.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 04.maja.2024 10:31:19

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Audi A2 [1,4 2000] półka pod panelem klimatyzacji
PostNapisane: 02.cze.2012 15:53:19 
Użytkownik

Dołączył(a): 09.lut.2012 14:12:05
Posty: 20
witam, mam kolejny kłopot, wyciągnąłem panel klimatyzacji w celu dostania się do przekaźnika kierunkowskazów i oczywiście juz wiem gdzie on jest. pod panelem klimy, za półką, wnęką nad popielniczką. i nie było by problemu, gdyby był dostęp do tego przekaźnika, ale przeszkadza półka i jak tej półki się pozbyć, jak ją wyciągnąć, próbowałem ściągnąć ramkę, która znajduje się wokół tej półki, ale nie dało rady. może najpierw trzeba zdemontować popielniczkę? jeśli tak, to w jaki sposób wyciągnąć i popielniczkę i półkę?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Audi A2 [1,4 2000] półka pod panelem klimatyzacji
PostNapisane: 12.cze.2012 13:03:51 
Użytkownik

Dołączył(a): 19.mar.2011 14:16:17
Posty: 6
Lokalizacja: Otwock
Widzę że walczymy z tym samym. Ja zacząłem od półki ale pomimo tego że ją wyjąłem nie mogę wymontować przekaźnika. Muszę chyba wyjąć panel klimy żeby było więcej miejsca. Napisz jak go wymontowałeś.
Jeśli chodzi o półkę to najpierw musisz wyszarpnąć ramkę. Musisz ją pociągnąć do siebie. Siedzi dosyć mocno ale zachowująć ostrożność można ją zdjąć bez uszczerbku. Ja ściągnąłem ja palcami bez żadnych narzędzi. Jak już ją zdejmiesz to po prawej i lewej stronie masz takie blaszki które trzeba śrubokrętem odchylić do wewnątrz i wysunąć półkę.
A może już się z tym uporałeś to napisz jak to zrobić.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: