.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 05.maja.2024 01:15:55

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [A2 1.4TDI] Migająca kontrolka świec żarowych-problem!!!
PostNapisane: 10.paź.2010 13:32:54 
Użytkownik

Dołączył(a): 02.gru.2009 23:42:58
Posty: 18
Lokalizacja: Wawa
Koleżanki i koledzy wystąpił u mnie następujący problem. Posiadam Audi A2 1.4 tdi. od miesiąca miga mi kontrolka świec żarowych. Walczyli już z tym magicy z BOSCH service i inni znawcy tematu i dalej nic. Wymieniłem czujnik hamulca (bo wszyscy gadali że to jego wina), sprawdziłem światła stopu i nie ma poprawy. Spece z Boscha powiedzieli że auto łapie chwilową zwarę i wyrzuca bezpiecznik bodajże nr 31. Po czym błąd znika i jest nie do zdiagnozowania VAG-iem. Jeżdże i szukam problemu i co mi wyrzuci ten bezpiecznik to kombinuje co w danej chwili robiłem żeby to jakoś powiązać, ale szczerze to w momencie gdy kontrolka zaczyna migać nic poza normalną jazdą nie ma miejsca :( Po zaświeceniu kontrolki auto zachowuje się całkowicie normalnie i poza wku....cą kontrolką nie ma żadnych objaw awarii. Opadają mi już ręce i nie wiem co to może być lub do kogo z tym problemem się udać. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł-jakikolwiek lub może polecić dobrego magika w wawie lub okolicach to będę wdzięczny. Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11.paź.2010 19:48:02 
Użytkownik

Dołączył(a): 13.gru.2009 11:55:20
Posty: 41
Lokalizacja: zabrze
jesli masz trzecie swiatlo stopu zoabcz czy ci dziala jak wystepuje usterka mozlwie ze kable ktore ide do tego swiatla sa przerwarne lub uszkodzone w miejscu miedzy samochodem a klapa wtedy robi sie zwarcie wywala ci bezpiecznik i mruga kontrolka......... moj ojciec mial cos podbnego w golfie podmienialismy czujniki sprawdzailsimy lampy itp itd.....a okazał sie uszkodzony kabel


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11.paź.2010 19:52:04 
Użytkownik

Dołączył(a): 02.gru.2009 23:42:58
Posty: 18
Lokalizacja: Wawa
No właśnie magicy z Bosch service ponoć sprawdzili mi klapę, znaleźli niby coś jakby przerwę zrobili i brak efektów, dalej to samo :( czyli nie to. Ale sprawdzę jeszcze raz ten kabel. Jestem na takim etapie wku...nia że każdy pomysł jest dobry i na pewno go sprawdzę. Dzięki.
P.S światło stopu 3-cie jest i działa :(


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: