.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 07.maja.2024 17:58:23

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 21.paź.2006 00:47:11 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.lut.2006 13:33:28
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
Damos napisał(a):
Hoody napisał(a):
apropos siedzę i gram na giełdzdzie i kazdy z nas kierowców tankuje czy napełnia żeby jezdzic, nie wiem czy zdajecie sobie sprawę że baryłka ropy spoadła z 80 do 62 $
http://stooq.pl/q/?s=sc.f&d=20060927
, a baryłka ma nie mniej nie wiecej niż 159 l
jak ktoś sobie zrobi rachunek 62$ *3,14 zł
co daje 194 zł za 159 l beny

Jakiej beny ?!? Ropa na giełdzie to wydobyty, nie przetworzony surowiec ! To tak, jakby cenę samochodu wyliczać bezpośrednio z ceny rudy żelaza :D



Zbyt basrdzo generalizujesz, ale idac twoim torem myślenia prosze baryłka sie odbija 62.67 $ co daje 159litrów po 3.05zł
daje to 191 zł za 159 l
co dalej daje 1,20 zł za litr ,głowne czyniiki tego to transport przetworzenie, a najwieksze smocze czesci to akzyza, vat i prowizje hurowni paliw

teraz prosze pokaż mi jak bezpośrendnio tona rudy żelaza ma wpływ na cene samochodu - wybierz dowolny w przeliczeniu jej ilości do jego powstania i kosztu jednostkowego czylki ile zł za 1kg samochodu
bo do tego prowadzi twoje rozważania mam nadzieję zę obrona Twoja bedzie miała jakięs cenne spostrzeżenia bo bardzo chętnie ja przeczytam .

_________________
-----------
Hood'y

S8 2000r XII = 397 KM (tak już sobie zrobił porzedni własciciel ...) :-) co ja pocznę :-) szukam hamowni tak swoją droga do sprawdzenia pomimo jakis papierków z dokumentacją po niemiecku


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21.paź.2006 01:40:05 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11.cze.2004 12:09:23
Posty: 4651
Lokalizacja: EPWR
Auto: A4 B6, A4 B5 Avant, Cabriolet
Hoody napisał(a):
Jak ktoś ma problemy fiianasowe zapraszam na GPW
dziś był piękny pt spadków na kontaktach terminowych
zobacz kupujesz 1 kontrkt za ok 2700zł i robisz jeden klik i patrzysz a tu łądnie spada i co od 10 - 16godz masz 100pkt = 1000zł w jeden dzonek
grasz 20 kotraktami mnożysz to x20 proste, wykres fw20z6
co złe pieniadze ?


Hoody to brzmi dosyc ciekawie zainteresowales mnie tymi tajnikami gieldy. Czyzbys byl maklerem ? :)

Panowie temat zrobil sie nietechniczny mysle ze juz wszystko zostalo tutaj powiedziane, jesli tak to zamykamy. :!!:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21.paź.2006 08:37:28 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.lut.2006 13:33:28
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
KORU napisał(a):
Hoody napisał(a):
Jak ktoś ma problemy fiianasowe zapraszam na GPW
dziś był piękny pt spadków na kontaktach terminowych
zobacz kupujesz 1 kontrkt za ok 2700zł i robisz jeden klik i patrzysz a tu łądnie spada i co od 10 - 16godz masz 100pkt = 1000zł w jeden dzonek
grasz 20 kotraktami mnożysz to x20 proste, wykres fw20z6
co złe pieniadze ?


Hoody to brzmi dosyc ciekawie zainteresowales mnie tymi tajnikami gieldy. Czyzbys byl maklerem ? :)

Panowie temat zrobil sie nietechniczny mysle ze juz wszystko zostalo tutaj powiedziane, jesli tak to zamykamy. :!!:


odrazu maklerem :-)
od czasu levisów :-) tj 2giej kalsy LO zarabiam sam dal siebie z moich pomysłow i testuję i te lepsze i te gorsze :-) i jak widać jestem zadowolony

tata z mama mi nie kupują a8'mek i nie mają zadej firmy spadku czy majątku, co mam to jest moję i dlatego to czysto moje zdanie na teamty w których wile osób z mego o toczenia ma takie samo, aaaaaaaaaaaaaaa sorki jest jeden co lexusa zagazwoał ale mu kiepsko idzie ma od taty na spólkę poł na pół cukiernie i z 30 punktów no to sami rozumiecie musiał :-)

dobry biznes to DM, poł mln zł kaucji i zaczynasz na gpw z własnym DM, pare papierów szkoleń, każde zlecenie przez internet *20zł a zleceń masz tysiące dzienne...

www.features.pl
i ksiązka grzegorz zalewski kontrakty terminowe w praktyce wyd 2, ma 24mb jest na emulu.

Temat zrobiłsie nie techniczny bo jak mi gośc już pisze o spodniach i gdybaniu o szejkach ..... i bzdurach z paru stwierdzeń buduje się dyskusja w której uzytkownicy biorący udział zaczynają czuć się jak by każdy wiedział najlepiej, :-) no bo i każdy ma takowe prawo szkoda że zeszliśmy oooooooooooooofff topic i:-)


i zamykamy bo teraz to już mogę zapraszać tylko na sale jak komuś coś nie tak z gazem hehehehe
pozdro dla Wszystkich

_________________
-----------
Hood'y

S8 2000r XII = 397 KM (tak już sobie zrobił porzedni własciciel ...) :-) co ja pocznę :-) szukam hamowni tak swoją droga do sprawdzenia pomimo jakis papierków z dokumentacją po niemiecku


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21.paź.2006 09:33:58 
Moderator

Dołączył(a): 17.lip.2003 02:27:37
Posty: 10118
Lokalizacja: CBY
Auto: C4,B6 quattro
koniec wywyzszania sie i ponizania innych .... jak ktos chce pogadac o A8 to piszemy o A8 a nie o tym kto tym A8 jezdzi lub jak zarabia na nie :<

_________________
A100 '88 2,3 - 99-02
A10Q '91 2.8 - 01-15
A6Q '97 2.5 - 11-
A4Q '03 1.9 - 15-


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: