.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 03.maja.2024 20:53:59

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Przerywanie silnika 1,9 TDI w Audi B4 Avant
PostNapisane: 20.lip.2008 15:59:31 
Użytkownik

Dołączył(a): 20.lip.2008 08:40:00
Posty: 8
Lokalizacja: Słupsk
Witam serdecznie wszystkich.

Od niedawna jestem posiadaczem Audi B4 1,9 TDI Avant i mam problem ponieważ pare razy zauważyłem że silnik tak jakby zaczoł przerywać a objawia się to tym że zazatrzęsie nim i dalej jest ok i tak jakoś nierególarnie to się dzieje w różnym zakresie obrotów i niewiem czy to wina filtra paliwa czy coś poważniejszego. Dodam że dzieje się to dość żadko ale się dzieje.

Pomóżcie co to może być czy to coś poważnego czy może jakaś pierdoła a może ktoś z was też miał taki problem

Pozdrawiam Jacek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20.lip.2008 19:58:50 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12.mar.2006 20:21:19
Posty: 740
Lokalizacja: Legnica
Auto: AEL
na poczatek przedstaw sie w odpowiednim miejsu, potem zrób logi, tu jest poełno chetnych do pomocy ludzi ale z fusów nie wrózą....

_________________
ALH & VIRUS "To JA !"
AEL & VIRUS "To JA !"
MS XVS 1300


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20.lip.2008 20:20:38 
Użytkownik

Dołączył(a): 27.cze.2008 19:03:17
Posty: 46
ja mam podobnie (też mam tdi avant 94r). wymieniłem filtr powietrza, paliwa. Koledzy z tego forum wskazywali że być może problem z nastawnikiem pompy wtryskowej. Wszystko wyjdzie z logów VAG-a (zerknij na wątek o diagnostyce tdi-jest przyklejony). Mój problem obecnie polega na tym, że kude kupiłem ZŁY interfejs (sugerując się tym właśnie wątkiem i linkiem do interfejsu). Także zanim kupisz sobie interfejs, dowiedz się jakie złącze masz, czy obd2 czy obd2. teraz przed chwilą kupiłem we viaken przejściówkę z obd2 na obd1 i będę mógł go podłączyć...

a jeśli nie chcesz kupować, to jedź do kogoś z kompem żeby zdiagnozował (ale według wskazówek z podczepionego linku, bo widziałem dotychczas partaczy, którzy wiedzieli tylko jak kasowac logi, a każda komputerowa diagnostyka trwała nie dłużej niż 30sek)

zerknij w mój drugi post podobny problem do twojego, tylko że teraz zauważyłem że pompuje powietrze

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=80053


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: