.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 16.kwi.2024 12:30:02

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [A6 C5 2.5TDI AKE] wspomaganie cd.
PostNapisane: 16.maja.2008 10:34:09 
Użytkownik

Dołączył(a): 25.paź.2007 19:49:47
Posty: 199
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Witam wszystkich,może ktoś ma jakąś wiedze na ten temat lub może miał taki sam problem z którym walcze już od miesiąca a rzecz ma się tak.Przy kupnie auta miałem problemy ze wspomaganiem piszczało i były opory podczas kręcenia kierownicą w prawo i lewo.Po wymianie płynu i przepłukaniu układu piszczenie zanikło a wspomaganie chodziło idealnie,tylko podczas skrętu w prawo w jednym miejscu czułem chwilowy opór.Zaprowadziłem auto do warsztatu regeneracji pomp i maglownic tam zdiagnoaowano uszkodzoną maglownice,po wymianie wspomaganie chodziło perfekt około 5 godz.a po tym czasie całkowicie zanikło.Zareklamowałem przekładnie którą zdemontowano i w ramach reklamacji założono następną ,wszystko było ok około 1godz. i wrócił problem ten sam co z poprzednia.Pan mechanik stwierdził żę maglownica jest ok to pompa jest uszkodzona ,więc kupiłem nowa i wymieniłem ale nic to nie pomogło .Pojechałem do mirkowa koło wrocławia do firmy automania tam sprawdziłi na pompie ciśnienie i stwierdzili że pompa jest ok ,powiedzieli żę najprawdopodobniej przekładnia .Szczerze mówiąc już nie wiem komu wierzyć pompa jest napewno ok gdyż daje ciśnienie ,sam osobiście wykręciłem przewód wysokiego ciśnienia jest drożny .Dwa razy wymieniona przekładnia ten co regenerował obydwie też jest pewny że są w porządku ,co robić bo już w takie koszty popadłem żę szok i dalej stoje w miejscu jest gorzej niż przed było przed regeneracją przekladni wspomagania zero a wczesniej chociaż było tylko w prawo ten opór był nieznaczny.Moze sterownik do serwotronica padł albo przekażnik co robić już nie mam sił z tym dalej walczyć i wydawać pieniędzy.Przedstawiałem mój problem wcześniej na forum ale zero odzewu możę ktoś wreszcie się zlituje i coś konkretnego doradzi.

MODERATOR: Proszę o kontynuację w tym temacie: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopi ... 75#1180675
Naprawdę nie widzę potrzeby zakładania trzeciego topika dotyczącego tej samej awarii, w tym samym samochodzie wciąż należącym do tego samego właściciela ... . Regulamin Forum, Par.1 pkt.1 !!!
Piotruś

_________________
Audi A4 1.8 1996r
Ford mondeo 1.8TD 1996r
Vauxhall omega 2.0 1998r
A6 2.5 TDI AKE 2000r Quattro
Jest A6 1.9 TDI AVF 2004r multitronic


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: