.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 07.maja.2024 01:18:01

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: A6 2005 Avant problem z MMI zwykły czerwony po wizycie w ASO
PostNapisane: 08.gru.2011 00:04:27 
Użytkownik

Dołączył(a): 23.paź.2009 21:59:30
Posty: 4
Witam
Oddałem auto do serwisu (UK) na wymianę klocków. W serwisie poinformowano mnie ze do mojego modelu jest 'wezwanie' na wymianę rurki spryskiwacza tylnej szyby - no to ja na to czemu nie (pewnie powinienem się teraz za to kopnąć). Odebrałem auto i po przejechaniu 300 m wyświetlacz zgasł na 1s i wrócił normalnie do pracy. ujechałem następne 300m i zaparkowałem auto. 10min później wróciłem, zapalam auto no i pięknie: wentylacja wyłączona (była włączona gdy gasiłem auto), wyświetlacz nie odpalił, brak podświetlenia klawiszy na konsoli. Próbowałem włączyć pokrętłem od głośności, włącznikiem obok wyświetlacza i nic. Wróciłem do ASO zrobili hard restart i kupa. za chwile gość przyjeżdża i mówi ze działa tylko miałem go wyłączonego przyciskiem przy wyświetlaczu. Idziemy do auta, gość przekręca kluczyk żeby mi pokazać jaką gafę popełniłem a tu proszę znowu to samo. Wpięli w komputer I podobno według komputera mój system twierdzi że mam problem z MMI i pierwszy został zalogowany w sierpniu zeszłego roku :galy: . Nigdy do tej pory nie miałem żadnego problemu z MMI! Teraz stoi w ASO czasem im działa czasem nie... podobno komp się im drze o nowy centralny moduł MMI (1000 funtów - super :( ), oni go nie mogą znaleźć bo myśleli ze jest za schowkiem pasażera a go nie ma. słyszałem że część MMI jest montowana z tyłu w bagażniku. Zastanawiam się więc czy może jak wymieniali tą rurkę to mi go nie podlali. Czy ktoś z was spotkał się z czymś takim? Był bym wdzięczny za okazaną pomoc - może jest jakiś sposób żeby to podratować.
Ignacy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: A6 2005 Avant problem z MMI zwykły czerwony po wizycie w
PostNapisane: 08.gru.2011 19:15:11 
Użytkownik

Dołączył(a): 10.sty.2011 12:42:49
Posty: 2346
Lokalizacja: Lubelskie
Rozumiem, że gwarancje już dawno zakończyłeś- więc zabieraj auto z ASO i popytaj kogo masz w okolicy kumatego- w ASO to Ci nawymieniają 20 rzeczy za pół wartości auta- a tak naprawdę nie wiedzą co mu dolega i nie będą wiedzieli..


Ostatnio edytowano 09.gru.2011 02:35:20 przez Dymian, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: A6 2005 Avant problem z MMI zwykły czerwony po wizycie w
PostNapisane: 08.gru.2011 20:53:07 
Użytkownik

Dołączył(a): 23.paź.2009 21:59:30
Posty: 4
Dzięki za odpowiedź. Gwarancja dawno skończona (kupiłem go w 2009). Żona odebrała go dziś z ASO i przez cały czas działa... ;). Wystawili mi ofertę że za £1370 mi do zrobią no super na pewno... podali mi dokładny numer części- podobno jest zagrzebany gdzieś pod deską rozdzielczą. Puki co działa ale to dopiero 1 dzień... znalazłem na ebay'u jakąś firmę która ma kompletny zestaw z kolorowym wyświetlaczem za 699 i oferują 'profesjonalną' instalację za dopłatą. Nie uśmiecha mi się takie kombinowanie ale jeśli mam wydać taką kupę kasy za standardowy to już chyba bym wolał zrobić upgrade jak się da.

Nigdy nie byłem zwolennikiem audi ( no może za wyjątkiem V8) ale od kąd mam tego bączka to wyszedłem z założenia ze już zawsze będę kupował Audi. Strasznie się zdołowałem czytając wiele postów na innych forach o problemach z MMI.
Tak na marginesie to mam wykształcenie techniczne i zawsze chciałem mieć VAG'a to kto wie może to początek nowej przygody ;).
Ignacy


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: