.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 02.maja.2024 17:43:53

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 17.sty.2007 21:40:53 
Użytkownik

Dołączył(a): 20.gru.2006 17:45:27
Posty: 17
Ostatnio poleciał mi przegub, wymieniłem na Lobro, odrauz wymienili mi stabilizator, odboje z osłonami, sworzen, 2 mocowania gornych amorkow i dalej jest taki jakby stukot, troszke ciszej ale nadal jest :/. Podczas jak jade 100km/h to slychac jakby kolo mialo bicie, ale sa wywazone, i nie wydaje mi sie zeby przy 30-40 km/h mogło tak stukać koło (opona).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22.sty.2007 13:10:27 
Użytkownik

Dołączył(a): 12.mar.2006 14:00:13
Posty: 345
Lokalizacja: Gdańsk
Miałem podobny problem , delikatnie szurało i pojawiło sie małe bicie na kierownicy(czasami dośc duze , czasami ,delikatnie pulsujące) . Okazało się ,ze przegub wewnetrzny przy skrzyni "zgubił" dwie kulki i w jednym miejscu sie blokował. Wymiana w warunkach "podblokowych) -1 h :) Ceny tych przegubów to około 120 -230 (do mnie pasuja z vw passat- numer z etki) . Z tańszych załozyłem "Metalli" 145 zł/szt (cały komplet z osłoną i uszczelniaczem + opaski-spinki). Po 2 tyg odezwała sie druga strona -ale dostał w palnik i jest ok (zapasowy przegub w bagażniku )

_________________
Audi 80 B4 - 2,0 - ABK + LPG + troszke gadżetów ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.sty.2007 02:28:20 
Użytkownik

Dołączył(a): 29.sie.2006 23:03:12
Posty: 18
Lokalizacja: Maków P. (near Kraków)
Jeśli chodzi o stukanie to mam podobny problem. Stuki występują przy każdej prędkości przy pokonywaniu każdej nierówności... włączając dziury :D
Wymieniłem już gumy wahaczy (silentbloki czy jakoś tak), gałki. Nic nie pomogło. Kolejna teoria mojego mechanika to, że poluzował czy wybił sie amortyzator wewnątrz. I przy każdym ruchu amorka tak będzie stukać. Druga teoria to że wyrobił sie kielich (mocowanie) górny amortyzatora. Czy może to być coś takiego? Fajnie by było zdiagnozować usterkę zanim wymienię wszystko... bo z tego co zauważyłem wszystkie części pasują do wszystkich audi oprócz mojego. (B4 2.8 AAH Quattro) Do mojego są zawsze inne i odpowiednio droższe... :/
Pozdr.
A666

_________________
A80B4Q '93 2.8V6


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07.lut.2007 17:23:35 
Użytkownik

Dołączył(a): 03.lut.2006 23:19:35
Posty: 55
Lokalizacja: Włocławek
WITAM PO TAK DŁUGIEJ PRZERWIE.

Zrobione okazało sie ze tak dokonca to wiekszosc mechanikow to tylko nazwa
nie ublizajac fachowcom wymieniłem tuleje na trawersie a z tym szumem okazalo sie ze tarcza jest krzywa.
Pozdrawiam i nie słuchajcie nigdy ze wszystkie luzy sa wyeliminowane dopuki nie sprawdzicie sami.

_________________
Wojtek Audi 80 B4 94r


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20.maja.2007 19:12:16 
Użytkownik

Dołączył(a): 31.paź.2006 11:10:51
Posty: 27
Lokalizacja: Sosnowiec
Przegub wewnetrzny raczej to nie bedzie. Tez o wszystko podejrzewalem te przeguby, bo ich nie robilem, wkoncu pojechalem do mechanika i kazalem mu je wymienic. Tylko ten na drugi dzien zadzwonil i powiedzial, ze sa dobre i w ogole to one na ogol nie padaja (dziwne troche, nie?)...

_________________
B4 2.0 - ABT ' 92


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: