.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 03.maja.2024 07:23:51

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [B4 avant]Czy warto kupic zawieszenie sportowe??
PostNapisane: 16.sty.2007 16:17:20 
Użytkownik

Dołączył(a): 10.kwi.2006 15:42:50
Posty: 16
Lokalizacja: Ostrzeszów
Konkretnie chodzi mi o to zawieszenie :http://moto.allegro.pl/item156288377_zawieszenie_sportowe_audi_80_b4_avant.html.Rozmawialem ze spzredawca i twierdzi ze jedyny napis jaki udalo mu sie rozczytac na tym zawieszeniu to "performance" wiec chcialbym sie dowiedziec czy ktokolwiek z was slyszał o takiej firmie produkujace zawieszenia :?: Spzredajacy nie wie rowniez kompletnie nic o parametrach jedynie co mi pwoiedzial to to ze dzialalo bez zarzutu poniewaz jezdzil na nim pzrez jakis czas w polsce i ze w niemczech auto z tym zawiasem jezdzilo na 17 i ze opona 15/65 jest rowno z blotnikiem.W pzryszlosci chcialbym do mojego autka wsadzic alu 16 z opona 205/55 i chcialbym sie dowiedziec co o tym myslicie i czy warto kupic w/w zawieszenie :?: Z góry dzieki za odpowiedzi :peace:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17.sty.2007 10:30:07 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10.lip.2005 10:09:55
Posty: 3209
Lokalizacja: Puck
Odpowiem ironicznie, bo to raczej kwestia gustu a o gustach sie nie dyskutuje. Jak dla mnie nie warto obnizac zawieszen, bo jestem po 30 - stce i cenie sobie komfort :peace:
ale dla takiego przed 20 - stka warto, bo taki przeciez musi czuc ze jedzie.
Odnosnie tej aukcji, to jesli sprzedajacy nie wie co sprzedaje, to poszukaj czegos innego.

_________________
Najlepsze auto ?
To takie, za które płaci Twój szef.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: