.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 12.maja.2024 14:44:21

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: non DX A3 2001r. jaka navi? jakie pliki?
PostNapisane: 12.sie.2012 13:02:16 
Użytkownik

Dołączył(a): 09.sie.2012 14:46:37
Posty: 3
Mam A3 z 2001r. z Monachium sprowadziłem, między zegarami mam navi strzałkową podobno zwaną non DX, między siedzeniami mam pokrętło do ustawień i cztery przyciski: nav, info, symbol auta i coś jeszcze (nie pamiętam). Mam jedną płytę jeszcze z Niemiec ale z mapką po niemiecku i mapą Niemiec, nic nie rozumiem, teraz w Polsce mi jest zbędna. Może szału nie ma w tej całej strzałkowej navi ale chciałbym odpalić mapę Polski (nie koniecznie z lektorem i po polsku - angielski może też być). Nagrałem TravelPilot DX mape Czech i Polski, zawartość płytki czyli pliki DAT i inne były podobne do tej co mam płytę jeszcze z Niemiec ale wciskam NAV i mam Bitte cd-rom uberprufen. Próbowałem już tez jakies menu PL wgrywac ale tez zero reakcji. Jak wciskam trzy klawisze te miedzy siedzeniami to wchodzi mi w jakies menu ukryte gdzie mam kalibrację, download update soft chyba i cos jeszcze. Soft udało mi się odczytac mam z roku 2000r. Bardzo proszę o pomoc przy odpaleniu czegokolwiek, proszę o prywatne maile, może jakieś odnośniki są do juz sprawdzonych map i nie tylko. Z komputerami problemu nie mam, ale aut nie rozgryzam, szczególnie tych navi. Proszę o pomoc. Dzięki wielkie.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: