otoz takie elementy sa montowane !z czego wlasciciel warsztatu sam handluje takim warsztata uzywane czesci po przekladkach ! Zaproponowano mi odkupienie kompletu multi, ucieszylem sie bo ja nie mialem zamiaru targac do domu tej kupy zlomu ! wlasciciel mi zaproponowal 600pln ! to mnie jeszcze bardziej ucieszylo bo mi te elementy nie byly potrzebne wg. Wiele osob stwierdzi ze trzeba bylo zabrac i samemu sprzedac hehe ja nie mam na to ochoty czasu i cierpliwosci
Wiele osob opisuje koszty przekladki i dziwne tanie koszty napraw multi, twierdza ze sie nie oplaca itd ze koszta te same lub podobne ! Mnie ta zabawa kosztowala 3000pln !i nie zaluje ! czekam teraz na krytykow :D
Tak wiec polecam serdecznie przekladke w tym warsztacie ! Nie pamietam dokladnej nazwy miejscowosci kolo Turka !Posiadam tylko kontakt telefoniczny ! ktory odam na priv !Jezeli kogos interesuje podam tez tel na priv jesli pojawia sie jakies pytania !
Tyleee.............



No jak czytam kolejny zadowolony klient SSerwis SOPA za niedługo będzie można złorzyć pozew zbiorowy bo jak widać Pan Jan obrał kierunek zdecydowanie kasowy a nie jakościowy.

_________________
Audi 80 (B4) 2,6 quattro Avant - 2004->2009 :(, VW Golf III GTD 1.9 - 2006->2007, Audi A8 (D2) 4,2 quattro 2007->2011,
Chrysler Grand Voyager 3,8L AWD 2009->2011, Opel Omega 3,2 V6 kombi 2011->2012
----------------------------------------------------------------
Opel Zafira 1,8 16V + LPG 2011->jest
Triumph Rocket III Roadster blue haze + tuning 2011->jest
Audi RS6 Avant Black Edition (C5) 2013->jest
Dodge RAM van 2001 3,9L + LPG 2014->jest
----------------------------------------------------------------
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A6 AYM 2002r] Po naprawie multitronica w Sserwis.
PostNapisane: 28.cze.2015 14:28:08 
Użytkownik

Dołączył(a): 27.cze.2015 17:09:54
Posty: 3
Lokalizacja: Łódź
Witam wszysttkich serdecznie. Właśnie mam problem z multitronikiem. A4 B7 2005 benzyna + lpg, silnik ALT 130 koni. Od dwóch lat jeżdze bez zarzutu, wymienialem olej ok 35000 temu. Problem jest taki, że lekko szarpie na niskich obrotach. Podłączona pod komputer pokazuje bład stały - czujnik obrotów skrzyni. Ale czytając to forum, objawy raczej pasuja do rozciągniętego łąńcucha, wiec jestem trochę spanikowany. Prośba do Was Panowie, czy mozecie mi polecic jakiś warsztat w ŁODZI, lub najbliżej, który by to zdiagnozował? bo mam dylemat gdzie z tym pojechac. Dziekuje z góry :)

_________________
A4 B7, 2005, benzyna, motor ALT, multitronic 7 biegów


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A6 AYM 2002r] Po naprawie multitronica w Sserwis.
PostNapisane: 28.cze.2015 14:32:34 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07.sty.2008 20:12:43
Posty: 183
Lokalizacja: Gdynia-Rumia
Auto: S6 C4 4,2
Hej. Nie róbcie śmietnika. Nowy temat proszę założyć!

_________________
S6 C4 4,2 ASB '94-jest


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A6 AYM 2002r] Po naprawie multitronica w Sserwis.
PostNapisane: 29.maja.2016 19:06:29 
Użytkownik

Dołączył(a): 29.maja.2016 18:23:43
Posty: 2
witam ma ktoś moze namiary na jakiegoś dobrego mechanika od skrzyń multitronic w Poznaniu bo do tego sopy mam trochę daleko ale jak nie znajdę takiego mistrz w Poznaniu jak on to nie będzie wyjścia trzeba będzie jechać


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A6 AYM 2002r] Po naprawie multitronica w Sserwis.
PostNapisane: 29.maja.2016 20:43:26 
Użytkownik

Dołączył(a): 27.kwi.2008 18:27:20
Posty: 102
Lokalizacja: Wielkopolskie
MartinMartin... cóż dolega Twojej skrzyni?

_________________
A4 2.0 2000 ALT 96kW (Multitronic)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A6 AYM 2002r] Po naprawie multitronica w Sserwis.
PostNapisane: 08.kwi.2018 20:56:22 
Użytkownik

Dołączył(a): 27.kwi.2008 18:27:20
Posty: 102
Lokalizacja: Wielkopolskie
Może dla pewności opisz objawy i podaj dane auta...

_________________
A4 2.0 2000 ALT 96kW (Multitronic)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A6 AYM 2002r] Po naprawie multitronica w Sserwis.
PostNapisane: 23.sie.2018 21:16:14 
Użytkownik

Dołączył(a): 23.sie.2018 20:38:35
Posty: 2
Witam Bart-S! Sluchaj walkuje te forum juz pol fnia. Czytam wiele artykulow i nazwalbym Cie w sumie specem od multitronicow :) mam jednego na oku no i pewnie rozumiesz moje obawy :D mialbys chwilke aby mi pomoc gdybym podeslal link do oferty?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A6 AYM 2002r] Po naprawie multitronica w Sserwis.
PostNapisane: 23.sie.2018 23:07:40 
Użytkownik

Dołączył(a): 27.kwi.2008 18:27:20
Posty: 102
Lokalizacja: Wielkopolskie
Jasne - dawaj...

_________________
A4 2.0 2000 ALT 96kW (Multitronic)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A6 AYM 2002r] Po naprawie multitronica w Sserwis.
PostNapisane: 24.sie.2018 13:13:03 
Użytkownik

Dołączył(a): 23.sie.2018 20:38:35
Posty: 2
Ok super!

Chodzi mi mianowicie o te autko:

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... 8a55dfa24c

Pytania jakie mam - duzo czytalem na forum odnosnie modernizacji i ulepszen softa w tej skrzynii.

Czy te skrzynie sa juz mniej awaryjne?

Na co zwrocic uwage?

Czy jezeli nie bedzie zadnych syptomow iz cos jest nie tak to czy warto brac? Ogolnie jestem w stanie wylozyc 2-3tys euro wiecej na cos nowszego i lepszego (tylko nie odczuwam takiej potrzeby zeby gonic za nowszym, drozszym - taki mi starczy).

Tam oczywiscie jest pare rzeczy do robienia jezeli chodzi o blache i lakier jak widac na zdjeciach ale mam od tego czlowieka ktory zrobi mi to po kosztach. Jezeli chodzi o przebieg to trzeba tu podkreslic ze to niemcy przy holenderskiej granicy. Tu sie nie kreci przebiegow.

Morgi: Będziesz to do Stanów sprowadzał, czy po prostu reklamujesz (któryś jż post)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A6 AYM 2002r] Po naprawie multitronica w Sserwis.
PostNapisane: 02.wrz.2018 02:06:57 
Użytkownik

Dołączył(a): 27.kwi.2008 18:27:20
Posty: 102
Lokalizacja: Wielkopolskie
Widzisz z trzecią generacją Multitronika czyli 0AW jest taki problem, że część elementów szwankujących w poprzednich generacjach poprawiono (skrzynia jest rzeczywiście mniej awaryjna) ale pojawiły się nowe problemy. Zmiana konstrukcji dyferencjału wpłynęła negatywnie na jego wytrzymałość i podatność na usterki - na wyjściu dyfra (kielichy) z biegiem czasu pojawiają się luzy... To jest element, który trzeba koniecznie skontrolować przed zakupem A4 B8, A5 czy A6 C7 wyposażonego w skrzynię CVT... Poza tym standardowo - musi sam ruszać po puszczeniu hamulca no i w żadnym zakresie nie może szarpać (zawsze płynnie - testy przeprowadzamy zarówno na zimnym jak i rozgrzanym silniku >>> ten fakt bardzo często pomijacie przy zakupie a potem w drodze do domu jest załamka bo po osiągnięciu temperatury roboczej skrzynia zaczyna świrować...).

Przypominam, że mimo poprawek - 0AW nadal nie lubi Nm... Jeśli masz ciężką nogę i lubisz mocny start ta skrzynia nie jest dla Ciebie. Jeśli natomiast jeździsz spokojnie czyli auto służy jako dupowóz na dojazd do pracy czy po zakupy - pod warunkiem nabycia zdrowego egzemplarza, będzie śmigać.

PS. przepraszam za tak późną odpowiedź - nie dostałem powiadomienia o odpowiedzi w wątku...

_________________
A4 2.0 2000 ALT 96kW (Multitronic)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 180 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: