.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 17.kwi.2024 00:02:49

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [A2 1.4TDI] Brak świateł mijania i nie włącza się dmuchawa
PostNapisane: 04.lut.2011 13:05:09 
Użytkownik

Dołączył(a): 04.lut.2011 12:33:19
Posty: 2
Lokalizacja: Kraków
Mam od niedawna A2 1.4 tdi (bogata wersja) wszystko było ok do czasu gdy po uruchomieniu auta załączałem światła mijania a one dopiero po około 10 sekundach zaświecały (kilka krotnie przed usterką tak się działo, myślałem że to jakiś system elektroniczny chroniący w zimie słaby akumlator). Niestety kolejnym razem po uruchomieniu auta zaświeciły tylko światła pozycyjne i przestało działać ogrzewanie (climatronik działa, przełącza kierunki nadmuchów, ale nie załącza się wętylator nadmuchu). Cała reszta działa jak kierunkowskazy, światła długie na krótko. Co może być odpowiedzialne za tą usterkę (komputer komfortu sprawdzałem i wychodzi że jest ok)? Jaki przekaźnik odpowiada za obsługę tych urządzeń i gdzie się znajduje? Ewentualnie poproszę o namiary na normalnie liczącego za swoje usługi elektronika od Audi z Wieliczki bądź Krakowa?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19.lut.2011 16:45:26 
Użytkownik

Dołączył(a): 04.lut.2011 12:33:19
Posty: 2
Lokalizacja: Kraków
Problem rozwiązany, za usterkę odpowiadał przekaźnik 370 kod: 8D0 951 253 umiejscowiony nad skrzynką bezpieczników w desce rozdzielczej :) Temat zamykam.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: