.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 07.maja.2024 14:08:39

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 01.paź.2006 20:00:39 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.sie.2006 20:28:04
Posty: 19
Lokalizacja: czyzowice woj. Śląskie
Witam Kolegów
Zazdrość to niestety cecha która nie powinna mieć miejsca na takim zacnym Forum jakim jest AKP.
Powinniśmy pogratulować chłopakowi trafnego wyboru jakim jest A8 , a nie spekulować czy stać go na utrzymanie czy nie.
LPG wydaje mi się jak najbardziej celowe . Akcyza (characz jaki ściąga z nas 4 czy tam 5 rzeczpospolita) jest wtedy mniejszy niż na bęzynkę , niewspółmierny do komfortu jazdy.
To tylko moja skromna opinia i nikogo nie zamierzam obrażać. Sam miałem Audi 80 1,8 na gazie , przejechałem około 160 000 km. Jest to kupa forsy w kieszeni porównując LPG do bęzyny.
Teraz mam A6 C4 2,5 TDI i uważam że tak jak moje poprzednie Audiki , a było ich : A80 z 1978 , A81 Coupe z 1981 , A80 z 1988 r. Nadal mam Auto takie jak mi się podoba i mam komfort taki na jaki mnie stać niezależnie na czym jadę , byle bezpiecznie i zawsze dojechać do celu.
Pozdrawiam wszystkich szanownych Klubowiczów.
I sory za błędy jakby jakieś minęły mojej uwadze.
Acha i jeszcze jedno : a więc kwestia ubezpieczenia OC , dlaczego moje 2,5 TDI (Varta) jest tańsze od byłego A80 1,8 na Gazie (PZU) o jakieś 100 zł na rok ? .czy kryteria w ocenie OC i wypadkowości są logiczne co do pojemności czy mozliwości wyrządzenia innym większych strat , czy jest to wskaźnik łatwego szmalu nabytego od "bogatych" właścicieli aut o silnikach z "górnej półki".
I co za tym idzie : "jak cie stać na taki wózek to i my też będziemy doić jak się da i myślimy że nie będzie to dla ciebie aż taki problem"


Ostatnio edytowano 01.paź.2006 20:55:25 przez TJordan, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.paź.2006 20:54:13 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.lut.2006 13:33:28
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
TJordan napisał(a):
Witam Kolegów
Zazdrość to niestety cecha która nie powinna mieć miejsca na takim zacnym Forum jakim jest AKP.
Powinniśmy pogratulować chłopakowi trafnego wyboru jakim jest A8 , a nie spekulować czy stać go na utrzymanie czy nie.
LPG wydaje mi się jak najbardziej celowe . Akcyza (characz jaki ściąga z nas 4 czy tam 5 rzeczpospolita) jest wtedy mniejszy niż na bęzynkę , niewspółmierny do komfortu jazdy.
To tylko moja skromna opinia i nikogo nie zamierzam obrażać. Sam miałem Audi 80 1,8 na gazie , przejechałem około 160 000 km. Jest to kupa forsy w kieszeni porównując LPG do bęzyny.
Teraz mam A6 C4 2,5 TDI i uważam że tak jak moje poprzednie Audiki , a było ich : A80 z 1978 , A81 Coupe z 1981 , A80 z 1988 r. Nadal mam Auto takie jak mi się podoba i mam komfort taki na jaki mnie stać niezależnie na czym jadę , byle bezpiecznie i zawsze dojechać do celu.
Pozdrawiam wszystkich szanownych Klubowiczów.
I sory za błędy jakby jakieś minęły mojej uwadze.


apropos siedzę i gram na giełdzdzie i kazdy z nas kierowców tankuje czy napełnia żeby jezdzic, nie wiem czy zdajecie sobie sprawę że baryłka ropy spoadła z 80 do 62 $
http://stooq.pl/q/?s=sc.f&d=20060927
, a baryłka ma nie mniej nie wiecej niż 159 l
jak ktoś sobie zrobi rachunek 62$ *3,14 zł
co daje 194 zł za 159 l beny, jak patrze ile to państwo na tymn zarabia to też mi sie serce kraje że nie ma u nas usa ale co porodzić ? :-)
ja nie krytykuje ciesze sie że ktoś kupił a8 super samochód ale mam takie i nie inne zdanie na ten teamt a jak by nie było jest to forum wieć każdy wyraża sie na interesujacy go temat na który uważa że ma coś do powiedzenia. Jeśli komus to pomorze nawet nowe s8 2006 jak zrobi na gaz prosze bardzo, bo w tym kraju ludzie nic innego nie robią jak oszczedzają i marudzą że jest cięzko , tacy są polacy i widac to dopiero po odwiedzeniu zagranicy haolandii niemiec, gdzie nikt nie narzeka ale jka ma 50 koła nie kupuje a8 i sępi tylko golfa 4ke z 2003 i jezdzi a jak ma na to to bierze s8 2006

_________________
-----------
Hood'y

S8 2000r XII = 397 KM (tak już sobie zrobił porzedni własciciel ...) :-) co ja pocznę :-) szukam hamowni tak swoją droga do sprawdzenia pomimo jakis papierków z dokumentacją po niemiecku


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.paź.2006 21:28:02 
Klubowicz

Dołączył(a): 23.lip.2003 14:08:34
Posty: 893
Lokalizacja: k.Radomia
Przewaznie ci co nie oszczedzaja gowno maja :peace:
jak widac nie tylko u nas gazuja eski
http://video.google.com/videoplay?docid ... 44969&q=s8

_________________
A8 4.2


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.paź.2006 21:59:08 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.lut.2006 13:33:28
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
necro napisał(a):
Przewaznie ci co nie oszczedzaja gowno maja :peace:
jak widac nie tylko u nas gazuja eski
http://video.google.com/videoplay?docid ... 44969&q=s8

ci importowali samochód z Polski :-)

_________________
-----------
Hood'y

S8 2000r XII = 397 KM (tak już sobie zrobił porzedni własciciel ...) :-) co ja pocznę :-) szukam hamowni tak swoją droga do sprawdzenia pomimo jakis papierków z dokumentacją po niemiecku


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.paź.2006 22:14:59 
Użytkownik

Dołączył(a): 31.maja.2006 07:37:22
Posty: 103
Lokalizacja: Bielsko-B
Hoody, jak tak czytam twoje wypociny to sie zastanawiam czy czasem nie pomyliles Audi Klubu z jakims Busines Klubem (oby nie Eurobisnes ...) czy Wy czasem nie przesadzacie z tymi samochodami??? ...juz mam dosc czytania ..A8... stac czy nie stac.. gazowac czy srac.. suche paliwo (w koncu benzyna sie spala a nie gotuje..)czy w tym Klubie nie macie nic innego do roboty, a moze wiekszosc uwaza ze to jakies szczegolne auta dla wybrancow?? a czym to niby sie ci wybrancy odznaczaja?? mala fujarka??
najpierw piszecie ze wszystko kosztuje po 2000 a potem ze opona za 500 to droga sprawa... jakas hipokryzja to panuje.. (o ile wiesz/cie co to znaczy)

przeciez to k... normalne auto, moze troche drozsze w utrzymaniu ale przeciez nie wszystko trzeba robic w ASO gdzie wszystko jest 3x drozsze tylko z nazwy... jak cie stac to sie ciesz, a innym daj spokoj - to tez typowo polskie, ze nikt nie zajmuje sie swimi sprawami, a tylko zaglada na innych.. nawet nie wiesz jak mnie cieszy gdy jade na stacje zatankowac gaz i widze tych zadumanych w sobie ludzi gdy tankuja paliwo a licznik zawsze pokazuje ponad 2x tyle co moj :peace: - za dume tez trzeba placic, i za dupe na wysokosci...

juz to pisalem gdzie indziej, ale nie nasza wina ze zapierdala sie w tym kraju a nic sie z tego nie ma (przynjamniej wiekszosc)- gdyby nas przeniesc do innych bogatszych krajow, to pewnie wykupilibysmy innych... i taka A8 raz na rok kupowalbym dla mojego synka zeby sobie pojezdzil na podjezdzie... a sam mialbym Maibacha lub inne gowno dla bogatych, ktorzy sraja kasa...

proponuje zamknac ten temat bo staje sie nadwyraz nudny, a tych co maja problemy emocjonalno - finansowe zeby zmienili forum.... bo poco tu zagladac - zeby przeczytac jakie opny kupic, jaki olej wlac, jakie klocki, swieczki, amortyzator - JEDZCIE DO ASO TAM WAM ZROBIA BEZ WASZEJ WIEDZY ALE ZA TO ZAPLACICIE - BO WAS STAC :704:

_________________
A8 4,2 quattro '96 - aktualnie do sprzedania
Obrazek
Audi A4 1,8 kombi 96
no i.. Renault Espace - szkoda że Audi takiego czegoś nie zrobiło


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.paź.2006 22:40:18 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.lut.2006 13:33:28
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
jaano napisał(a):
Hoody, jak tak czytam twoje wypociny to sie zastanawiam czy czasem nie pomyliles Audi Klubu z jakims Busines Klubem (oby nie Eurobisnes ...) czy Wy czasem nie przesadzacie z tymi samochodami??? ...juz mam dosc czytania ..A8... stac czy nie stac.. gazowac czy srac.. suche paliwo (w koncu benzyna sie spala a nie gotuje..)czy w tym Klubie nie macie nic innego do roboty, a moze wiekszosc uwaza ze to jakies szczegolne auta dla wybrancow?? a czym to niby sie ci wybrancy odznaczaja?? mala fujarka??
najpierw piszecie ze wszystko kosztuje po 2000 a potem ze opona za 500 to droga sprawa... jakas hipokryzja to panuje.. (o ile wiesz/cie co to znaczy)

przeciez to k... normalne auto, moze troche drozsze w utrzymaniu ale przeciez nie wszystko trzeba robic w ASO gdzie wszystko jest 3x drozsze tylko z nazwy... jak cie stac to sie ciesz, a innym daj spokoj - to tez typowo polskie, ze nikt nie zajmuje sie swimi sprawami, a tylko zaglada na innych.. nawet nie wiesz jak mnie cieszy gdy jade na stacje zatankowac gaz i widze tych zadumanych w sobie ludzi gdy tankuja paliwo a licznik zawsze pokazuje ponad 2x tyle co moj :peace: - za dume tez trzeba placic, i za dupe na wysokosci...

juz to pisalem gdzie indziej, ale nie nasza wina ze zapierdala sie w tym kraju a nic sie z tego nie ma (przynjamniej wiekszosc)- gdyby nas przeniesc do innych bogatszych krajow, to pewnie wykupilibysmy innych... i taka A8 raz na rok kupowalbym dla mojego synka zeby sobie pojezdzil na podjezdzie... a sam mialbym Maibacha lub inne gowno dla bogatych, ktorzy sraja kasa...

proponuje zamknac ten temat bo staje sie nadwyraz nudny, a tych co maja problemy emocjonalno - finansowe zeby zmienili forum.... bo poco tu zagladac - zeby przeczytac jakie opny kupic, jaki olej wlac, jakie klocki, swieczki, amortyzator - JEDZCIE DO ASO TAM WAM ZROBIA BEZ WASZEJ WIEDZY ALE ZA TO ZAPLACICIE - BO WAS STAC :704:


odbieram Twoje wypociny jako użalanie się nad sobą ??!! czy dobrze ? bo w takich charakterze to napisałeś. Co zanczy czy wy ? Piszesz do mnie czy do "wy" bo to też było by fajnie sprecyzować.
To że umiesz czytać cieszy mnie bardzo że stać było twoich rodzićów na buty żebyć mógł uczęśzczać do szkoły podstawowej i nabierać wprawy w wypowiedziach. Akceptowałeś jakiś inny regulamin zakładając konto na audiklub.org ? Musisz czytać wszystko współczuje Tobie bo ja wyrywkowo parę tematów które mnie interesują, choć mogę dopisać w podobnym charakterze do co 3ciego teatu na foruim w tonie Twojhego posta "mam dosyć" dla licznika :-) postów, czego nie czynię :-)

Co do hipokryzji, z tego co widzę to byłą mowa o ok 800 zł za zmiową a ktoś napisał że "dobre" używki sa po 120, (jak już masz a8, podziel sie jakimiś informacjami że ten ma rację a ten nie, znudzoonym być najłatwiej)

Mam rozumieć że jednak do końca sam nie rozumiesz terminu hipokryzja, bo musiałbym założyc gaz w s8 a potem pisać że wszyscy którzy zakładają to amatorzy , do czego nie masz żadnych podstaw, mam swoje zdanie i je wyrażam
a dla Ciebie cytat

"Hipokryzja (od gr. hypokrisis, udawanie, hipokryzja) - zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych.

Hipokryzja może się przejawiać na następujące sposoby:

* oficjalne głoszenie przestrzegania określonych zasad moralnych i jednoczesne ich "ciche" łamanie, gdy nikt ważny tego nie widzi (np. głoszenie przez polityka, że walczy z korupcją i jednoczesne branie przez tego polityka po cichu łapówek),

* stosowanie różnych, sprzecznych wzajemnie zasad moralnych przy różnych sytuacjach (np. wymaganie od dzieci, żeby nie piły alkoholu i jednoczesne upijanie się samemu),

* wymyślanie rozmaitych teorii, które w pokrętny sposób tłumaczą stosowanie różnych norm moralnych przy różnych sytuacjach (np. głoszenie, że zabijanie dzieci wroga w czasie wojny jest dobre dlatego, że wróg ten popełnił wcześniej zbrodnię mordując nasze dzieci),

* tworzenie obszarów tabu - czyli spraw, o których się nigdy nie rozmawia publicznie; zazwyczaj są to sprawy, które w świadomości wielu ludzi są niemoralne, ale są lub były jednocześnie masowo praktykowane.

Hipokryzja jest stałą cechą ludzkich społeczeństw. Wynika ona z jednej strony z konfliktu między indywidualnym interesem poszczególnych osób i normami moralnymi panującymi w danym społeczeństwie, a z drugiej strony z konfliktu między normami obyczajowymi i moralnymi."

Wiec może mi wyjaśnisz w którym momencie dopuszczam się w/w ?
bardziej pasuje inne określenie
"Weredyk (od łac. vere, prawdziwie, i dicere, mówić) - osoba, która ma zwyczaj mówić bliźnim to, co myśli (prawdę), prosto w oczy. Przeciwieństwo hipokryty."
więc troche niedoczytałeś, co oznacza że czytasz za mało tam gdzie trerzba, tak jak i w dzieciństwie za mało było jak widzę eurobiznessu :-)
Przykro mi że Cie nie stać, każdy jest kowalem swojego losu, co z tego że jakiś Hoody wyśmieje Twoje auto na parkingu czy na stacji ? Bądź dumnym GAZOWNIKIEM przecież jesteś oszczedny masz fajny samochód i jakoś kole Cię w oko że ktoś może się z Ciebie śmiać ! takie życie.
ps. "a moze wiekszosc uwaza ze to jakies szczegolne auta dla wybrancow?? a czym to niby sie ci wybrancy odznaczaja?? mala fujarka?? "

Wspólczuję Ci jako wybrańcowi małej fujarki, ale o ile w finansowych sprawach mogę Ci dopomóc jak zainwestować żebyś miał na benę o tyle w tym przypadku pozostaję bezsilny.
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

_________________
-----------
Hood'y

S8 2000r XII = 397 KM (tak już sobie zrobił porzedni własciciel ...) :-) co ja pocznę :-) szukam hamowni tak swoją droga do sprawdzenia pomimo jakis papierków z dokumentacją po niemiecku


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.paź.2006 23:28:26 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14.wrz.2006 20:25:28
Posty: 119
Lokalizacja: Gdynia
Hoody napisał(a):
(..) w tym kraju ludzie nic innego nie robią jak oszczedzają i marudzą że jest cięzko , tacy są polacy i widac to dopiero po odwiedzeniu zagranicy haolandii niemiec, gdzie nikt nie narzeka (..)


Polska to nie Niemcy czy Holandia, gdzie pracujac za najnizsza pensje stac czlowieka na to, na co w Polsce trzeba tyrac w pocie czola. To normalne, ze czlowiek szanuje ciezko zarobione pieniadze. Po co przeplacac dwukrotnie za paliwo? Totalnie nie potrafie zrozumiec czego czlowiek mialby sie wstydzic tankujac LPG do jakiego kolwiek samochodu?

_________________
---
Pozdrawiam
Zdzisiu


było: Audi 100 C4 2.8 Quattro Avant '94 Sekwencja
było: Audi A6 C4 2.8 Quattro Avant '96 Sekwencja
jest: szukam...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.paź.2006 23:34:18 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.lut.2006 13:33:28
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
Zdzisiu napisał(a):
Hoody napisał(a):
(..) w tym kraju ludzie nic innego nie robią jak oszczedzają i marudzą że jest cięzko , tacy są polacy i widac to dopiero po odwiedzeniu zagranicy haolandii niemiec, gdzie nikt nie narzeka (..)


Polska to nie Niemcy czy Holandia, gdzie pracujac za najnizsza pensje stac czlowieka na to, na co w Polsce trzeba tyrac w pocie czola. To normalne, ze czlowiek szanuje ciezko zarobione pieniadze. Po co przeplacac dwukrotnie za paliwo? Totalnie nie potrafie zrozumiec czego czlowiek mialby sie wstydzic tankujac LPG do jakiego kolwiek samochodu?


nie chodzi o wstydznie każdy robi co chce a jak go inni postrzegają to juz na to zbyt wiele nie poradzi. W Polsce ludzie narzekaja i nie szanuja pracy mam żone jako kierownika w odz. sprzedaży bezpośr kart kredytowych jednego z największych pl banków i przychodza na 50 osób 48 debili którym nie zalęzy sie nie chce i sie nai nadają a pragne nadminić ze sa same osoby z wyższym wymagane, dopiero za parę E ludzie pracują i musza być sponiewierani żeby docenić pracę.
Jeśli chodzi o moje zdanie od średniowecza ten kraj był żle rzadzony i planowany i nawet z tego ze wygrliśmy wojnę - nie pomogło bo to my wygraliśmy a nie niemcy i co ? :-) ale to zupełnie na marginesie :-)

_________________
-----------
Hood'y

S8 2000r XII = 397 KM (tak już sobie zrobił porzedni własciciel ...) :-) co ja pocznę :-) szukam hamowni tak swoją droga do sprawdzenia pomimo jakis papierków z dokumentacją po niemiecku


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.paź.2006 09:32:09 
Klubowicz

Dołączył(a): 23.lip.2003 14:08:34
Posty: 893
Lokalizacja: k.Radomia
Ostanio jechalem z kumplem s-klasa takze na lpg i na stacji z boku jakis łepek tankował ON do golfa,oczywiscie zaczal sie pytac ile pali itp. na koncu stwierdził ze on nigdy by nie załozyl gazu do takiego auta,na co kumpel odpowiedzial i dlatego ty jezdzisz golfem a ja s-klasa
Pozniej został ominiety na trasie jego kopcacy przy 190km/h klekot i to na tyle :)

_________________
A8 4.2


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.paź.2006 10:41:00 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21.wrz.2005 20:03:57
Posty: 231
Lokalizacja: okolice LUBLINA
Auto: Audi
PANOWIE trochę tolerancji ,dziś A8 kupujemy juz od 15 tys złotych. Są bogacze którzy kupują BMW LUB A8 i są audimaniacy i odwieczni marzyciele o AUDI.
Jako użytkownik ósemek......Wypowiem się i ja na temat gazu,i nie widzę tu żadnych przeciwskazań , jak ktoś sie z tym żle czuje to niech sobie jeździ na paliwie. Moje samochodziki / A8 300KM i S8 360KM/ oba chodzą na sekwecji i wogóle mi to nie pszeszkadza :peace: jak ktoś nie liczy złotówek,niech zacznie liczyć euro :diabel:

A to moje LPG :peace:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0d8 ... 2a1ca.html

_________________
AUDI -Absolutnie Uwiedziony Doskonałością Ideału


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.paź.2006 10:47:39 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21.wrz.2005 20:03:57
Posty: 231
Lokalizacja: okolice LUBLINA
Auto: Audi
a zapomniałem..........PATRYK jak będziesz miał jakieś pytania co do eksploatacji A8 śmiało pytaj , a z każdej teori i TEORETYKÓW wyciagaj wnioski dla siebie,i układaj w całość ważną dla siebie. ;-)
POZDRAWIAM I ŻYCZĘ ZADOWOLENIA I MIŁEJ JAZDY :peace:


.............................bo ja kocham swoje Audi :diabel:

_________________
AUDI -Absolutnie Uwiedziony Doskonałością Ideału


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.paź.2006 12:53:32 
Użytkownik

Dołączył(a): 31.maja.2006 07:37:22
Posty: 103
Lokalizacja: Bielsko-B
Hoody - nie mozliwe - zgdzam sie z toba co do ostatniej twojej wypowiedzi!!

co do moich rodzicow - to na szczescie stac ich bylo na te chinskie tramki za komuny zebym mogl chodzic do szkoly i nawet skonczylem ich kilka(pewnie wbrew twojej logice) i podziwiam ich za to ze nie wpisali sie do partii mimo ze mogli i byli naklaniani do tego i dzieki temu by awansowali i pewnie moglbym nawet chodzic w 501kach codzien w innych - ale tego nie zrobili jak inne k..wy w tym kraju.. (to juz nie do cibie bo cie nie znam)..

nie rozumie tylko dlaczego ponizasz wiele osob - mysle ze w Polsce wiekszosc kupujacych samochody kupuje je na granicy swoich mozliwosci - i pewnie ty tez tak robisz (mowie to nie znajac cie!!), bo jakby ci nagle przyszlo zaplacic w serwisie z jakiegos powodu (np.klekniecie silniczka) jakies 25 tys od reki to pewnie tez bys wymiekl.. pamietam jak Darm pisal o czyszczeniu silnika w ASO za 9 tysiaczkow - no calkiem przyjemna kwota i stac go na nia choc napewno wolalby ja wydac na wyjazd chocby do Meksyku z cala rodzinka (pozdrawiam go tutaj!)

co do reszty - gdybym mieszkal w stanach i zarabial za moja prace kolo 15tys zilonych miesiecznie to mialbym inne zmartwienia niz czy mnie stac na auto, ktore kosztuje jak rower u nas, ale niestety mieszkam w naszym cudownym kraju i musze sobie jakos radzic, a mam stycznosc z wieloma bogackimi, ktorzy obracaja milionami a zonie sepia na kawe w restauracji...

wiec nie generalizuj tak pochopnie i wkladaj wszystkich do 1go worka!! co cie obchodzi ze gosc przyjechal rozklekotana A8 na stacje - moze akrat kupuje rafinerie w Arabii i wali go samochod jakim jezdzi (niektorzy nie przykladaja do tego zadnej wagi dopoki jezdzi), a gaz to zwykle paliwo i kazdy kto je tankuje liczy sie z tym ze moze kiedys uszkodzic silnik - wtedy za 2000 kupisz nastepny na szrocie.. wali mnie to, a 2000 to ja wyjezdze za moment..

napisz po co ci ta nowa A8 w podpisie? czyzby marzenie? dla mnie jest, ale nie kupilbym go, bo przez najblizsze 5lat starci 3x na wartosci.. no chyba ze przelewalo by mi sie ale to wolalbym juz wspomoc jakis dom dziecka - a nie wszystkich na to STAC (niestety)..

..nie mam nic do ciebie, bo cie nie znam (moze jestes swojski chlop), ale nic mnie nie wkurza bardzie od takich dogaduszek, wytykania palcami i smiania sie z tego czy kogos stac... pewnie stac jak jezdzi, chyba ze ukradl.. jak moge pomoc to pomoge kazdemu, bez wysmiewania..

...wiec patrz na siebie i ciesz sie z zycia.. nie lepiej jakies piwo wypic??

pozdrawiam wszystkich

p.s. zanjac - kiedy ci tak drzwi rozcharatali - cholota!!! szok!!..polska

_________________
A8 4,2 quattro '96 - aktualnie do sprzedania
Obrazek
Audi A4 1,8 kombi 96
no i.. Renault Espace - szkoda że Audi takiego czegoś nie zrobiło


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.paź.2006 13:49:05 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21.wrz.2005 20:03:57
Posty: 231
Lokalizacja: okolice LUBLINA
Auto: Audi
zgadzam się 100% z autorem powyższego posta.

ps a co do drzwi :/

_________________
AUDI -Absolutnie Uwiedziony Doskonałością Ideału


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.paź.2006 13:51:21 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27.lis.2005 00:57:49
Posty: 210
Lokalizacja: Wrocław (czasem Jelenia Góra)
Hoody napisał(a):
apropos siedzę i gram na giełdzdzie i kazdy z nas kierowców tankuje czy napełnia żeby jezdzic, nie wiem czy zdajecie sobie sprawę że baryłka ropy spoadła z 80 do 62 $
http://stooq.pl/q/?s=sc.f&d=20060927
, a baryłka ma nie mniej nie wiecej niż 159 l
jak ktoś sobie zrobi rachunek 62$ *3,14 zł
co daje 194 zł za 159 l beny

Jakiej beny ?!? Ropa na giełdzie to wydobyty, nie przetworzony surowiec ! To tak, jakby cenę samochodu wyliczać bezpośrednio z ceny rudy żelaza :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.paź.2006 16:16:57 
Użytkownik

Dołączył(a): 12.sie.2006 14:12:44
Posty: 14
Lokalizacja: Stolica
:) nie wiem co wy macie do tego gazu nie chodzi tu o a8 nawet jakbym mial autko ktore pali 10l to zalozylbym gaz po pierwsze dlatego zeby nie dorabiac niepotrzebnie naszego rzadu a po drugie w poprzednim miesiacu autko zrobilo 8tys km wiec mysle ze nie ma o czym wogole rozmawiac. Tak samo moge powiedziec o diezlach ze kupil se a8 a na benzyne go nie stac i klekotem jezdzi gadanie bzdur i tyle jak ktos nie lubi to niech nie montuje i tyle. Nie wieze ze ktos kupil diezla bo woli ten dzwiek od benzynowych 6 czy 8 cylindrow kupil po prostu diezla zeby taniej jezdzic i taka jest prawda. Nie martwcie sie stac mnie zeby to autko utrzymac w bardzo dobrym stanie nawet przy takich przebiegach sprzedam je za 2 lata i bedzie prawie jak nowe jak z reszta kazde moje autko. To autko nie jest kupione zeby szpanowac na miescie tylko ma mnie i pasazerow wygodnie i bezpiecznie dowiezc tam gdzie chce.

_________________
Audi A8 3,7 V8 :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.paź.2006 19:00:43 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21.wrz.2005 20:03:57
Posty: 231
Lokalizacja: okolice LUBLINA
Auto: Audi
tak trzymaj PATRYK i witaj w gronie posiadaczy A ósemek :peace: niech ci służy.i delektuj się jazdą i ciszą a nie klekotem spod maski :diabel: / bez obrazy dla TDI/ ;-)

_________________
AUDI -Absolutnie Uwiedziony Doskonałością Ideału


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.paź.2006 20:07:57 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.sie.2006 20:28:04
Posty: 19
Lokalizacja: czyzowice woj. Śląskie
Masz rację kolego zanjac że klekot jest nie do zniesienia w TDI ( wiem bo mam A6 2,5 ) i myślę że następny zakup to będzie właśnie A8 z LPG , może za dwa lata ? . Oby tylko nasi Bossowie z mafii nie zdobyli się na odwagę żeby akcyzę na gaz podnieść . Bo choćby po trupach to zdobędę numer telefonu do Pana Binladena i poproszę o zrobienie bałaganu w tym okrągłym białym domku . :D
Żartuję oczywiście z tym Binladenem bo nie wiem czy mnie UOP nie namieża teraz a mam jeszcze ZUS do zapłacenia i kto go zapłaci jak mnie zamkną ? .
Trzeba pożartować trochę bo niektórzy koledzy się strasznie gorączkują na tym forum i próbują niemal siłą przekonać innych do swoich racji :<

Pozdrowienia dla szczęśliwych posiadaczy A8 i mam nadzieję że kiedyś do Was dołączę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.paź.2006 20:15:02 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05.maja.2006 14:32:45
Posty: 1048
Lokalizacja: Chełm
Cytuj:
Masz rację kolego zanjac że klekot jest nie do zniesienia w TDI ( wiem bo mam A6 2,5 ) i myślę że następny zakup to będzie właśnie A8 z LPG , może za dwa lata ? . Oby tylko nasi Bossowie z mafii nie zdobyli się na odwagę żeby akcyzę na gaz podnieść


Przejedź się V8 TDI :D ... pewnie też troche "klekoce" ale za to nie smierdzi gazem :/ , nie ma jakiegoś złomu w bagażniku no i miło spojrzeć na komore silnika, gdzie nie ma jakiegoś doatkowego "orurowania" i "okablowania" psującego wizualną piekną zawartość :D.

Co do cen LPG... to jest to jedna z pewniejszych rzeczy w naszym kraju, że stopniowo cena bedzie rosła (jak twierdzą ludzie z branży może dojść do 3 pln za litr)... bo jak by nie patrzeć, "gazowników" jest dużo a to oznacza dodatkową kase dla fiskusa.

Zresztą, polskie przysłowia: "zastaw się a postaw się" "goły ale w ostrogach"...

_________________
www.xj-jeep.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.paź.2006 20:49:09 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.sie.2006 20:28:04
Posty: 19
Lokalizacja: czyzowice woj. Śląskie
Cześć
Właśnie tak jak mówisz Kolego jest kiepsko w naszym kochanym kraju z tą mafią .
Ale podobno będzie lepiej z biegiem czasu . Będzie nam jak w raju : Będziemy nadzy i będziemy jabłka jeść. bo na nic więcej nie będzie stać :)
Pozdrawiam serdecznie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21.paź.2006 00:37:17 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.lut.2006 13:33:28
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
jaano napisał(a):
Hoody - nie mozliwe - zgdzam sie z toba co do ostatniej twojej wypowiedzi!!

co do moich rodzicow - to na szczescie stac ich bylo na te chinskie tramki za komuny zebym mogl chodzic do szkoly i nawet skonczylem ich kilka(pewnie wbrew twojej logice) i podziwiam ich za to ze nie wpisali sie do partii mimo ze mogli i byli naklaniani do tego i dzieki temu by awansowali i pewnie moglbym nawet chodzic w 501kach codzien w innych - ale tego nie zrobili jak inne k..wy w tym kraju.. (to juz nie do cibie bo cie nie znam)..

nie rozumie tylko dlaczego ponizasz wiele osob - mysle ze w Polsce wiekszosc kupujacych samochody kupuje je na granicy swoich mozliwosci - i pewnie ty tez tak robisz (mowie to nie znajac cie!!), bo jakby ci nagle przyszlo zaplacic w serwisie z jakiegos powodu (np.klekniecie silniczka) jakies 25 tys od reki to pewnie tez bys wymiekl.. pamietam jak Darm pisal o czyszczeniu silnika w ASO za 9 tysiaczkow - no calkiem przyjemna kwota i stac go na nia choc napewno wolalby ja wydac na wyjazd chocby do Meksyku z cala rodzinka (pozdrawiam go tutaj!)

co do reszty - gdybym mieszkal w stanach i zarabial za moja prace kolo 15tys zilonych miesiecznie to mialbym inne zmartwienia niz czy mnie stac na auto, ktore kosztuje jak rower u nas, ale niestety mieszkam w naszym cudownym kraju i musze sobie jakos radzic, a mam stycznosc z wieloma bogackimi, ktorzy obracaja milionami a zonie sepia na kawe w restauracji...

wiec nie generalizuj tak pochopnie i wkladaj wszystkich do 1go worka!! co cie obchodzi ze gosc przyjechal rozklekotana A8 na stacje - moze akrat kupuje rafinerie w Arabii i wali go samochod jakim jezdzi (niektorzy nie przykladaja do tego zadnej wagi dopoki jezdzi), a gaz to zwykle paliwo i kazdy kto je tankuje liczy sie z tym ze moze kiedys uszkodzic silnik - wtedy za 2000 kupisz nastepny na szrocie.. wali mnie to, a 2000 to ja wyjezdze za moment..

napisz po co ci ta nowa A8 w podpisie? czyzby marzenie? dla mnie jest, ale nie kupilbym go, bo przez najblizsze 5lat starci 3x na wartosci.. no chyba ze przelewalo by mi sie ale to wolalbym juz wspomoc jakis dom dziecka - a nie wszystkich na to STAC (niestety)..

..nie mam nic do ciebie, bo cie nie znam (moze jestes swojski chlop), ale nic mnie nie wkurza bardzie od takich dogaduszek, wytykania palcami i smiania sie z tego czy kogos stac... pewnie stac jak jezdzi, chyba ze ukradl.. jak moge pomoc to pomoge kazdemu, bez wysmiewania..

...wiec patrz na siebie i ciesz sie z zycia.. nie lepiej jakies piwo wypic??

pozdrawiam wszystkich

p.s. zanjac - kiedy ci tak drzwi rozcharatali - cholota!!! szok!!..polska



Nie mam nic do Twoich rodziców ani Ciebie, nie możesz na mnie naskakiwać tylko dlatego że uważam gaz za średnio trafiony i w większości zawsze jak stała nowa S’ka (Merc) i tankował cygan do niego gazu to wszyscy się nabijali a teraz nagle jak taka moim zdaniem amatorka zrobiła się popularna to nagle okazuje się że cyganie wyznaczają nowe trendy w tym kraju … 
W 501 nie chodziłem w liceum choć robiłem przymiarki ale mam problem bo nie jestem i nie byłem pasikonikiem żeby udawało mi się przecisnąć nogi nie mając przy tym 40 „ w pasie zamiast 34” dlatego za młodu kupowałem 615 i 616, to tak odnośnie spodni sprzed 15 lat.

Bo chyba to mało istotne
Wracając do tematu oczywiście każdy stara kupować się samochód na maxa ile ma i to jest właśnie polska, bo burak myśli że jak ma a8 z 96 za 20 koła to ma mega auto i groszowo je będzie serwisował itd. , a jak widać kupuje najtańszy gaz bo zapomniał ze 300Km pali i że klocki z Chin piszczą co tam ważne że jedzie , tak wygląda eksploatacja a8 w Polsce,
Wpisy do książki serwisowej mają ostatnią datę wbitą w niemieckim serwisie bo tu już właściciela a8 nie stać na to bo za drogo, a ceny Są przecież porównywalne tylko części czy robocizny +- ni będę się kłócił o parę E choć z grubsza i to z grubsza, dlaczego znalezienie w Niemczech auta w takim stanie jak w Polsce jest ciężko ? Bo Niemiec jak go nie stać to go nie kupi albo od razu sprzedaje a Polak nauczony że można mieć wszystko za małe pieniądze sieje amatorkę , nie widząc się z boku , on widzi tylko wszystko z za szyby a8 
Właśnie miałem upatrzonego w koloni a8 w12 w longu i Darm po prawie półgodzinnej rozmowie min stwierdził że koszty śa zbyt masakrujące, dlatego mam upatrzone to co mam upatrzone.
Pyzatym nie mieszkasz w USA i nie wyglądasz mi na gościa który mógłby zarobić 15k $ chyba że rocznie ( choć Cię nie znam może drzemie w Tobie ukryty potencjał)
Co do marzeń to zgadzam się z Tobą że chwilowo bym go też nie kupił ale nie dlatego że traci 60% wartości przez 3 lata, tylko dlatego że samochód się kupuje jako dodatek do swojego stylu życia jako jakiś koszt a nie główny koszt a nie jako swój styl życia i nic nader to bo na więcej nie stać.  Grill z nowego S8 to mysle ze po tym 360konnym bedzie to nastepny samochód cena niech spadnie z 80tys E na 40 czyli ze 2 latka i przetestuje, w tej chili muszę żonie Coś kupić i mam dylemat wiem że suva wygodne z tyłu fotelik itd i tu mam problem a nie bzdury z marzeniami rx350 x5 czy może ml , ma być niespodzianka na wiosne a ja to musze wybrać i myslisze że to takie proste ?
nie grzebie przy autach gdyż raz ze musiał bym porządnie przysiasc a w tym stracic czasu a w dwa dni auta w warsztacie ti zarobie w tym czasie treoche wiećej
Na forum jest tak fajnie że jak się ma swoje zdanie to ma się zawsze rzesze przeciwników którzy się nie zgadzają za wszelką cenę czują się urażeni itd., od tego jest forum nie pisze że jesteście jacyś tam pisze jak to wygląda z mojego pkt widzenia.
Może i gość ma rafinerię i nie obchodzi mnie to oceniam go na podstawie wrażenia jakie robi,
Czuję się tu prowokowany jak u mnie na forum brzilian jiu jitsu, co kto ma inne zdanie to chętny za zaproszenie na sale, dlaczego tak trudno zaakceptować Wam /Tobie zdanie zupełnie inne ? i praktycznie sprowadza się do jesteś biały to nasz czarny to wróg. Tak się czuję, co mam powiedzieć że poza darmem to informacji mało można uzyskać , no chyba żebym wyskoczył z jakimś top tematem , jak założyć gaz i po ile taniej, i może gdzie sklep z najtańszymi zamiennikami … 
Proszę Cię jaano ja z nikim piany bić nie będę tylko dlatego że ma inne zdanie, jeśli chodzi o mnie to może nawet a8 przerobić na piec węglowy z parowozu, mnie to nie rusza, wręcz przeciwnie, im częściej coś takiego widzę tym mój dzień jest weselszy, a czyż nie o to chodzi ?!
Każdy ma i cieszy się z tego co ma to nie za moje pieniądze i tak nich zostanie.
Fajne forum , ale do jak już mówiłam bicia piany zawsze wataha a jak zapytałem jakie wymiary ma nawigacja w a8 żeby wywalić to i włożyć normalnego dotykowego pioniera 7” to ch..ja mi napisaliście, a tu proszę temat rzeka bo Hoody uważa gazoników za amatorów 
Jak będzie gdzieś zajad w pobliżu Poznania chętnie poznam tych co przybędą, w końcu każdy może mieć inne zdanie ale łączy nas jedna pasja i to jest najważniejsze.

Jak ktoś ma problemy fiianasowe zapraszam na GPW
dziś był piękny pt spadków na kontaktach terminowych
zobacz kupujesz 1 kontrkt za ok 2700zł i robisz jeden klik i patrzysz a tu łądnie spada i co od 10 - 16godz masz 100pkt = 1000zł w jeden dzonek
grasz 20 kotraktami mnożysz to x20 proste, wykres fw20z6
co złe pieniadze ?

_________________
-----------
Hood'y

S8 2000r XII = 397 KM (tak już sobie zrobił porzedni własciciel ...) :-) co ja pocznę :-) szukam hamowni tak swoją droga do sprawdzenia pomimo jakis papierków z dokumentacją po niemiecku


Ostatnio edytowano 21.paź.2006 00:55:43 przez Hoody, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: