.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 03.maja.2024 18:08:13

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [AUDI 80 B3] - Wymiana korbki na elektryke?
PostNapisane: 20.lis.2013 20:33:49 
Użytkownik

Dołączył(a): 18.lis.2012 16:26:23
Posty: 8
Auto: AUDI 80 B3 1.8S PM
Witam. :) Zacznę od tego, że zakupiłem ostatnimi czasy przepiękną i niespotykaną już Audiczkę 80 B3 Special Edition. :) Poprzedni właściciel wymienił całe boczki razem z wewnętrznymi blachami na parapety z B4, te 1 typu z małymi kieszeniami bez głośników. Chciałbym dołożyć elektryczne szyby i lusterka i chciałem się Was zapytać, czy wystarczy że wymienię same rączki i dołożę silniczki czy muszę wymieniać całe parapety z przodu pod elektrykę? Dodam, że chce mieć pół elektrykę i z tego co mi się wydaje to rączki z przyciskami są w parapetach identyczne jak rączki w parapetach "na korbkę". :P Ktoś już może coś takiego robił? ;) Będę wsadzał głośniki w drzwi przednie i pomyślałem, że przy okazji wsadzę elektrykę. :) Druga sprawa jest taka, że mam przeciwmgielne przednie i tylne i można je załączyć tylko razem wciskając przycisk od tylnych i dopiero wtedy świecą się przyciski a na wyłączonych są zgaszone... Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: