.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 28.mar.2024 10:04:52

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: [A6 C5] Problem z kluczykami
PostNapisane: 08.kwi.2012 17:57:14 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10.maja.2006 15:06:20
Posty: 516
Lokalizacja: Parczew
Dzisiaj rozebrałem kluczyk. Co się później okazało nie działa pilot zdalnego sterowania. W ogóle nie reaguje. Auto muszę otwierać z zamka i co ciekawe wtedy zaczyna działać alarm!. Światła migają i jedynym rozwiązaniem jest odłączenie akumulatora. Pech chciał tak, że drugi kluczyk jet nie zakodowywany i jest identyczna sytuacja. Co teraz robić?. Czy pomoże zakodowanie VAGiem czy to grubsza sprawa? Zaraz zobaczę czy auto da się odpalić czy niestety nie.

Auto odpala z jednego i drugiego kluczyka, ale nadal miga alarm!

_________________
2.5 V6 To Dopiero Idzie
Obrazek
Obrazek Piszę poprawnie po polsku
.
Moja NiuŃkA
Jestem optymistą, wiem to pewne kupię 2.5 Tdi BAU i to jest niezmienne.

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A6 C5] Problem z kluczykami
PostNapisane: 09.kwi.2012 13:20:28 
Użytkownik

Dołączył(a): 21.sie.2008 08:22:45
Posty: 1210
Lokalizacja: Częstochowa
Jesli odpala z jednego i drugiego to sa zaprogramowane!?

Wloz jeden do stacyjki i zrob zaplon (ale nie odpalaj silnika)
Drugi wloz w zamek do drzwi i przytrzymaj w pozycji zamykanie lub nacisnij przyscis otwierania i zamykania, jakos tak to bylo.

_________________
A6 180/370 Quattro Tiptronic
A8 335/430 Quattro Tiptronic


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A6 C5] Problem z kluczykami
PostNapisane: 09.kwi.2012 14:33:08 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10.maja.2006 15:06:20
Posty: 516
Lokalizacja: Parczew
zegar napisał(a):
Jesli odpala z jednego i drugiego to sa zaprogramowane!?

Wloz jeden do stacyjki i zrob zaplon (ale nie odpalaj silnika)
Drugi wloz w zamek do drzwi i przytrzymaj w pozycji zamykanie lub nacisnij przyscis otwierania i zamykania, jakos tak to bylo.

Tak robiłem i nic. Do auta mam dołożony alarm Autoforteca może tutaj jest problem?
Tak to wygląda teraz u mnie:
http://youtu.be/SoGUJ9B2OLk

_________________
2.5 V6 To Dopiero Idzie
Obrazek
Obrazek Piszę poprawnie po polsku
.
Moja NiuŃkA
Jestem optymistą, wiem to pewne kupię 2.5 Tdi BAU i to jest niezmienne.

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A6 C5] Problem z kluczykami
PostNapisane: 09.kwi.2012 14:40:03 
Użytkownik

Dołączył(a): 21.sie.2008 08:22:45
Posty: 1210
Lokalizacja: Częstochowa
Tez nie mam fabrycznego i dziala.
Na filmie nei widze, zeby drugi kluczyk byl na zaplonie, byl?

_________________
A6 180/370 Quattro Tiptronic
A8 335/430 Quattro Tiptronic


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A6 C5] Problem z kluczykami
PostNapisane: 09.kwi.2012 16:18:15 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10.maja.2006 15:06:20
Posty: 516
Lokalizacja: Parczew
zegar napisał(a):
Tez nie mam fabrycznego i dziala.
Na filmie nei widze, zeby drugi kluczyk byl na zaplonie, byl?

Nie było drugiego na zapłonie potem nagram film jak wygląda to z dwoma kluczykami.

_________________
2.5 V6 To Dopiero Idzie
Obrazek
Obrazek Piszę poprawnie po polsku
.
Moja NiuŃkA
Jestem optymistą, wiem to pewne kupię 2.5 Tdi BAU i to jest niezmienne.

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A6 C5] Problem z kluczykami
PostNapisane: 10.kwi.2012 08:36:06 
Użytkownik

Dołączył(a): 20.lut.2008 09:11:10
Posty: 192
Lokalizacja: Bieszczady
Witaj masz dołożony alarm tak? Zakupiłeś auto z tym alarmem czy go dokładałeś ?
Jeśli to alarm Forteca produkcji AMT to piloty musisz zaprogramować do centrali alarmu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A6 C5] Problem z kluczykami
PostNapisane: 10.kwi.2012 10:31:21 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10.maja.2006 15:06:20
Posty: 516
Lokalizacja: Parczew
krzysztof125 napisał(a):
Witaj masz dołożony alarm tak? Zakupiłeś auto z tym alarmem czy go dokładałeś ?
Jeśli to alarm Forteca produkcji AMT to piloty musisz zaprogramować do centrali alarmu.

Witaj
Alarm był już dołożony. Miałem gdzieś do niego książeczkę więc jej poszukam i powiem dokładnie jaki to model. Chodzi o zaprogramowanie pilotów od alarmu nie oryginalnych od centralnego zamka?.

Dzisiaj bawiłem się w kodowanie kluczyka i nici. Pojechałem do elektronika, podłączył sprzęt i powiedział mi, że zrywa połączenie z centralnym zamkiem. Także dzieje się coś grubszego. Dodatkowo zauważyłem, że po otworzeniu auta kluczykiem otwierają się tylko drzwi kierowcy pozostałe są zamknięte. Nie od razu działa przycisk otwierania w drzwiach. Trzeba odczekać kilka chwil, otworzyć drzwi kierowcy i wtedy użyć przycisku w drzwiach i otwierają się wszystkie drzwi. Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy?. Czy jak kiedyś rozbierałem wkład zamka z tym wiosełkiem bo się posypało to może to mieć coś na rzeczy?. Raczej nie bo te wiosełko służy tylko aby otwierać i zakukać drzwi, traktowane jest jak przedłużenie kluczyka. Dobrze myślę?.

_________________
2.5 V6 To Dopiero Idzie
Obrazek
Obrazek Piszę poprawnie po polsku
.
Moja NiuŃkA
Jestem optymistą, wiem to pewne kupię 2.5 Tdi BAU i to jest niezmienne.

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A6 C5] Problem z kluczykami
PostNapisane: 10.kwi.2012 10:48:41 
Użytkownik

Dołączył(a): 20.lut.2008 09:11:10
Posty: 192
Lokalizacja: Bieszczady
Witaj może po kolei postaram się odpowiedzieć
Cytuj:
Alarm był już dołożony. Miałem gdzieś do niego książeczkę więc jej poszukam i powiem dokładnie jaki to model. Chodzi o zaprogramowanie pilotów od alarmu nie oryginalnych od centralnego zamka?.

Jeśli jest alarm dokładany to nie dopiszesz tych kluczy do fabrycznego zamka (poprostu piloty sterują tylko tą centralką dołożoną i dlatego moduł komfortu ich nie widzi )

to że gościowi zrywa połączenie nie znaczy że coś jest uszkodzone(może trzeba przestawić coś u niego w kompie w samym VAGU)

Jeśli chodzi oto że nie możesz od razu po otworzeniu mechanicznie drzwi kierowcy otworzyć wszystkich to dlatego że nie pozwala na to centrala alarmu
Dopisanie kluczy jest bardzo proste jak i deaktywacja alarmu (wprowadzenie go w tryb serwisowy)
Więc wszystko u ciebie jest ok trzeba tylko dopisać kluczyki do centrali alarmu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A6 C5] Problem z kluczykami
PostNapisane: 10.kwi.2012 11:15:27 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10.maja.2006 15:06:20
Posty: 516
Lokalizacja: Parczew
krzysztof125 napisał(a):
Witaj może po kolei postaram się odpowiedzieć
Cytuj:
Alarm był już dołożony. Miałem gdzieś do niego książeczkę więc jej poszukam i powiem dokładnie jaki to model. Chodzi o zaprogramowanie pilotów od alarmu nie oryginalnych od centralnego zamka?.

Jeśli jest alarm dokładany to nie dopiszesz tych kluczy do fabrycznego zamka (poprostu piloty sterują tylko tą centralką dołożoną i dlatego moduł komfortu ich nie widzi )

to że gościowi zrywa połączenie nie znaczy że coś jest uszkodzone(może trzeba przestawić coś u niego w kompie w samym VAGU)

Jeśli chodzi oto że nie możesz od razu po otworzeniu mechanicznie drzwi kierowcy otworzyć wszystkich to dlatego że nie pozwala na to centrala alarmu
Dopisanie kluczy jest bardzo proste jak i deaktywacja alarmu (wprowadzenie go w tryb serwisowy)
Więc wszystko u ciebie jest ok trzeba tylko dopisać kluczyki do centrali alarmu.

Dziękuję za lekkie poprawienie humoru :). Czyli jeśli dobrze rozumiem najpierw muszę zdezaktywować alarm a potem dopisać klucze (klucze oryginalne Audi)?. Jeśli zdezaktywuję alarm to po otwarciu drzwi mechanicznie przestaną migać awaryjne?. Tak u mnie wyglądają bloki w których ponoć koduje się klucze (dzisiaj z rana łączyłem się VAGiem z autkiem):
http://imageshack.us/g/822/schowek01nc.jpg/
Jak widać na drugim foto nie mam zakodowanego żadnego pilota.
Czy tryb serwisowy a wyłączenie alarmu za pomocą jednego kliknięcia na pilocie od alarmu to dwie inne sprawy?.
------------------------
Odszukałem książeczkę i czytam jak wprowadzić auto w tryb serwisowy.

_________________
2.5 V6 To Dopiero Idzie
Obrazek
Obrazek Piszę poprawnie po polsku
.
Moja NiuŃkA
Jestem optymistą, wiem to pewne kupię 2.5 Tdi BAU i to jest niezmienne.

Ostatnio edytowano 10.kwi.2012 11:31:33 przez Levuss, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A6 C5] Problem z kluczykami
PostNapisane: 10.kwi.2012 11:25:12 
Użytkownik

Dołączył(a): 20.lut.2008 09:11:10
Posty: 192
Lokalizacja: Bieszczady
Słuchaj chyba się nie rozumiemy.Nie dopiszesz oryginalnych kluczyków do tej centrali .
Może od początku .
Masz kluczyki którymi otwierałeś samochód tak? i nagle przestały działać (te kluczyki mogą wyglądać na oryginalne a w środku może być pilot jakieś firmy zrobiony pod tą centralę)
Czy dokupiłeś sobie klucze oryginalne Audi i chcesz je dopisać.
Znajdź centrale napisz jak się nazywa.
Centrale możesz wprowadzić w stan serwisowy (nie będzie aktywował się alarm ) dopisać kluczyki możesz bez żadnych problemów (do dopisania nie trzeba wprowadzać jej w stan serwisowy)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A6 C5] Problem z kluczykami
PostNapisane: 10.kwi.2012 11:33:17 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10.maja.2006 15:06:20
Posty: 516
Lokalizacja: Parczew
krzysztof125 napisał(a):
Słuchaj chyba się nie rozumiemy.Nie dopiszesz oryginalnych kluczyków do tej centrali .
Może od początku .
Masz kluczyki którymi otwierałeś samochód tak? i nagle przestały działać (te kluczyki mogą wyglądać na oryginalne a w środku może być pilot jakieś firmy zrobiony pod tą centralę)
Czy dokupiłeś sobie klucze oryginalne Audi i chcesz je dopisać.
Znajdź centrale napisz jak się nazywa.
Centrale możesz wprowadzić w stan serwisowy (nie będzie aktywował się alarm ) dopisać kluczyki możesz bez żadnych problemów (do dopisania nie trzeba wprowadzać jej w stan serwisowy)

Wygląda to tak. Kluczyki mam oryginalne Audi tzw. scyzoryki. Posiadam ich dwie sztuki. W środku są to też oryginalne elementy Audi a alarm to mam AMT auto forteca. Auto zawsze było otwierane za pomocą oryginalnych kluczyków Audi czyli tych scyzoryków.

_________________
2.5 V6 To Dopiero Idzie
Obrazek
Obrazek Piszę poprawnie po polsku
.
Moja NiuŃkA
Jestem optymistą, wiem to pewne kupię 2.5 Tdi BAU i to jest niezmienne.

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A6 C5] Problem z kluczykami
PostNapisane: 10.kwi.2012 12:03:26 
Użytkownik

Dołączył(a): 20.lut.2008 09:11:10
Posty: 192
Lokalizacja: Bieszczady
Witaj no jest wersja bezpilotowa fortecy.Możesz ją wprowadzić w stan serwisowy i szukać dalej przyczyny nie działania twoich oryginalnych pilotów .
Trzeba by sprawdzić czy wysyłają sygnał.
Jeśli masz vaga to da się to sprawdzić.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A6 C5] Problem z kluczykami
PostNapisane: 10.kwi.2012 12:44:26 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10.maja.2006 15:06:20
Posty: 516
Lokalizacja: Parczew
krzysztof125 napisał(a):
Witaj no jest wersja bezpilotowa fortecy.Możesz ją wprowadzić w stan serwisowy i szukać dalej przyczyny nie działania twoich oryginalnych pilotów .
Trzeba by sprawdzić czy wysyłają sygnał.
Jeśli masz vaga to da się to sprawdzić.

Tak posiadam VAG'a i byłbym wdzięczny za podpowiedź gdzie w VAGu sprawdzić czy piloty działają. Multimetrem sprawdzałem baterie w obu i są sprawne tzn mają -+3V.

Próbowałem wprowadzić alarm w stan serwisowy postępując zgodnie z instrukcją i dioda ma się świecić cały czas a u mnie non stop mruga :/. To wygląda tak, trzeba zamknąć drzwi, włączyć zapłon a potem jednocześnie nacisnąć dwa przyciski na pilocie do autofortecy i trzymać je przez 4 s po czym usłyszymy sygnał z syreny a dioda ma się stale świecić co oznacza wprowadzenie w tryb serwisowy. U mnie nie ma sygnału dźwiękowego bo wyłączyłem syrenę, ale to chyba nie ma nic do rzeczy ale za to dioda zamiast stale świecić szybko mruga.

Odnośnie tego elektryka on posiadał jakiś przenośny interfejs i on obsługiwał wszystkie auta także nie wiem jaki miał na nim program, ale to było coś ala urządzenia na stacjach diagnostycznych tylko w wersji mobilnej.

_________________
2.5 V6 To Dopiero Idzie
Obrazek
Obrazek Piszę poprawnie po polsku
.
Moja NiuŃkA
Jestem optymistą, wiem to pewne kupię 2.5 Tdi BAU i to jest niezmienne.

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A6 C5] Problem z kluczykami
PostNapisane: 10.kwi.2012 15:37:20 
Użytkownik

Dołączył(a): 20.lut.2008 09:11:10
Posty: 192
Lokalizacja: Bieszczady
Napiszę ci jak to sprawdzić vagiem tylko później wieczorem teraz nie bardzo mam czas , co do trybu serwisowego sprawdź PW .
A co do twoich baterii ile ich jest w pilocie jak dwie to powinno być trochę powyżej 6 volt.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A6 C5] Problem z kluczykami
PostNapisane: 10.kwi.2012 16:14:22 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10.maja.2006 15:06:20
Posty: 516
Lokalizacja: Parczew
krzysztof125 napisał(a):
Napiszę ci jak to sprawdzić vagiem tylko później wieczorem teraz nie bardzo mam czas , co do trybu serwisowego sprawdź PW .
A co do twoich baterii ile ich jest w pilocie jak dwie to powinno być trochę powyżej 6 volt.

Odczytałem PW. Są po dwa ogniwa do każdego pilota i pojedyncza bateria ma 3V. Ok będę czekał na podpowiedź z VAGiem :).

_________________
2.5 V6 To Dopiero Idzie
Obrazek
Obrazek Piszę poprawnie po polsku
.
Moja NiuŃkA
Jestem optymistą, wiem to pewne kupię 2.5 Tdi BAU i to jest niezmienne.

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A6 C5] Problem z kluczykami
PostNapisane: 10.kwi.2012 22:04:52 
Użytkownik

Dołączył(a): 21.sie.2008 08:22:45
Posty: 1210
Lokalizacja: Częstochowa
Krzystof - co Ty za glupoty piszesz?
Kluczyk dopisujesz do sterownika immobilaizera, a nie do jakiegos alarmu!

Levuss, jesli otwierasz "fizycznie" zamek drzwi kierowcy, a pozostale drzwi sie nie otwieraja, to sprawdz polaczenie kabla, lub zamek do roboty.
Ewentualnie, (bo ja wiedze to chyba C5 masz) pwoinienes miec modul komfortu. przekrec kluczyk i zobacz czy szyby sie otwieraaja i zamykaja.
Jesli nie, to albo zamek jest do wymiany, albo cos w nim nie laczy.

Zeby sprawdzic vagiem ile kluczykow jest zapisanych musisz znac pin do immo.
wchodzisz w 17 instrument, pozniej zakaldka Login wpisujesz swoj login z zerem na poczatku np 01234
pozniej opcja 10 Adaptation, powinien dzialac kalanl 21 i klikasz na READ wtedy wiesz ile masz zaprogramowanych kluczykow.

Proponuje Ci pozniej wpisac wartosc 0 i pozycji New Value i zatwierdzic. pozniej powtarzasz wszystko od poczatku i wpisujesz tyle ile masz pilotow (mowiles ze masz dwa). no i musi dzialac :)

_________________
A6 180/370 Quattro Tiptronic
A8 335/430 Quattro Tiptronic


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A6 C5] Problem z kluczykami
PostNapisane: 11.kwi.2012 05:59:45 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10.maja.2006 15:06:20
Posty: 516
Lokalizacja: Parczew
zegar napisał(a):
Krzystof - co Ty za glupoty piszesz?
Kluczyk dopisujesz do sterownika immobilaizera, a nie do jakiegos alarmu!

Levuss, jesli otwierasz "fizycznie" zamek drzwi kierowcy, a pozostale drzwi sie nie otwieraja, to sprawdz polaczenie kabla, lub zamek do roboty.
Ewentualnie, (bo ja wiedze to chyba C5 masz) pwoinienes miec modul komfortu. przekrec kluczyk i zobacz czy szyby sie otwieraaja i zamykaja.
Jesli nie, to albo zamek jest do wymiany, albo cos w nim nie laczy.

Zeby sprawdzic vagiem ile kluczykow jest zapisanych musisz znac pin do immo.
wchodzisz w 17 instrument, pozniej zakaldka Login wpisujesz swoj login z zerem na poczatku np 01234
pozniej opcja 10 Adaptation, powinien dzialac kalanl 21 i klikasz na READ wtedy wiesz ile masz zaprogramowanych kluczykow.

Proponuje Ci pozniej wpisac wartosc 0 i pozycji New Value i zatwierdzic. pozniej powtarzasz wszystko od poczatku i wpisujesz tyle ile masz pilotow (mowiles ze masz dwa). no i musi dzialac :)

Problem polega na tym, że czasami z kluczyka czyli mechanicznie zamykając drzwi szyby się domykają, ale działa to raz na 10.Zamykanie mechaniczne zawsze działa a otwieranie mechaniczne tak samo jak domykanie szyb załapie raz na 10. Czy posiadając pin z immo mogę zakodować kluczyki bez wkładania ich do zamka?. . Jak mówisz skoro awarii uległby zamek to ten d drzwiach kierowcy czy inne też mogą być uszkodzone?. Mam C5.

_________________
2.5 V6 To Dopiero Idzie
Obrazek
Obrazek Piszę poprawnie po polsku
.
Moja NiuŃkA
Jestem optymistą, wiem to pewne kupię 2.5 Tdi BAU i to jest niezmienne.

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A6 C5] Problem z kluczykami
PostNapisane: 11.kwi.2012 07:38:55 
Użytkownik

Dołączył(a): 20.lut.2008 09:11:10
Posty: 192
Lokalizacja: Bieszczady
Witaj
panie szanowny zegar nie wiem po co te wycieczki , może trochę ogłady jakieś
Cytuj:
Krzystof - co Ty za glupoty piszesz?

jak piszę to znaczy że wiem o czym

a jeśli chodzi oto
Cytuj:
Kluczyk dopisujesz do sterownika immobilaizera, a nie do jakiegos alarmu!


do immo to dopisujesz transpondery z kluczyka a nie piloty
napisałem żeby dopisał piloty do alarmu bo taki posiada(wersja z pilotami jak oryginały AUDI) i zmyliło mnie tylko to że jest to bez pilotówka (o czym nie napisał )


i jeszcze to
Cytuj:
Zeby sprawdzic vagiem ile kluczykow jest zapisanych musisz znac pin do immo.

wcale nie potrzebuje żadnego pinu znać aby zobaczyć ile ma zapisanych kluczy

Levuss uważaj na zabawę z pinem bo może się okazać że później to już laweta , napisałem ci jak sprawdzić te twoje piloty.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A6 C5] Problem z kluczykami
PostNapisane: 11.kwi.2012 08:20:10 
Użytkownik

Dołączył(a): 21.sie.2008 08:22:45
Posty: 1210
Lokalizacja: Częstochowa
Levuss napisał(a):
. Czy posiadając pin z immo mogę zakodować kluczyki bez wkładania ich do zamka?. . Jak mówisz skoro awarii uległby zamek to ten d drzwiach kierowcy czy inne też mogą być uszkodzone?. Mam C5.

Kluczyki koduje sie wkladajac je do stacyjki, a do zamka tylko po to by "pilotem" auto otwierac.
Nie sądze by awarii ulegly wszystkie zamki.

Mysle, ze kluczyki sa zakodowane, bo mozesz odpalic auto. Cos nie dziala w zamku, albo caly zamek, albo moze kostka sie cos nie styka?
Generalnie jak pisalem wczesniej, kluczyki sa raczej zakodowane, bo auto odpalasz. Przy probie dopisywania kluczyka, dopiszesz kluczyk do immo, ale z pilota auta nie otworzysz, musisz zostawic jeden kluczyk na zaplonie, drugim zas otwierac/zaamykac auto.
Ale u Ciebie cos musi nie stykac, skoro szyby sie nawet nie otwieraja.
Zdejmij boczek, trzyma sie na dwoch srubeczkach i zobacz co z tym zamkiem.



Procedura adaptacji, sprawdzona na C5

PROCEDURA ADAPTACJI KLUCZYKÓW DLA SAMOCHODU AUDI VW przy wykorzystaniu Interfejsu Vag Com w j.angielskim
Potrzebny jest :
interfejs VAG Com
kod immobilizera(powinien znajdować sie na przywieszce pod zdrapka przy plastikowym kluczyku)

Odpalić VAGa i wejść w:

[17 - Instruments]
[Login - 11] - podajemy pin, poprzedzony cyfra 0, jeżeli jest prawidłowy nie pojawia sie żaden komunikat, jeżeli jest nieprawidłowy mamy komunikat o niewłaściwym pinie.
Powinna zapalić się kontrolka od IMMO.
Następnie
[Adaptation - 10]
Wpisujemy 21 w "Channel Number"
[Read] widać ile kluczyków jest obecnie w pamięci
Wpisujemy 0 w pole "new value" -ta opcje wykasowuje obecnie zapamiętane kluczyki
[Test]
[Save]
W tym samym miejscu gdzie wcześniej wpisaliśmy 0,podajemy ile kluczyków chcemy zaprogramować,wiec jeżeli bedą to 2 to tyle wpisujemy
[Test]
[Save]

W tym momencie kluczyk który jest obecnie w stacyjce powinien sie zaprogramować,a kontrolka zgasnąć.

[Done, Go Back]
[Close Controller, Go Back - 06]

Wyłączamy zapłon,wkładamy kolejny klucz włączamy zapłon,kontrolka powinna w ciągu 2s zgasnąć

_________________
A6 180/370 Quattro Tiptronic
A8 335/430 Quattro Tiptronic


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A6 C5] Problem z kluczykami
PostNapisane: 11.kwi.2012 09:57:51 
Użytkownik

Dołączył(a): 20.lut.2008 09:11:10
Posty: 192
Lokalizacja: Bieszczady
Kolego czytaj ze zrozumieniem Levuss pisze że nie działa mu pilot

Cytuj:
Co się później okazało nie działa pilot zdalnego sterowania


Cytuj:
Auto odpala z jednego i drugiego kluczyka


sam napisałeś że

Cytuj:
Kluczyki koduje sie wkladajac je do stacyjki, a do zamka tylko po to by "pilotem" auto otwierac.


więc po co mieszasz mu w głowie z tym immo , przecież w ten sposób nie dopisze pilotów do centrali.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: