.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 05.maja.2024 07:06:06

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 01.gru.2008 18:13:47 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27.gru.2007 20:20:09
Posty: 974
Lokalizacja: Kołobrzeg/Bristol Obecny od 27.05.2007
A więc C5 ze skrzynią multitronik (były tylko 6-cio biegowe ;) ). Oczywiście na desce ilość biegów zapala się po załączeniu na funkcję tip i będzie ich od 1-6. Masz ładną i bogato wyposażoną opcję, ale dziwi mnie brak navigacji a przede wszystkim skóry jak na wersję S-line i to na zamówienie, tym bardziej że to CCCO z DE. ALe może ktoś właśnie sobie tego nie życzył ;) Czytam ze zdjęć z linka z ogłoszenia o sprzedaży. Co do funkcji S - skrzynia zmienia biegi przy wyższych obrotach (trzyma dosyć wysoko) jak wspomniałeś, ale też zmienia je szybciej, czyli reakcja na pedał gazu jest dużo szybsza niż na D (skrzynia chodzi na innym programie). Nie "baw" się S dopóki olej w skrzyni nie rozgrzeje się do właściwej temp. (mniej więcej tak, jak z temp. oleju w TDI a wciskaniem gazu do dechy).
pozdr. ;)

_________________
A6 2.5 TDI SE AYM 2002 FSC
Po adrenaline wskocz tutaj:
http://pl.youtube.com/watch?v=sKq6HmEM79Q
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.gru.2008 19:03:13 
Użytkownik

Dołączył(a): 04.lut.2006 19:05:07
Posty: 588
Lokalizacja: Łódź
Auto: S4 B6 Cabrio
Przepraszam, ale muszę dołorzyć swoje trzy grosze. To ogłoszenie się nie trzyma kupy? Jakie S6 w dieslu, bez poszerzonych błotników i nadkoli, bez quattro etc.? Masz to człowieku wpisane w brifie i w instrukcji obsługi albo na nalepce w bagażniku? Bo jeśli tylko w dowodzie rejestracyjnym, to wybacz ktoś cię wkręcił. Jaki tiptronic w wersji FWD? Jakie pełne ospojlerowanie S line? Co to są spojlery od S line? Wie ktoś? I tak już zupełnie na koniec, widział ktoś eSę albo S lina bez skóry na fajerce?

Stary, ganiaj do gościa co ci sprzedał auto po konkretny rabat, bo nieźle ci naściemniał.

Pozdrowienia.


Ostatnio edytowano 01.gru.2008 19:33:40 przez Roger_35, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.gru.2008 19:22:21 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28.maja.2005 18:38:44
Posty: 3228
Lokalizacja: Pomorze
Auto: C7
Nie znacie się to jest wersja S6 S-line AMG :diabel:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.gru.2008 19:43:44 
Użytkownik

Dołączył(a): 30.lis.2008 21:25:21
Posty: 34
Lokalizacja: Łódz
Roger_35 napisał(a):
Przepraszam, ale muszę dołorzyć swoje trzy grosze. To ogłoszenie się nie trzyma kupy? Jakie S6 w dieslu, bez poszerzonych błotników i nadkoli, bez quattro etc.? Masz to człowieku wpisane w brifie i w instrukcji obsługi albo na nalepce w bagażniku? Bo jeśli tylko w dowodzie rejestracyjnym, to wybacz ktoś cię wkręcił. Jaki tiptronic w wersji FWD? Jakie pełne ospojlerowanie S line? Co to są spojlery od S line? Wie ktoś? I tak już zupełnie na koniec, widział ktoś eSę albo S lina bez skóry na fajerce?

Stary, ganiaj do gościa co ci sprzedał auto po konkretny rabat, bo nieźle ci naściemniał.

Pozdrowienia.


Kolego Kur** mać czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem jest w dowodzie, jest w papierach z salonu audi i w brifie!!
To nie jest Audi S6 4,2 benzyna. Auto pisze po raz kolejny było robione na zamówienie. Auto jest poszerzone przyjrzyj sie zrobię fotka dla porównania przy zwykłej A6 i wygląda ona kiczowato na tyle mojej. Zwrócie uwagę na sam lakier jest z palety S6/RS6. Auto ma nawigacje tylko ta mini (oryginalna mapa niemeic w komplecie) uważam że jest to lepsze rozwiazanie, ponieważ kto będzie sie patrzył na konsole w czasie jazdy dla mnie to trochę nie dorzeczne ale kazdy ma prawo miec własne zdanie. Co do skóry to kwestia wyboru. Kto lubi za 4 tys można sobie obszyć całość.

_________________
Sprzedam A6/S6 2,5 TDI


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.gru.2008 19:45:34 
Użytkownik

Dołączył(a): 30.lis.2008 21:25:21
Posty: 34
Lokalizacja: Łódz
rafala6 napisał(a):
Nie znacie się to jest wersja S6 S-line AMG :diabel:

Jak masz zaśmiecać post to sie lepiej zamknij :) Przykro mi ze cię nie stać na AMG
Wkoncu jak sie jeździ beta to raczej ma sie chyba problemz własnym ego :D :D :D :D :D pozdro :peace:

_________________
Sprzedam A6/S6 2,5 TDI


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.gru.2008 19:47:01 
Użytkownik

Dołączył(a): 30.lis.2008 21:25:21
Posty: 34
Lokalizacja: Łódz
P.s Dzwoniłem do mojego mechanika skrzynia to tiptronic 6 biegów skrzynia pochodzi już z c6 :!!:

_________________
Sprzedam A6/S6 2,5 TDI


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.gru.2008 19:52:11 
Użytkownik

Dołączył(a): 04.lut.2006 19:05:07
Posty: 588
Lokalizacja: Łódź
Auto: S4 B6 Cabrio
c36amg napisał(a):
Roger_35 napisał(a):
Przepraszam, ale muszę dołorzyć swoje trzy grosze. To ogłoszenie się nie trzyma kupy? Jakie S6 w dieslu, bez poszerzonych błotników i nadkoli, bez quattro etc.? Masz to człowieku wpisane w brifie i w instrukcji obsługi albo na nalepce w bagażniku? Bo jeśli tylko w dowodzie rejestracyjnym, to wybacz ktoś cię wkręcił. Jaki tiptronic w wersji FWD? Jakie pełne ospojlerowanie S line? Co to są spojlery od S line? Wie ktoś? I tak już zupełnie na koniec, widział ktoś eSę albo S lina bez skóry na fajerce?

Stary, ganiaj do gościa co ci sprzedał auto po konkretny rabat, bo nieźle ci naściemniał.

Pozdrowienia.


Kolego Kur** mać czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem jest w dowodzie, jest w papierach z salonu audi i w brifie!!
To nie jest Audi S6 4,2 benzyna. Auto pisze po raz kolejny było robione na zamówienie. Auto jest poszerzone przyjrzyj sie zrobię fotka dla porównania przy zwykłej A6 i wygląda ona kiczowato na tyle mojej. Zwrócie uwagę na sam lakier jest z palety S6/RS6. Auto ma nawigacje tylko ta mini (oryginalna mapa niemeic w komplecie) uważam że jest to lepsze rozwiazanie, ponieważ kto będzie sie patrzył na konsole w czasie jazdy dla mnie to trochę nie dorzeczne ale kazdy ma prawo miec własne zdanie. Co do skóry to kwestia wyboru. Kto lubi za 4 tys można sobie obszyć całość.


Mój drogi,

Nie chcesz przyjąć do wiadomości, że zostałeś oszukany, Twoja sprawa. Nie ma czegoś takiego jak S6 z silnikiem TDI, przyjmij to do wiadomości. Odpowiadając, Twoje auto nie jest poszerzone, widać to wyraźnie na zdjęciach. Lakier możesz sobie zamówić ekstra, nawet z palety R8, co nie zmienia faktu, że twoje auto to nie R8. Jesteśmy fanami i entuzjastami tej marki i, uwierz mi, nasza wiedza na jej temat jest naprawdę duża. Rozumiem twoje wzburzenie, ale nie masz S6, bo coś takiego w tej konfiguracji nie występuje. Na koniec, każda S6 i S line wychodziła z kierownicą obszytą skórą, jak to wytłumaczysz?

Do adminów, proszę o zwrócenie uwagi nowemu koledze bo robi się wyraźnie nerwowy (k...., ja pier...).

Pozdrowienia


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.gru.2008 20:20:33 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27.gru.2007 20:20:09
Posty: 974
Lokalizacja: Kołobrzeg/Bristol Obecny od 27.05.2007
c36amg napisał(a):
P.s Dzwoniłem do mojego mechanika skrzynia to tiptronic 6 biegów skrzynia pochodzi już z c6 :!!:

Widzę, że temat nadaje się do zamknięcia a nowy kolega też. Twój mechanik widocznie nie potrafi odróżnić multitronika od tiptronika. Po za tym gdyby skrzynia była z C6 to dlaczego "lewarek" jest z C5 ? Nowe tiptroniki mają zupełnie inny lewarek zmiany biegów ! Nie zdążyli zmodernizować ?

_________________
A6 2.5 TDI SE AYM 2002 FSC
Po adrenaline wskocz tutaj:
http://pl.youtube.com/watch?v=sKq6HmEM79Q
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.gru.2008 20:22:22 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19.wrz.2004 22:11:37
Posty: 5122
Lokalizacja: Łódź / Warszawa
czytam i nie wierzę.

poza jakąkolwiek dyskusją jest fakt, że S6 to niemalże oddzielny model [podmodel] produkowany jedynie z 4.2 V8 340PS.

niestety, ale to nawet nie jest S-Line. zamiast opisywanego carbonu ozdobnego ma zwykłe seryjne aluminium caro z najbardziej seryjną tkaniną chess. ten samochód nie był wyprodukowany na zamówienie - to klasyczny golas C5 [moje AFB ma chyba więcej przycisków].
na forum, chyba jedynie Piotruś miał C5 wyprodukowane na zamówienie - prócz pełnego pakietu sportowego skórzanego i takich oczywistości jak navi+, telematic, webasto miała jeszcze solardach...


ten samochód to klasyczne 163konne BDG [bo to raczej nie BCZ] z multitroniciem.
BDG w C5 [nie allroad] występowało jedynie jako m6 bądź multitronic.


oto kilka klasycznych S6 z carbonem i prawdziwymi zegarami od S:
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... abNumber=2
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... abNumber=2
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... abNumber=2

_________________
Diagnostyka TDI
Czyszczenie przepływomierza masowego Bosch stosowanego w silnikach AFB/AKN
Problematyka wibracji biegu jałowego silników 2.5TDI - dokumentacja serwisowa

Anthem Advanced 1

:P(|)


Ostatnio edytowano 01.gru.2008 20:27:09 przez meszrum, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.gru.2008 20:23:38 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01.sie.2003 00:34:44
Posty: 8535
Lokalizacja: Random
Ja poprosze tylko o foto wlepki z bagażnika/ksiązki serwisowej.

_________________
Pozdro Mirek :peace:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.gru.2008 20:29:59 
Użytkownik

Dołączył(a): 04.lut.2006 19:05:07
Posty: 588
Lokalizacja: Łódź
Auto: S4 B6 Cabrio
Wielka prośba do adminów o zamknięcie tematu, nic nie wnosi, a tylko zaśmieca forum. Nowy kolega tworzy własną rzeczywistość.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.gru.2008 20:32:35 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28.maja.2005 18:38:44
Posty: 3228
Lokalizacja: Pomorze
Auto: C7
Ja już dawno dostałbym ze dwa ostrzeżenia :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.gru.2008 20:35:02 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23.sie.2005 12:33:54
Posty: 2803
Lokalizacja: Wrocław
Auto: Cabrio V6
Apeluję o przeniesienie do HP i bawmy się dalej :peace:


Zapodaj VIN i wlepkę fabryczną - nastąpi bezlitosne odarcie z godności lub odszczekanie niemiłych słów :):

_________________
C4 od 2005...

Audi 100 C4 AAR 1991 sedan zyclam pearl (2005 - 2012)
Audi A6 C4 AEL quattro 1996 Avant aluminium silver (2007 - 2015)
Audi Cabrio 8G ABC 1997 kabriolet brilliant black (2014 - ...) [.: TERAZ MY :.]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.gru.2008 20:37:28 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01.sie.2003 00:34:44
Posty: 8535
Lokalizacja: Random
Monster napisał(a):
Zapodaj VIN i wlepkę fabryczną - nastąpi bezlitosne odarcie z godności lub odszczekanie niemiłych słów :):

Dlatego do czasu wrzucenia wlepki z książki (skoro udokumentowany przebieg, to książka jest, a w niej wlepka) prosze o powstrzymanie sie od komentarzy :peace:

_________________
Pozdro Mirek :peace:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.gru.2008 21:10:25 
Użytkownik

Dołączył(a): 30.lis.2008 21:25:21
Posty: 34
Lokalizacja: Łódz
Roger_35 napisał(a):
c36amg napisał(a):
Roger_35 napisał(a):
Przepraszam, ale muszę dołorzyć swoje trzy grosze. To ogłoszenie się nie trzyma kupy? Jakie S6 w dieslu, bez poszerzonych błotników i nadkoli, bez quattro etc.? Masz to człowieku wpisane w brifie i w instrukcji obsługi albo na nalepce w bagażniku? Bo jeśli tylko w dowodzie rejestracyjnym, to wybacz ktoś cię wkręcił. Jaki tiptronic w wersji FWD? Jakie pełne ospojlerowanie S line? Co to są spojlery od S line? Wie ktoś? I tak już zupełnie na koniec, widział ktoś eSę albo S lina bez skóry na fajerce?

Stary, ganiaj do gościa co ci sprzedał auto po konkretny rabat, bo nieźle ci naściemniał.

Pozdrowienia.


Kolego Kur** mać czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem jest w dowodzie, jest w papierach z salonu audi i w brifie!!
To nie jest Audi S6 4,2 benzyna. Auto pisze po raz kolejny było robione na zamówienie. Auto jest poszerzone przyjrzyj sie zrobię fotka dla porównania przy zwykłej A6 i wygląda ona kiczowato na tyle mojej. Zwrócie uwagę na sam lakier jest z palety S6/RS6. Auto ma nawigacje tylko ta mini (oryginalna mapa niemeic w komplecie) uważam że jest to lepsze rozwiazanie, ponieważ kto będzie sie patrzył na konsole w czasie jazdy dla mnie to trochę nie dorzeczne ale kazdy ma prawo miec własne zdanie. Co do skóry to kwestia wyboru. Kto lubi za 4 tys można sobie obszyć całość.


Mój drogi,

Nie chcesz przyjąć do wiadomości, że zostałeś oszukany, Twoja sprawa. Nie ma czegoś takiego jak S6 z silnikiem TDI, przyjmij to do wiadomości. Odpowiadając, Twoje auto nie jest poszerzone, widać to wyraźnie na zdjęciach. Lakier możesz sobie zamówić ekstra, nawet z palety R8, co nie zmienia faktu, że twoje auto to nie R8. Jesteśmy fanami i entuzjastami tej marki i, uwierz mi, nasza wiedza na jej temat jest naprawdę duża. Rozumiem twoje wzburzenie, ale nie masz S6, bo coś takiego w tej konfiguracji nie występuje. Na koniec, każda S6 i S line wychodziła z kierownicą obszytą skórą, jak to wytłumaczysz?

Do adminów, proszę o zwrócenie uwagi nowemu koledze bo robi się wyraźnie nerwowy (k...., ja pier...).

Pozdrowienia

Na pewno Salon Audi i brif jest podrobiony :D i w oryginalnym ASO tez sie nie znają nie chciałem nic mówić ale wiesz wyklepałem go z poloneza caro + :diabel: :diabel: Jutro wrzucę skan brifu i dowodu rejestracyjnego może wtedy sie wyjaśni wszystko.
Zastanawia mnie jedna rzeczy, nikogo nie obrażając bo wieże ze są tu fanatycy tej marki wasze wypowiedzi są ciut nie zgodne. Jeden kolega twierdzi
iż jest to "golas" i ocenia auto po ilość przycisków :): natomiast Paw1972 pisze o "bogato wyposażoną opcję". Wydawalo mi sie że cos jednak mam z tych dodatkowych rzeczy no ale cóz.
Jeśli ta magiczna nazwa S6 ma połowie forum przysporzyć koszmarów to niech admin zmieni tytuł i zamknie post bo dotyczył skrzyni a nie nazwy .
Wiem ze zostanę za to zaraz zlinczowany, ale nie przypadł mi ten samochód do gustu i moje zdanie jest takie ze nie umywa sie do c 30 cdi amg
Kończąc temat wydaje mi sie ze cena 48-49 tys zł za ten samochód z tym przebiegiem na gwarancji jeszcze nie jest za wysoka pzodrawiam

_________________
Sprzedam A6/S6 2,5 TDI


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.gru.2008 21:12:26 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01.sie.2003 00:34:44
Posty: 8535
Lokalizacja: Random
c36amg napisał(a):
Jutro wrzucę skan brifu i dowodu rejestracyjnego może wtedy sie wyjaśni wszystko.

Brief i dowód sobie zatrzymaj. Papier wszystko przyjmie.
Poprosze TYLKO wlepke z ksiązki bądź wnęki koła zapasowego/spod kanapy (w zależności gdzie umieścili).
Wlepka wygląda tak: http://www.audiklub.org/images/optcodes.jpg
Wszystko inne co umieścisz nie ma większego sensu.

_________________
Pozdro Mirek :peace:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.gru.2008 21:12:54 
Użytkownik

Dołączył(a): 13.cze.2004 19:49:44
Posty: 1561
Lokalizacja: Zielona góra; Niemcom gratulujemy AUDI
Ja obstawiam ze jest to RS6 :D :D :D i kolega dostał niespodzianke od sprzedawcy :peace:

_________________
A6 2,0 ABK 115 95rok AVANT Było
A6 2,8 ALG 193 98rok SEDAN Było
A6 2,5tdi BAU 179 04rok AVANT Quattro Było
VW GOLf 1.9tdi AJM 115 00rok Było
A2 1.4tdi AMF jest
A6 C6 3.0tdi CDYA 239 2008 AVANT Jest i Quattro : )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.gru.2008 21:23:02 
Użytkownik

Dołączył(a): 04.lut.2006 19:05:07
Posty: 588
Lokalizacja: Łódź
Auto: S4 B6 Cabrio
Wlepka z książki serwisowej albo z bagażnika mogą "powiedzieć" o tym aucie wszystko, tak jak napisał Simpson. Resztę można przerobić...

Jakoś się już nie upierasz, że to S6, a co do wyposażenia, cytując Meszruma, tak to golas...(może poza navi...).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.gru.2008 21:26:28 
Użytkownik

Dołączył(a): 13.cze.2004 19:49:44
Posty: 1561
Lokalizacja: Zielona góra; Niemcom gratulujemy AUDI
Roger_35 napisał(a):
Wlepka z książki serwisowej albo z bagażnika mogą "powiedzieć" o tym aucie wszystko, tak jak napisał Simpson. Resztę można przerobić...

Jakoś się już nie upierasz, że to S6, a co do wyposażenia, cytując Meszruma, tak to golas...(może poza navi...).

Navi jest ale kiepska w tych modelach jest juz rns-e

_________________
A6 2,0 ABK 115 95rok AVANT Było
A6 2,8 ALG 193 98rok SEDAN Było
A6 2,5tdi BAU 179 04rok AVANT Quattro Było
VW GOLf 1.9tdi AJM 115 00rok Było
A2 1.4tdi AMF jest
A6 C6 3.0tdi CDYA 239 2008 AVANT Jest i Quattro : )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.gru.2008 21:49:18 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19.wrz.2004 22:11:37
Posty: 5122
Lokalizacja: Łódź / Warszawa
apeluję do wszystkich o dobry i szlachetny nastrój.
nasz nowy kolega być może nie wie, że jest w błędzie, lecz nasza [w tym moja] postawa też odbiega od standardów gościnności.

wlepka wszytko wyjaśni - seryjne A6 C5 [4B] 2.5TDI multitronic BDG [BCZ].

a nawigacja to rzeczywiście podstawowe DXowskie BNS 4.x.


[+]
co do ilości przycisków - trcohę pojeździłem różnymi C5 tak więc wiem, ile może ich być...

_________________
Diagnostyka TDI
Czyszczenie przepływomierza masowego Bosch stosowanego w silnikach AFB/AKN
Problematyka wibracji biegu jałowego silników 2.5TDI - dokumentacja serwisowa

Anthem Advanced 1

:P(|)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: