.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 04.maja.2024 16:33:24

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: AUDI A4 1.8 20V B5 AVANT 2001R - centralny zamek
PostNapisane: 30.sie.2013 13:58:03 
Użytkownik

Dołączył(a): 05.gru.2012 07:31:19
Posty: 25
Lokalizacja: Pilawa
Auto: Audi A4 1.8 20V
Witam,ponawiam temat z moim centralnym zamkiem, ponieważ nadal go nie rozwiązałem ,auto fabrycznie nie było wyposażone w pilota do otwierania drzwi tylko jak kluczyk włożyłem do zamka to zamykało wszystkie drzwi albo otwierało i jak zapomniałem zamknąć okien to też po zamknięciu drzwi po chwili domykało okna. Dlatego kupiłem centralny zamek firmy exus ,do zainstalowania centralnego korzystałem z uniwersalnego schematu tego zamka dołączonego do niego,natomiast przewody , w które się wpiąłem w auto znalazłem w necie. Na początku wszystko działało prawidłowo ,po jakimś czasie przestało otwierać drzwi z pilota ale jak wkładałem kluczyk do zamka to otwierałem wszystkie drzwi , wykluczyłem uchodzenie powietrza ,sygnały z centralki też wychodzą . Przypuszczam że materiały z internetu ,z których korzystałem są nie dokładnie pod moje auto. Może ktoś na forum podpinał sobie centralny zamek i ma może prawdziwe informacje w które przewody należy się wpiąć z centralnym zamkiem. Z góry dziękuję za pomoc.Pozdrawiam.Andrzej.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: