.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 16.cze.2024 01:24:37

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [100 c4 2,8] Proszę o pomoc w dobraniu car audio
PostNapisane: 11.lip.2010 19:16:24 
Użytkownik

Dołączył(a): 14.kwi.2010 19:15:39
Posty: 12
Witam serdecznie!
W najbliższym czasie chciałbym wzbogacić moje audi 100 c4 o jakieś car audio. Do tej pory kupiłem elipsy JBL GTO 938. Zamontowane są w tylnej półce. Sprawują się nieźle ale jednak mało jest basu. Teraz przyszedł czas na wzmacniacz + sub. Największy problem mam z wybraniem wzmacniacza.
Na oku mam MAGNAT EDITION 22 HQ.
Ma on dwa kanały i myślę o zmostkowaniu ich na jeden kanał i podłączeniu suba do tego.
Sub to będzie jakiś głośnik magnata o mocy ok 150 wat rms w skrzynce z bass reflex własnej produkcji :-)
Moje obawy są takie czy głośniki podłączone bezpośrednio do radia bez wzmacniacza nie będą grały za cicho w stosunku do suba. Wiem że można wyregulować moc wzmacniacza ale chciałbym wycisnąć z niego jak najwięcej. Może lepiej kupić jakiś wzmak 4 kanałowy i dwa kanały dać na elipsy i pozostałe dwa zmostkować i przeznaczyć na sub?
Co myślicie o używanych wzmacniaczach? Na przykład coś takiego:
http://allegro.pl/item1131297229_magnat ... _watt.html
Myślę że coś mi doradzicie.

Następny problem mam z doborem kabli do wzmacniacza. Czym różnią się te za 20-30zł z allegro od tych za 100zł?
Nie wystarczą mi takie najtańsze?


W nie dalekiej przyszłości zamierzam także zmienić radio na Audiola. Nie pamiętam teraz modelu ale jest to radio z wysuwanym ekranem 7 cali i ekranem dotykowym. Na allegro nie dawno znalazłem za 500zł. Nowe, gwarancja 12 miesięcy. Co o tym myślicie?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: