.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 26.kwi.2024 08:19:50

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [A6 C5 2.5TDI] Problem z klimatronikiem
PostNapisane: 17.maja.2014 13:11:23 
Użytkownik

Dołączył(a): 30.lis.2012 19:33:16
Posty: 15
Lokalizacja: Poznań
Auto: Audi A6 C5 quattro grzechotnik
Witam,
Mam mały problem z klimatronikiem, raz chodzi ładnie, a nieraz ma takie zawiechy typu, przestaje wiać ze środkowych kratek niezaleznie od jakichkolwiek ustawień, i w tym samym czasie np, jak mialem na 21 stopni i daje na low to wieje ciepłym, czasami wystarczy zgasić i zapalić silnik i wszystko wraca, obiło mi się o uszy, że dane ustawień klimatronika zapisują się w kluczyku, nie wiem czy to prawda? i jak ma się do tego np słaba bateria w kluczyku.
Drugi mój problem to brak podświetlenia przycisków klimatronika, są tylko podświetlone wyświetlacze, podmiana włącznika świateł nic nie daje.
błędy jakie wyskakują to:
01272 - Silnik krokowy centralnej klapy nadmuchu powietrza/zablokowany albo brak napięcia/stały
00716 - Położenie klapy nawiewu recyrkulacji/zablokowany/albo brak napięcia/stały
01274 - Silnik krokowy klapy prędkości własnej/zablokowany albo brak napięcia/nieciągły
01592 - Czujnik jakości powietrza/obwód nieprawidłowy/stały
00538 - Napięcie odniesienia/zwarcie z biegunem dodatnim/nieciągły
Dodam, że gdy podmienię klimatronik bez zakodowania go, to podświetlania dalej nie ma (diody są sprawne w teście segmentów wyświetlacza podświetla się wszystko), błędy są takie same, ale utrzymuje klimat jakby lepiej,
Proszę o pomoc i z góry dziękuje Kamil


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot], Mariojr i 39 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: