.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 24.kwi.2024 17:43:00

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [Inne] Nie działają tylne głośniki i subwoofer A3 1.8T
PostNapisane: 11.wrz.2012 22:33:40 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10.wrz.2012 23:14:17
Posty: 9
Lokalizacja: DTR
Auto: A3 8L 1.8T
Witam,

Od dwóch tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem audi a3 8L. Po przebojach z odkodowaniem radia becker jakie jest w nim zamontowane, zauważyłem inny drażniący problem. Nie działają w ogóle tylne głośniki oraz subwoofer. Widziałem już kilka tematów ale nie odnośnie mojego modelu auta. (nie wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie)

Sprawa o tyle jest dziwna gdyż cała instalacja jest zrobiona bardzo konkretnie. Poprzedni właściciel zamontował radio Becker Indianapolis Pro i generalnie jest kompletna instalacja, wszystkie kabelki i wtyczki podłączone, została 1 duża (największa) czerwona wtyczka która wisi na jednym kabelku i mała niebieska na grubym kablu... (podejrzewam że od zmieniarki której niestety nie mam). Niektórzy mieli te problemy i sprawdzali bezpieczniki, czy wzmacniacz w subie jest sprawny itd. Ja jako totalny laik proszę was bardzo drodzy forumowicze o pomoc w tym temacie co po kolei powinienem posprawdzać. Jestem przekonany że ten temat pomoże innym gdyż nie znalazłem takiego który wyjaśniłby i rozwiązał problem od A do Z.

Zastanawiam się jeszcze czy taki moduł nie rozwiązuje tematu gdyż czegoś takiego nie mam http://allegro.pl/modul-audi-a3-a4-a6-a ... 16932.html a widze miejsce na ta czerwona wtyczke z tym ze u mnie wisi na jednym kabelku... (jutro porobie zdjęcia i powrzucam).

Bardzo mi zależy na rozwiązaniu problemu gdyż dobrze odsłuchiwana muzyka w moim aucie jest bardzo dla mnie ważna. (maniak... co poradzić)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [Inne] Nie działają tylne głośniki i subwoofer A3 1.8T
PostNapisane: 11.wrz.2012 22:42:24 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19.wrz.2009 20:43:05
Posty: 5982
Lokalizacja: 51°12'N; 17°23'E - Oleśnica
wg. mnie właśnie czegoś takiego ci brakuje... ale skoro ktoś przerobił instalkę po swojemu to może być problem. wrzuć te zdjęcia.

_________________
`03 MB W211 320 CDI
`02 Audi A6 Avant 2.7T ARE, quattro, MT + LPGTech + koksu 2012-2016
`92 Audi 100 C4 Avant 2.6 ABC+Stag 300 Plus -2008-2012

Obrazek Piszę poprawnie po polsku, ty też pisz poprawnie po polsku, chyba, że nie robi Ci różnicy, że robisz komuś laske, a nie łaskę


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [Inne] Nie działają tylne głośniki i subwoofer A3 1.8T
PostNapisane: 11.wrz.2012 22:54:07 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10.wrz.2012 23:14:17
Posty: 9
Lokalizacja: DTR
Auto: A3 8L 1.8T
Nie jestem do końca pewny czy ona została przerobiona na tyle aby problem był ogromny gdyż ani się na tym nie znam, ani nie mam innej sztuki aby cokolwiek porównać... Wszystko wygląda bardzo profesjonalnie zmontowane... rano zrobię zdjęcia jak podłączony jest subwoofer i wtyczek do podłączenia radia.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [Inne] Nie działają tylne głośniki i subwoofer A3 1.8T
PostNapisane: 11.wrz.2012 23:07:56 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19.wrz.2009 20:43:05
Posty: 5982
Lokalizacja: 51°12'N; 17°23'E - Oleśnica
ja miałem w swojej secie podrutowaną przez turasa kostkę i radio na sztukę. jakie było takie było ale importując auto nie wyobrażam sobie jechać 800km bez radia. tak było u mnie. wracając do meritum, polutowałem kostkę tak jak niemce wyprodukowały, tzn. przewodzik do przewodzika zgodnie z kolorami, zamówiłem podobne ustrojstwo na alegroszu i podpiąłem to wszystko zusammen do kupy i od tej pory wszystkie głośniki banglają....mówię tutaj o Audi 100, ale twój samochód jest z tej samej dekady więc jest wysokie prawdopodobieństwo, że będzie podobnie.

_________________
`03 MB W211 320 CDI
`02 Audi A6 Avant 2.7T ARE, quattro, MT + LPGTech + koksu 2012-2016
`92 Audi 100 C4 Avant 2.6 ABC+Stag 300 Plus -2008-2012

Obrazek Piszę poprawnie po polsku, ty też pisz poprawnie po polsku, chyba, że nie robi Ci różnicy, że robisz komuś laske, a nie łaskę


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [Inne] Nie działają tylne głośniki i subwoofer A3 1.8T
PostNapisane: 11.wrz.2012 23:29:24 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10.wrz.2012 23:14:17
Posty: 9
Lokalizacja: DTR
Auto: A3 8L 1.8T
Cicho liczę na to że zakończy się na zakupie tego modułu :) nie pozostaje nic innego jak porobić zdjęcia i wrócić do tematu o normalnej porze :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: