.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 06.maja.2024 20:49:43

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [80 B4]Kilka pytan na poczatek
PostNapisane: 05.mar.2007 16:58:27 
Użytkownik

Dołączył(a): 05.mar.2007 16:42:39
Posty: 53
Lokalizacja: Sosnowiec
witam jestem nowy nabylem Audi 80 B4 z silnikiem 2,0 jestem z tego powodu bardzo wery happy ale nie o to chodzi chcialem sie spytac kilku zeczy:

1: podczas jazdy po nieronosciach (najechanie na jakas dziure itp) odczowalne jest mocne drganie na kierownicy i samochod zachowuje sie dosc nieobliczalnie...(tylko jezeli najedzie sie przednim kolem od strony kierowcy) co to moze byc ?? i przy skrecaniu w miejscu slychac puste PUK??( co moze byc przyczyna i jakie koszty?)
2: skoro jestesmy przy zawieszeniu jakie obnizenie wchodzi w rachube przy seryjnych amorach tak zeby bylo ciut sztywniej ale nie hardcorowo nisko?? i jakie sprezyny polecacie(i mniej wiecej jakie koszty?)
3: jakie wymiary musi miec alu zeby weszla bez zadnych dystansow poszezen i innych zabaw rozmiary 16" i 17"
z gory dzieki za odpowiedz i prosze nie odsylajcie mnie do szukajki bo jeszcze sie odnajduje powoli na tym forum pozdro :diabel:

_________________
nie dzieki juz sie nie scigam...dlaczego?? bo mam dla kgo zyc..Agata



bede pierwsza bakteria ktora zawladnie tym terenem :lol:

http://www.audi80.pl/viewtopic.php?t=34 ... c&start=30 <---Moja B4-ka(0(0(0(0) Audi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05.mar.2007 17:59:09 
Użytkownik

Dołączył(a): 28.paź.2005 12:36:56
Posty: 1696
Lokalizacja: Zielona Góra 32 w zwi... hehe
Wymien koncowki dolnego wahacza i zobacz czy nie ma na koncowkach drazka kierowniczego przy zwrotnicy luzu. poruszaj kolem na boki i patrz czy "widac luz na tej gornej koncowce". Mozesz miec tez lozysko zniszczone to co jest u gory . Z obnizaniem to nie wiem ale chyba Eibach sprezyny i amortyzatory trzeba krotsze najlepiej Bilstein. Tutaj sa fachowcy od tych spraw to wiedza lepiej. Przywitaj sie jak przystaje :peace:

_________________
(103KW)chip133 KW 375Nm AEL Tdi avant 6 gear
Q7 4.2 Tdi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07.mar.2007 08:02:21 
Użytkownik

Dołączył(a): 05.mar.2007 16:42:39
Posty: 53
Lokalizacja: Sosnowiec
Jack napisał(a):
Wymien koncowki dolnego wahacza i zobacz czy nie ma na koncowkach drazka kierowniczego przy zwrotnicy luzu. poruszaj kolem na boki i patrz czy "widac luz na tej gornej koncowce". Mozesz miec tez lozysko zniszczone to co jest u gory . Z obnizaniem to nie wiem ale chyba Eibach sprezyny i amortyzatory trzeba krotsze najlepiej Bilstein. Tutaj sa fachowcy od tych spraw to wiedza lepiej. Przywitaj sie jak przystaje :peace:



dzieki wielkie dzisaj jade to sprawdzic i jak cus powymieniac :D co b audi jezdzilo jak audi pozdro :peace:

_________________
nie dzieki juz sie nie scigam...dlaczego?? bo mam dla kgo zyc..Agata



bede pierwsza bakteria ktora zawladnie tym terenem :lol:

http://www.audi80.pl/viewtopic.php?t=34 ... c&start=30 <---Moja B4-ka(0(0(0(0) Audi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20.maja.2007 18:53:08 
Użytkownik

Dołączył(a): 31.paź.2006 11:10:51
Posty: 27
Lokalizacja: Sosnowiec
Ja tez mialem pojedyncze PUK, moze nie tyle na dziurach, tylko jak masa przechodzila z przodu na tyl i odwrotnie (przyspieszanie i hamowanie). Okazalo sie ze to lozyska amorow, poza tym poluzowaly mi sie sanki :p

Pozdrawiam Audiolowcow z Sosnowca :)

_________________
B4 2.0 - ABT ' 92


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: