.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 25.kwi.2024 01:46:40

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [A4 B6 2001r. Sedan] Pompa centralnego zamka i moduł.
PostNapisane: 30.kwi.2012 13:06:31 
Użytkownik

Dołączył(a): 17.cze.2011 19:13:18
Posty: 33
Witam, postanowiłem zakupić sobie moduł domykania szyb (bez potrzeby trzymania wciśniętego przycisku na pilocie) i jak mi go przesłali to zbaraniałem, dodali do niego instrukcje ale ona też mi nic nie podpowiada (mogę jej skan przesłać na maila), instrukcja dotyczy A4 ale nie ma wyszczególnienia na B6. Najbardziej mnie zatrzymał punkt o pompie centralnego zamka, w instrukcji ona się powinna znajdować w głębi błotnika na dole jest przykryty gąbką. No i tu sie nasuwają moje dwa pierwsze pytania: czy B6 ma ów pompkę a jak tak to gdzie sie ona dokładnie znajduje i jak sie do niej dostać? Znalazłem jeszcze instrukcje montażu tego modułu w Passacie B5 i tam wpina się moduł w drzwiach kierowcy pod centralny zamek, może tak to powinno być podłączone?(również dysponuje skanem tej instrukcji)
Dziękuje z góry za pomoc i pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A4 B6 2001r. Sedan] Pompa centralnego zamka i moduł.
PostNapisane: 08.cze.2012 21:48:29 
Użytkownik

Dołączył(a): 17.cze.2011 19:13:18
Posty: 33
Rozwiązałem całkowicie problem!!!
Dla wszystkich którzy szukają odpowiedzi na temat domykania szyb w audi bez potrzeby trzymania wciśniętego przycisku na pilocie, nie ma takiej opcji fabrycznie w A4 B5/B6, VAG tu też nic nie pomoże, trzeba dokupić osobny moduł.
Na allegro jest porządny facet który sprzedaje takie cudeńka, cena jest banalna montaż jeszcze łatwiejszy a w razie ewentualnych problemów kontakt ze sprzedawcą jest doskonały.
Szukajcie na allegro użytkownika zaruwa81
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: