.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 06.maja.2024 12:55:24

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [100 C4]-centralny zamek
PostNapisane: 22.lut.2011 13:03:10 
Użytkownik

Dołączył(a): 14.mar.2010 18:51:37
Posty: 111
Lokalizacja: Gliwice
witajcie koledzy:)
mam maly problem z centralnym zamkiem w mojej audiolce..wszystko zaczelo sie dzis jak wrocilem z nocki do domu(w nocy bylo -15)..otoz zauwazylem to gdy wsiadalem do auta,otworzylem z pilota drzwi,spokojnie wsiadlem i uslyszalem ze chodzi silniczek,z poczatku myslalem ze to gdzies przy drzwiach,ale potem okazalo sie ze to wlasnie silniczek..problem jest tego rodzaju ze drzwi zamykaly i otwieraly mi sie normalnie,ale wlasnie silniczek chodzil caly czas..z ta roznica,ze przy otwieraniu po dluzszej chwili przestawal a przy zamykaniu chodzil caly czas..w koncu odpialem wtyczke zeby nie padl mi akumulator,najgorsze jest to ze w czasie pracy tego silniczka wyciagagnole wezyk z powietrza i zamki wogole przestaly dzialac..czy moze to byc wina niskich temperatur??mam te autko dwa lata i zeszlej zimy nie mialem problemow..pomozcie prosze koledzy!:)..wlasnie wyciagnalem cala pompke,rozebralem i wystawilem trzewia na wierzch..jak pewnie wiecie znajduje sie plytka z masa roznych cewek,kondensatorow itp..po drugiej stronie plytki jak wiadomo to wszystko jest zlutowane i..sa 3jakies kostki,nie wiem jak to nazwac wiec napisze o co chodzi:"siemens v23072-c1056-x101 Germany BCOFB" I SA TO 3TAKIE SAME COSIKI:p..i wlasnie jedna koncowka jednego z tych puzdeleczek nie jest zalutowana..czy to moze byc przyczyne??


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22.lut.2011 15:35:23 
Użytkownik

Dołączył(a): 14.mar.2010 18:51:37
Posty: 111
Lokalizacja: Gliwice
i po problemie,chcialbym zamknac temat podpowaiadajac w razie wypadku,jakby komus kiedys centralne zglupialo:D..zacznijcie od sprawdzenia przewodow powietrznych ktore wychodza z silniczka i dalej,u mnie zwyczajnie na trojniku jeden spadl i byla nie szczelnosc:P..centralny zamyka i o twiera elegancko:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22.lut.2011 21:22:46 
Użytkownik

Dołączył(a): 18.sty.2011 21:44:54
Posty: 119
Lokalizacja: LC/LBL
a mi kiedyś w 80-tce jeden magik 4 godziny centralny naprawiał i tak się znał, że powiedział przyjedź jutro bo mam inną robotę :) wyśmiałem, podziękowałem i więcej mnie nie widział


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22.lut.2011 21:37:51 
Użytkownik

Dołączył(a): 16.sty.2009 22:52:15
Posty: 140
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Auto: Mercedes Benz C32 AMG
prosba do admina o zamknięcie :peace:

_________________
A6 C5 AKE Quattro 2001


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: