.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 27.kwi.2024 03:49:10

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [a8 d2 `97] pare problemow z elektryka m.in. grzanie tylnej
PostNapisane: 08.mar.2013 18:45:18 
Użytkownik

Dołączył(a): 03.sie.2006 13:31:17
Posty: 270
Lokalizacja: kraków
Witam, drodzy klubowicze, nie dziala mi podgrzewanie tylnej szyby ani lusterek. Sprawdzalem bezpiecznik jest ok. Przycisk sie podswietla. Do tego ustrojstwa jest orzekaznik? Ew.gdzie szukac przyczyny. Nasteona sprawa oswietlenia wnetrza. Przy itwieraniu drzwi kierowcy jest ok, natomiast pozostale drzwi-swiatelka regularnie rozjasniaja sie i sciemniaja...
Nastepna kwestia-otwieranie bagaznika przyciskiem na slupku kierowcy rowniez nie dziaka. Podswietlanie nawiewow to musze sprawdzic czy w ogole jest bo tez nie swieci. Cale wnetrze mam od S8.

Klubowicze, nikt nie pomoże? nie naprowadzi mnie od czego zaczać?

Dzisiajborobwalem troszke pogrzebac orzy instalacji. Odnosnie oswietlenia wnetrza. Przy otwieraniu drzwi kierowcy zapalaja sie lameczki sufitowe lecz nie ma oswietlenia w drzwiach i pod nogami. Po otwarciu drzwi oasazera swieca sie drzwi i cale wnetrze. Gdy otwieram ktore kolwiek tylne drzwi swiatelka sufitowe mrugaja ( tyka orzekaznik 382) nie swieca sie lampki w drzwiach. Juz sam nie wiem gdzie szukac.

Kolejna kwestia-oswietlenie bagaznika rowniez nie dziala.

Wszystki zaroweczki sprawne, fis pokazuje otwarcie kazdych drzwi lacznie z klapa bagaznika.
Ogrzewanie tylnej szyby i kusterek dalej nue dziala.

_________________
80 B3 1.8s (90 kM gazniczek) XI.1989 u ojca
A6 C4 2.8 AAH 174KM Quattro automat 1995 - gdzieś tam jeździ
A8 D2 4,2 300KM quattro automat - aktualnie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [a8 d2 `97] pare problemow z elektryka m.in. grzanie tyl
PostNapisane: 09.mar.2013 10:58:05 
Użytkownik

Dołączył(a): 03.sie.2006 13:31:17
Posty: 270
Lokalizacja: kraków
A i szukam jeszcze do czego jest orzekaznik 147 w bagaznuku obok pompki centralnego zamka-u mnie zardzewialy i pewnie nie dzialajacy.

Odnosnie oswietlenia drzwi- jak podam do lampek mase to swieca. Gdzie szukac przyczyny???
Dzisiaj dodatkowo przestaly dzialac spryskiwacze szyby-wogole nie slychac pompki. Sprawdzone wszystkie bezpieczniki na slupku pasazera

_________________
80 B3 1.8s (90 kM gazniczek) XI.1989 u ojca
A6 C4 2.8 AAH 174KM Quattro automat 1995 - gdzieś tam jeździ
A8 D2 4,2 300KM quattro automat - aktualnie


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: