.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 04.maja.2024 19:49:31

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: A4 B8 problem z Bluetooth, MMI 2 G polski jezyk
PostNapisane: 30.gru.2011 15:43:04 
Użytkownik

Dołączył(a): 30.gru.2011 15:38:12
Posty: 4
Witam

Niedawno kupilem audi a4 b8 i tak mam problem :

samsung galaxy s II laczy sie mozna odbierac i rozmawiac ale nie laczy sie z ksiazka telefoniczna i nie mozna synchronizowac co mozna z tym zrobic ??

droga sprawa mam tez nokie 6303 i z tym telefonem nie laczy sie wogole a telefon nie widzi auta w czym moze byc problem ??


nastepna sprawa czy bezpieczne jest wgranie polskiego jezyka do 2 G slyszalem ze ryzyko jest.............
prosze o pomoc i ewentualnie gdzie mozna bylo by to zrobic i czy bezpieczne to jest


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: A4 B8 problem z Bluetooth, MMI 2 G polski jezyk
PostNapisane: 02.sty.2012 16:08:54 
Użytkownik

Dołączył(a): 21.gru.2010 16:22:35
Posty: 22
Hej,

Z galaxy 2 niestety mam ten sam problem. Wszystko ok, ale nie mogę wybierać kontaktów z książki na ekranie FIS ;//. Miałem już iphona, nokie 500 i nigdzie tych problemów nie było ;/. Także, nie pomogę niestety, ale chciałem poinformować, że nie jesteś sam. Jak znajdę rozwiązanie na pewno dam znać... proszę o to samo :).

Czytałem na innych forach i są ludzie, którzy nie mają tego problemu - więc musi to działać... tylko dlaczego nie u nas :)?

Co do Nokii, miałem ten sam problem z nokią E71 - zero reakcji z obu stron, niestety na forach też ostatecznie nie znalazłem rozwiązania, a telefon był tylko czasowy więc dalej nie szukałem.

Do usłyszenia!

_________________
usunięta reklama !


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: