.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 19.kwi.2024 04:24:57

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [ A6 C5 ] Szarpanie
PostNapisane: 13.sie.2012 12:14:06 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27.cze.2010 10:52:21
Posty: 95
Witam, mój problem polega na tym że auto mi szarpie przy wyższych obrotach silnika czyli 3tys obr,
na kompie wyskoczyły mi takie o to błędy,

BŁĄD 1
17978 P1570
ZABLOKOWANA JEDNOSTKA STERUJACAA

BŁĄD 2
17852 P1144
PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA-670 OTWARTY OBWÓD ZWARCIE DO MASY

I tak jeden z kolegów wprowadził mnie w błąd bo kazał mi wymienić czujnik ciśnienia paliwa, nie pomogła, błąd wykasowany problem pozostał, błąd powrócił z powrotem, wcześniej przeczyściłem "PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA"
niestety tylko błędu wtedy nie wykasowałem, ale przeczyszczenie nic nie pomogło, jeden z mechaników przez tel powiedział że może być jakaś nieszczelność w przewodach ciśnienia paliwa ale błędy nie wskazują na to miesce, i jestem jednym słowem w wielkiej D/. , Prosze o pomoc, juz 120zł poszło w cholerke na nie potrzebną część...
dodam jeszcze że odłączałem tę kostke od tego czujnika przepływomierza, tracił moc a szarpanie tak jak by dalej było, czy to komputer tak zapamietał?, czy nie powino szarpać wtedy?... POMOCY

Dodam że dziś byłem u znajomego mechanika podłączyliśmy znów pod kompa autko, na początku wyskoczył błąd 02 wtryskiwacza, błąd wykasowaliśmy, przejechalem sie, podłączylismy raz jeszcze i wszystko było ok błędu nie było, lecz to nic nie pomogło dalej szarpie, czy jezeli zawór EGR jesli jest zapchany i ufajdany w oleju może coś mieć to do tego szarpania... Prosze o pomoc

_________________
Audi A6, 1.9 131km, 2001r


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: